Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sinek ilacıyla bilgisayar virüsü temizleme sanatı (!)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hangisi ?
    Balıköy'lü Hakkı diye hiper enteresan bir şahsı Kütahya'da barındırdığı için Kütahya insanı gerçekten çok şanslı.

Bu vatandaş 3 yıl önce Vestel kampanyasından bir bilgisayar alıyor. Birkaç hafta sonra bilgisayar arızalanıyor. Bilgisayar virüsünü bakteri-mikrop gibisinden algılayan vatandaş bilgisayarına virüslendiğinden şüpheleniyor ve sinek ilacını kasayı açarak boca ediyor !!!

Bilgisayar artık hiç açılmıyor. Bilgisayarı tavsiye üzerine bilgisayarcılara götüren Hakkı efendi, anakartının ve ekran kartının sinek ilacı nedeniyle kullanılmaz hale geldiğini öğreniyor.

Bu olay Tunçbilek Termik Santralı'nın mühendislerinin kulaklarına ile dolmuş durumda ve Balıköy'lü Hakkı isimli hiper enteresan şahıs, utancı ve psikolojikman antipati halini alması nedeniyle bilgisayar kullanamamakta.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kabil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    "any" tuşunu bulamayan adamların olduğu dünyadan ne beklenir ki.
    "bkz : press any key to continue."
    Four wheels good , two wheels better...

betamix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R75/5
    "any"
    Dohtor one olıyı.......

amerikada da "911'in numarası neydi?" diye soranlar olduğuna göre bizde niye olmasın, normal bence.

bu arada ben balıköy'den bir kere motorumla geçtim.içinde tren istayonu var şirin bir yer.harmancık balıkesir istikametinde.ayrıca sağlı sollu yol kenarındaki jawalara da hayretle bakmıştım.her taraf motor doluydu!?ne motor sever yermiş burası diye de aklımdan geçirmiştim.

bu hakkı arkadaşada selam olsun.pratik adammış haa! iyi aspirin falan sokmamış disket yuvasından

Motosikleti
    Hangisi ?
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı
    amerikada da "911'in numarası neydi?" diye soranlar olduğuna göre bizde niye olmasın, normal bence.

bu arada ben balıköy'den bir kere motorumla geçtim.içinde tren istayonu var şirin bir yer.harmancık balıkesir istikametinde.ayrıca sağlı sollu yol kenarındaki jawalara da hayretle bakmıştım.her taraf motor doluydu!?ne motor sever yermiş burası diye de aklımdan geçirmiştim.

bu hakkı arkadaşada selam olsun.pratik adammış haa! iyi aspirin falan sokmamış disket yuvasından
    Öyle... Pek şirindir...

Velevki insanlarına laf anlatmaya 8 dil bilmek çare olmaz (!)

Motosikleti
    Kymco Agility City
    gerçek hikaye haa buu
    hiç gülecegim yoktu aksam aksam

Misafir
    bir incide benden ........maramris te(hukuksal problem yaşamıyalım diye firma adı vermiyom)büyük bir şirketin muhasebe servisinde bir işim var içeride yaklaşık 6-7 bilgisayar var o sırada bir servis elemenı 2 pc yi sökmüş servis veriyo kulak misafiri oldum eleman bilgisayarlara virüs bulaştığını formatlanması lazım olduğunu söylüyo bu arada müdüre hanım elemana 1 haftadır havanın çok sıcak olduğunu ve camların tüm gün açık olduğunu virüsün sebebinin muhtemelen soğuk algınlığından olduğunu anlatmaya çalışıyo i: inanın o an neye uğradığımı şaşırdım i:

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    bende bilgisayar firmasında çalışıyorum bende böyle enterasan bikaç hikaye var
    1. yaklaşık 5000 kişilik bi mahalle muhtarı çok güzel bi bilgisayar aldı gittik kurduk çalıştırdık sonra adama tek eliyle mouse kullanmasını öğretmek içiçn yaklaşık 4 saat uğraştık
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Bende de birşey var . Eski çalıştığım şirkette bir patronumuz vardı şeytana bile pabucunu ters giydirir. Neyse bir alet geldi ekran kartı yerinden oynamış ve bende yerine oturttuktan sonra patronun odasına gittim o da bilgisayarın sahibiyle konuşuyordu. Ben tam "tamam sorun çözüldü" diyecektim ki patron ne dese beyenirsiniz "bilgisayarın network kartına virüs girmiş, biz onu çıkartır size haber veririz" ben dumur bir şekilde müşterinin gitmesini bekledim ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler