Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dudullu da siyah peugeot 407 li arkadaş

Motovento
    REKLAM ALANI
    motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Demin yaşadığım enteresan bir olayı paylaşmak istedim.
    Bugün iki motor Şile tarafına gittik.Dönüşte Dudullu tarafından dönerken,siyah,sis farları açık şekilde ve devamlı aragazlarla ve abuk subuk manevralarıyla hafiften apaçi olarak gözlemlediğimiz bir arkadaşla ışıklarda yan yana geldik.Herhalde bişeyden nem kapmış olacak ki yanından geçtikten takriben bir iki dakika sonra bu adam bize yetişti;arkadaşımı ve beni tehlikeli bir şekilde sıkıştırarak durdurdu.Ki bizi ilk öldürme denemesi değildi.
    Derdini anlamadım,apaçilere çok denk geldiğimiz için hemen refleks olarak arabanın içine baktım.Adam arabada tekti,giyimi vs düzgündü.''Ya senin derdin ne'' sorumu kaale almadı,arkadaşımla laf münakaşasına girdi.Ya sıkıştırıyosun ne biçim araba kullanıyorsun biz motorlayız üstümüze mi çıkacaksın dediğinde bu efendi de ''hakkını vermiyosan kullanma motoru bende motor kullanıyorum aprilia var bende,drift de yaparım şekil de'' dedi.Sonra da primitiv bir varlık olduğundan olacak ki enteresan drift hareketleriyle yanımızdan gitti.
    Umarım bunu okuyorsundur yarışçı arkadaşım.Orada farkettin mi bilmiyorum ama biz iki kişiyiz,seni o arabadan çıkartıp sokağın ortasında bir güzel dövmesini de bilirdik ama senin şansına arkadaşım beyefendi bir insandır.Bir de motorun hakkını ver diye akıl veriyor.Şaka mısın sen?Aracın kıçını başını savurunca,sis farı açık gezince arabanın hakkını mı veriyosun?Senle gerçekten yarışıyor olsak beni o kıçı kırık aile arabanla yakalayabilir miydin?Aprilian varmış, büyük ihtimalle iki zamanlı 125 RR dir.600 e paran yetmemiştir herhalde.
    Normalde böyle şeyleri paylaşmaya değer bulmam ancak adam da motorcuysa belki bunu okur diye düşündüm.Gerçekten de son zamanlarda apaçilerin yanıma gelip yarışma sevdasıyla gaz vermelerinden,arkamdan gelirken merceksiz zenonlarıyla gözümü almalarından,yolda sıkıştırmalarından bıktım.Bu hafta içerisinde iki tane kaza atlattım.Hadi onlar apaçi;bu arkadaş da böyle sivri çıkınca üstüne tüy dikti.
    Kolpa Adamları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Geçmiş olsun sarhoş falan olsa ezer geçer beli olmaz it kopuk dolu memlekette bide motorla kapışmaya çalışmış adam

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    geçmiş olsun...iyi sabretmişsiniz. ne kadarda kaba kuvvete karşı olsam da bazen kaçınılmaz hale geliyor. ben olsam motorumun kutusundan levyemi kaptığım gibi iskelet ve kas sisteminin şeklinde bir kaç değişiklik ve derisinde baktıkça beni hatırlayacak bir iz bırakmadan ordan ayrılmazdım... sabrınızdan dolayı tebrik ederim
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başınızı belaya sokmaya değmez...
    egolarını tatmin etmeye çalışan;mantıksız,ahlaksız,kişiliksiz varlıklar bunlar...
    allah'larından bulsunlar... tabi o'da varsa...

Motosikleti
    Artık Yok...
    sanırım arkadaşın drift bilgiside yok drift arkadan itişli araçla yapılır önden çekişli araçla drift olmaz.. aprillaya meselesine gelince altta kalmamak için demişdir tahminim tek bildiği markada odur zaten.. bende motorcuyum hesabı.. zaten sizi muhattap almışsa onun bilgisi eğitimi dünya görüşüde bitikdir sıfırdır.. araba kullanan biri motorcuyu nasıl muhattap alırki fizik kuralları açısından denklik yok.. altındaki arabada ahım şahım bir şey değil ikinci elleri epey bir ucuz..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    salla gitsin..bunlar adamın pisikoljisini bozmak için yönlendirilmiş insan bozmaları..............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Bu ülkede bu kadar kolay ehliyet verilmeye devam edilirse bu olayları daha çok yaşayacağız.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne motoru onda bisiklette yoktur...
    İşe bunun gibi dingillere ehliyette vermiyeceksin hiç bir motorlu araçta...
    Kaskla yüzünde drif yapmak lazım
    geçmiş olsun
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Dostum boşver gitsin.Burada hergün ne kadar itle kopukla uğraşıyorum bilemezsin.Hele arabayla arkama girip frene bastığımda değecek gibi yapmaları yok mu sinir oluyorum.Motosiklete ne adapte etmek istersin deseler emin ol levye derim.! Kazasız belasız sürüşler. . .

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    dudullu halkı böyle malesef. penguen dergisi boşuna "dudullu postası" diye ayrı bi olay yapmamıştı
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş, yanlış yapmışsınız

Bunları sopalamak o kadar zevkli bir iştirki an latmakla bitmez
    Kaskı çıkartmayın
    Poturdak

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Hayatında motor görmüşmü o insan bir sorsaydın ona. Çekicen levyeyi vericen beline beline

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    büyük geçmiş olsun. bu tarz geç gelişen primatlar yüzünden her gün kazalar gerçekleşmekte. Allah hepimizi bu tiplerden korusun.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Allah belalarını versin nediyim...

Büyük geçmiş olsun
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    bir insan sığır olmasın işte motorun hakkını ver ne demek oranın delisi herhalde

Motosikleti
    cbf150
    Maalesef insanımız motosiklet konusunda çok cahil. Üstüne trafik bilgisi de yerlerde sürünüyor. Tam bir facia. Yani az kırık değilseniz motosikletle trafiğe çıkmazsınız. Çünki her çıkınızda mutlaka kaza geçirme riskiniz olur ve sizi mutlaka Allah korumuştur. Racingci arkadaşlar hariç, onlar yol yetmediği için kaza yapıyorlar.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Bizim insanımız ya çok iyi niyetli oluyor yada çok önyargılı. Arabadaki şahsiyet önyargılı olduğu akdar sizde iyi niyetli davranmışsınız. Affetmeyeceksin arkadaşım, onunla uğraşacağına ara 154 e ver plakasını. İlgilenmezler deme ara, o da olmadı mı polise denk geldiğin ilk yerde şikayetçi ol.

Sen bugün şikayet etmezsin yarın gider tecrübesiz birisine de aynı hareketlerde bulunur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)