Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Şimdiye kadar aldığım en komik,absürd takas teklifi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    olay gerçekten ilginç bir hal almış. motor için kokoreç tezgahlı, mobilya ile zenginleştirilmiş, sağlam motoru olan kokoreç aracı (ne demekse). belki de adam motoru satmanın kokoreç aracını satmaktan daha kolay olduğunu düşünüyordur.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    E boşunu mı dedim Keynes kürsüyü terk eder gider diye..
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    birde motoru 5liraya satıp takas değeri 7.5lira yazanlar var. bi motorun ederi neyse değeri o degilmidir ? veya pazarlık payı vardır yazanlar. pazarlık payı vardır yazanmı aptal bana saçma geldiği için benmi aptalım anlayamadım motora ilan verdim pazarlıksız tek fiyat diye, hala son ne olur. ilgi çeksin diye son fiyatını yazdım aşağısına degmez diyorum tek fiyat diyorum, tamamda bi sonu vardır diyor eleman. bunlarda ticarette biz türklerin uydurduğu şeyler sanırım.
    Now the world is gone. Im just one.

speedygogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    ticaret böyle bişey işte. ben yeni arabamı sattım. ve normalde satmak istediğim fiyatın üstüne sattım. sebep ise ilk ilan verdiğimde fiyatı pazarlıksız yazmıştım, ikinci ilanda pazarlık etmek istedikleri için daha yüksek fiyat yazdım. alan adam pazarlık edip fiyatı indirince içi daha rahat ediyor nedense

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    5.500 TL'lik eski motorum GT250R'a 18.000 TL'lik mobilya takası teklifi gelmişti

Bu da muhabbet kuşu takaslı cross
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...li-cross/detay

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Sahibinden. com da rastladığım en komik takas teklifi bir mobylette motoru, birisi ütüyle takas etmek istemesiydi motorun sahibide bidaha böyle takas teklif eden olursa ağzımı bozar ağır konuşurum demişti....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)