Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ne yapmalıyım ? Yardım ederseniz sevinirim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Selam arkadaşlar. Sizlere danışmak istedim. Ufak bir sıkıntım var. Şimdi Allah izin verirse Köpek alıcam kendime. Ancak köpek antalyada. Antalyaya Motor ile gitmeyi planlıyorum. Bu arada Marmaristeyim. 4-5 Saat gibi bir zamanda 2.5 Depo ya giderim diye Hesapladım. Ancak şöyle bir sıkıntım var. Köpek Alıcam demiştim. Hayvancagızı nasıl getiricem. Motorumdan başkada taşıtım yok :( Yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler şimdiden.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla yazık olur köpeğe :( otobüsle gitsen olmaz mı?

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    arka tarafa buyuk etrafı yapı kapalı sekılde bır canta gıbı bısey yap ıcıne koy tın tın tın gel =) yada otobuse talım dıcem ama fırmalar kopek almaya bılırler =) yada en ıısı marmarısden kopek al =)

Motosikleti
    şu anda yok
    Arkaya köpeğin nefes alabileceği bir arka çanta yapmalısın ama bunu sakın normal çantaya 2-3 delik açarak yapma...Yanları parmaklıklı gibi bir konstruksiyon olmalı bence. Bir tür kafes...Dönüşte de sık sık mola ver..

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Sizlere danışmak istedim. Ufak bir sıkıntım var. Şimdi Allah izin verirse Köpek alıcam kendime. Ancak köpek antalyada. Antalyaya Motor ile gitmeyi planlıyorum. Bu arada Marmaristeyim. 4-5 Saat gibi bir zamanda 2.5 Depo ya giderim diye Hesapladım. Ancak şöyle bir sıkıntım var. Köpek Alıcam demiştim. Hayvancagızı nasıl getiricem. Motorumdan başkada taşıtım yok :( Yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler şimdiden.
    köpeğe göre değişir....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Yavru köpek. 4 Aylık. Gönül isterki Köpek burdan alıyım ama. Pet Shop lar ve Veterinerler Çok acımasız. 1 Köpek için 1000 TL gibi fiyat veriyorlar. Onun için Antalya. :(
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkaya uzanan bi demir gibi birşey olsa oraya bi ekmek sepeti bağlar getirirdin fakat senin motorda öyle bi imkan yok sanırım ben motora ekmek sepeti bağlayıp balığa gidiyorum plastik klips'le eve gelincede kesiyorum klips'leri kasayı çıkarıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:43 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkaya uzanan bi demir gibi birşey olsa oraya bi ekmek sepeti bağlar getirirdin fakat senin motorda öyle bi imkan yok sanırım ben motora ekmek sepeti bağlayıp balığa gidiyorum plastik klips'le eve gelincede kesiyorum klips'leri kasayı çıkarıyorum
    bende merak ettim şimdi köpek ne cins sanırım iyi bi cins ki bu kadar yol yapmayı gözüne kestirmişsin bende köpekleri çok severim bekçi ve av köpeklerini şu an beslediğim bi kangal iş yerinde besliyorum canavar gibi bekçilik yapıyo dava yavru fakat sabaha kadar millete hırrrr lıyo
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    kangal alıcam

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    4 Aylık kangalı motorla taşıman çok riskli hayvanı strese sokarsın o da seni çıkmaza sokar

linkteki boyuta bak birde motoruna bak

http://www.sahibinden.com/ilan/hayva...avrulari/detay
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 250 mct
    Kangalların en büyük özelliği strese gelememesidir ve bu kadar uzun bir mesafeyi bu kadar dar bir alanda ve bu kadar gürültü ve kargaşa da getirmek pek akıl karı olmasa gerek sen gelene kadar telef olursun hayvanda telef olur hiç gerek yok otobüs en sağlıklısı hem senin için hem de yavrucak için

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bir günlüğüne araba kiralayabilirsin ama bu tabii ki kira + fazladan benzin masfrafı demek... Antalya'dan senin taraflara arabayla gelecek birilerini ayarlaman mantıklı bir hamle olabilir. Tabii gelecek kişiyi bulmak dert
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Araba ehliyetim olsa sorun olmaz :( Neyse Şöyle yapsam Ben Motorla gitsem Antalyaya Ordan yavrumu alsam. Uyku aşısı gibi bir şey yapıp otobüse versem ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Otobüsler kapalı kafesinde olduğu sürece evcil hayvan taşıyorlar. Tabii ki bagajda.

Motosikleti
    Peki Ücret Olarak Bir bilginiz Var mı Acaba ?

En sağlıklısı otobüs olur kardeş. Sen kendi hobini düşünürken hayvancağız eziyet çeker. Üstelik yavru demişsin, köpekler içli hayvanlardır, motor üstünde rahat etmezse sana alışması çok uzun bile sürebilir

Motosikleti
    Tamam otobüste anlaştıkta. Korkuyorum yavruma birşey olmasından bagajda :( Birde Fiyatları nasıl acaba ?

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    ulusoy - varan gibi firmalar hayvan taşıyorlar bagajlarında, telefon açıp öğrenebilirsin belki.

bu arada otobüsle getirmeye karar vermen isabet olmuş, 4 aylıkken motor ile uzun yol tecrübesi yüzünden ileride motorcu düşmanı olurdu hayvan
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    hehe Yardımlar için teşekkürler.

Motosikleti
    Mondial 100 MFH
    Tanıdığın felan yokmu gelebilecek otomobili olan ?
    Yoksa hayvancağız bagajda ne yapar o kadar yükün arasında onunda içgüdüleri var

Motosikleti
    sormayın bende ona çok uzuluyorum ya zaten :(

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)