Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yoğun trafik ihlali ve şikayetim

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    http://www.facebook.com/profile.php?...v=429926039797

Kime:
    tuddb@egm.gov.tr
    merhaba

çamlıca gişelerinden sonra kadıköy istikametine doğru mustafakemal mah. çıkışında dönülmez tabelası olduğu ve yolun tek yön olduğunu belirten tabela olmasına rağmen hemen hemen tüm araç sürücüleri gayet normal bir şekilde hem dönülmez işareti olmasına rağmen dönmekte ve ters yönde ilerlemekteler.Çok ciddi kazalar olmakta ve bir okadarından da kıl payı kurtulunmakta ,dün üşenmedim bir müddet video çekimi yaptım arzu ederseniz takdim edebilirim.

eğer bu bölgede bir trafik uygulaması yapılsa sanırım kesilecek cezalardan ciddi bir gelir elde edilebilir.

lütfen birileri hayatını kaybetmeden buda bir son verin

Coşkun TIKIZ

Yolda hem dönülmez hemde ters yön olduğunu belirten tabela mevcut.her gün bu yolu kullanıyorum ve her seferinde araçlarla kafa kafaya çarpışma riski yaşıyorum.Ve kural ihlali yapan araç sayısı o kadar fazlaki arada gitmekte zorlanıyorum 2 teker olmama rağmen.

bu video'yu çekip trafik denetleme şube müdürlüğüne şikayet dilekçesi yazdım(yukarıda yayınlı)

dilekçemi resmi işleme koyup bana cevapta yazmışlar sağ olsunlar.Bakalım birileri burada pisi pisine ölmeden nasıl bir tedbir alacaklar.

gelen cevap:

Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    video açılmıyor... kaldırılmış felan diyor..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Comet
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video açılmıyor... kaldırılmış felan diyor..
    ben tıklayınca açılıyor ama,yayınlamamın başka bir yolu varmı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:09 ----------

<object width="352" height="288" ><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="movie" value="http://www.facebook.com/v/429926039797" /><embed src="http://www.facebook.com/v/429926039797" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="352" height="288"></embed></object>
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    feysbuktaki gizlilik ayarların yüzünden göremiyoruz.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Comet
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    feysbuktaki gizlilik ayarların yüzünden göremiyoruz.
    jeton az önce düştü ayarları düzelttim

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    gene olmadı usta..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    video hala kapalı ve dilekçeye de tıklayınca büyümüyor..

Motosikleti
    Comet
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video hala kapalı ve dilekçeye de tıklayınca büyümüyor..
    başka bir upload sitesine yüklüyorum bakalım becerebilecekmiyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:36 ----------

http://yfrog.com/n9tersynkullanmz

dilekçe

Uploaded with ImageShack.us

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Elinize sağlık.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Şimdi oldu

Bende önümüzdeki haftaiçi bizim burada aynı durumun yaşandığı bir bölgeyi vdeoya çekeceğim..
    Ardından şikayette bulunaağım..Bakalım ne olacak..

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    ümraniye devlet hastanesinin 200-300 metre aşağısındada aynı olay var. geçen bi aracı sollarken ters yöne girmiş minibüse kafadan çarpıyodum az daha. kaza değil cinayet.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Şeyh Şamil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel ve yerinde bir tespit yapmışsın..

Olumsuzluk yaratan araç ve sürücülerini kayıt altına alman ve ilgili makamlar

nezdinde girişimde bulunman ise; vatandaşlık bilincinin üst seviyelerde

olduğunu teyit etmektedir..

Bundan sonraki gelişmeleri bizlerle paylaşırsan seviniriz..
    Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..Ne elbiseler gördüm içinde insan yok..

Motosikleti
    Comet
    Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel ve yerinde bir tespit yapmışsın..

Olumsuzluk yaratan araç ve sürücülerini kayıt altına alman ve ilgili makamlar

nezdinde girişimde bulunman ise; vatandaşlık bilincinin üst seviyelerde

olduğunu teyit etmektedir..

Bundan sonraki gelişmeleri bizlerle paylaşırsan seviniriz..
    Dün akşam itibarıyle hiç bir değişiklik yok,durum hala aynı

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Burası aslında çok karşık ve saçma sapan bir yol arkadaşlar sürücülere kızmıyorum
    ben çünki;temden çıkış verilmiş yanlız sağa dönüş yok fakat sapaktan çıkarken karşınıza
    tek yönlü yol olan bir trafikle karşı karşıya kalıyorsuz.Yani sapaktan çıkınca direk karşınızda
    bir araç sağdan gelen araç eliniz ayagınız birbirine dolanmazsa üstüne para verirler orada.
    Burada sapağı gerideki köprüye verselerdi hem daha rahat olur du hemde köprü sonrası 1.köprü
    yönüne giriş olurdu fakat sadece çıkış var ve çıkış da gördüğünüz gibi arap saçı.
    Bence bu yol planlamasını kim yaptı ise içine etmişler ama duyduğum kadarı ile bu
    sapak mahkemelikmiş ben bile dalıyorum bazen motorla valla kimse kusura bakmasın bu saçmalığa uyamam.

Motosikleti
    Comet
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası aslında çok karşık ve saçma sapan bir yol arkadaşlar sürücülere kızmıyorum
    ben çünki;temden çıkış verilmiş yanlız sağa dönüş yok fakat sapaktan çıkarken karşınıza
    tek yönlü yol olan bir trafikle karşı karşıya kalıyorsuz.Yani sapaktan çıkınca direk karşınızda
    bir araç sağdan gelen araç eliniz ayagınız birbirine dolanmazsa üstüne para verirler orada.
    Burada sapağı gerideki köprüye verselerdi hem daha rahat olur du hemde köprü sonrası 1.köprü
    yönüne giriş olurdu fakat sadece çıkış var ve çıkış da gördüğünüz gibi arap saçı.
    Bence bu yol planlamasını kim yaptı ise içine etmişler ama duyduğum kadarı ile bu
    sapak mahkemelikmiş ben bile dalıyorum bazen motorla valla kimse kusura bakmasın bu saçmalığa uyamam.
    yol çift yön gidiş hasanım,herkes kurallara uysa karşıdan araba gelmeyecek.o yol libadiye cad. kadar çift gidiş ama milletin işine gelmeyince saçmalık oluyor tabi.

valla ben o yolun peşini bırakmayacağım,her geçişimde adam kuralları çiğneyerek gözümün içine baka baka üstüme geliyor.duyabileceği şekilde küfür ediyorum.

senin işine neden geliyor giderken orayı kullanmıyorsun,çıkışta kolayına geliyor hemen mahalleye dalıyorsun

akşam saatlerinde alt yoldan itibaren,çift gidiş olduğunu bilerek soldan git de göreyim seni asfalttan kazırlar seni haberin varmı?

Hakkım olan bir yolda nerdeyse kaldırımdan gitmek zorunda kalıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)