Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kusursuzluk hastalıkmıdır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar birçoğumuz motosiklet kullanıyoruz.Ancak kendimi hasta gibi görmeye başladım.Motosikletimin herşeyini kendim yaparım.Yıkarım yağlarım. . .Geçen gün aküsünü sökmek zorunda kaldık(Arkadaşıma verip vizeyi geçmesini sağlayacaktım.) Sökerken akünün içinde bulunduğu kutunun kapağı kırıldı.Şu anda motosikletin ne dış görünüşte ne de başka bir yerinde birşey var.Ama motosiklet sanki bana sorunluymuş gibi geliyor.Motosiklet kusursuz olsun istiyorum.Motosikletin heryeri fabrikadan çıktığı gibi.3-5 günde bir biner yıkar cilalar koyarım.Uyuz olduğumu kabul ediyorum.Ama hastalık derecesine ulaşmasını istemiyorum.Motosikletimin şu anda 2 tane eksiği var.
    1-Akünün kutusu kırık
    2-Beyaz yanaklarım eskidi. . .Sizlerde de böyle takıntılar var mı?
    Yoksa hastamıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    Bende de var dediğinden hastayız malesef...
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Motosikleti
    Kanuni Storm 150
    Kardeş aynısından bendede var bazen nefret ediyorum bazende hoşuma gidiyor bu alışkanlığım sanırım dünya malına çok değer veriyoruz yanlış aslında nasıl olsa bi zamandan sonra başkalarının olacak yada hurda

Başlarda ben de öyleydim şimdi benzin istasyonunda yıkama sırasına girip su tutturmaya bile üşeniyorum, motorumdan bıkmış da olabilirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    arkadaşlar abartmayın. yerine tekrar konulamayacak ve telafi edilemeyecek şeyler için hiç kendime eziyet etmem. ve daha da önemlisi, bu tür metalar için kimsenin kalbini kırmam... bunlar 3 kuruşluk dünya malı.

siz onları kullanın, onlar sizi değil...

Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar abartmayın. yerine tekrar konulamayacak ve telafi edilemeyecek şeyler için hiç kendime eziyet etmem. ve daha da önemlisi, bu tür metalar için kimsenin kalbini kırmam... bunlar 3 kuruşluk dünya malı.

siz onları kullanın, onlar sizi değil...
    Abi çok güzel söyledin.Ama ne bileyim beni sakinleştiren birşey var. Şu anda motora binemiyorum.Yarın kısmetse parçalarım gelir.Takarım gezerim. . .Hasta olduğumu onayladık resmen. .

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Kusursuz birşey yoktur.
    Çok bilen çok yanılır.
    Fazla üzerine düşme, takıntı haline gelir yoksa
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    motosiklet araçtır,amaç haline geldiği zaman
    sen motoru kullanmazsın,motor seni kullanır.
    bu takıntıdan kurtul bence kardeş....
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nerdeyse 1 yıldır yıkadığım yok. yağmurda ne kadar ıslanırsa o kadar yıkanıyor.bugün kafaya esti karterde yağ kalmışmı diye baktım, kafi derecede var.eksilirse ilave ederim.aküyü sorun etmiyorum. bitsede , uzamalı kablolu bir lablop adaptörü ile çalışıyor gideceğim yere kadarda ne kadar şarj olursa yetiyor.fazla takıntı yapmak o kadar iyi değil.

Yanlızzzzzzz yolda akü kutusu kırık motor görsem, selam bile vermem, O ayrı.

Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerdeyse 1 yıldır yıkadığım yok. yağmurda ne kadar ıslanırsa o kadar yıkanıyor.bugün kafaya esti karterde yağ kalmışmı diye baktım, kafi derecede var.eksilirse ilave ederim.aküyü sorun etmiyorum. bitsede , uzamalı kablolu bir lablop adaptörü ile çalışıyor gideceğim yere kadarda ne kadar şarj olursa yetiyor.fazla takıntı yapmak o kadar iyi değil.

Yanlızzzzzzz yolda akü kutusu kırık motor görsem, selam bile vermem, O ayrı.
    Vallaha sabah sabah okurken yüzümde tebessüm oldu. Sanırım ben şu uyuz hastalığından kurtulsam iyi olacak. Yorumlara çok teşekkürler.Bu arada servis aradı.Akü kutusu gelmiş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)