Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

dun kurtlar vadisini izleyenlere bi sorum vr

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    dizide acayip açıklar var bir bölümde zazanın mekanını basıyorlar adamlar keleşlerle ateş ediyor yaw kardeşim bir keleş 400 tane mermi atar bunun sekeni olur sıçrayanı olur adamlar binlerce mermi atıyor kimseyi vuramıyor polat kelleyi bir çıkarıyor elindeki tabancayla tek mermiyle adamları indiriyor.. hadi onuda geçdim polat memati diğerleri çöp kutusunun arkasına geçmişler herifler keleşle çöp kutusunu tarıyor mermiler çöp kutusundan sekiyor kardeşim kimse demedimi bunlara o çöp kutuları tenekeden yapılır birinci sınıf saf zırhdan yapılmaz yani o çöp tenekelerinin kevgire dönmesi gerekirdi ama maşallah oranın belediyesi neresiyse bütün çöp kutularını zırhdan yapmış para batmış herhalde

ben denk geldikçe bakıyorumda her bakışımda bir ton saçmalıklar görüyorum polat zaten robocop tak tak sıka sıka gidiyor her kezde mal mal ölmeyi bekliyor

bunlar bir şey değilde ilerde varya biz nasıl geçmişdeki yeşilçam filimlerindeki bir çok şeylerle dalga geçip gülüyoruz çocuklarımızda bunlara bakıp baba sizler böyle zırvalıkları nasıl izlediniz deyip bizimle dalga geçicekler..

neyseki dizi biraz eskidi reytingleri düşdüde millet polat alemdarcılık oynamayı kesdi :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    kurtlukta düşeni yemek kanundur...

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    valla ünideyken arkadaşlar izliyor diye mecbur izliyordum. Laz Ziya'nın kızlarıyla idare ediyorduk işte. O gün bugün ne oluyor bitiyor haberim yok : )

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    valla kahvehane oldu burası buen yaa:D

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rezalet bir dizi bu!!!!
    geçenlerde annemle maltepe sahile inelimde çay içelim dedik bütün CAFE'lerde KURTLAR VADİSİ izleniyor ve tv'nin dibinde koskoca adamlar,pür dikkat izliyorlar... tam da o esnada, orman sahnesinde memati kaçmış peşinde adamlar var ama full techizat... hatta memati bi tanesini yerine felan geçti o arada,polat geldi herkesi öldürdü mematiyi kurtardı!!!
    işte olay orda oldu!!!!!

izleyicilerden biri; ''HELAAAAAL BEEEE!!! POLAT BEE,ADAMIM BENİM A.Q...'' diye bi bağırdı,arkasındanda destek geldi... mekanda bayanlarda vardı,ben ve 3-5 kişi tepki verdik tabi ayıp oluyor diye...

sonuçta saçmalıktan,ego tatmininden öte birşey değil!!!

yıllarca medya'da md. olarak çalıştım,hem tv hemde gazetelerde... tv'de iken,dizinin nasıl bir reklam fiyatları vardı inanamazsınız!!! hep sömürgeden başka bişey değildi,şimdi reytingleri düştü reklam değerleride düştü... yazık o verilen paralara,emeğe... ve harcanan zamana...

Motosikleti
    ZX6-R
    herkes atıp tutmuş dizi hakkında 1. bölümünden beri izliyorum 1. sezondan yani izlemiyende izlemediğine yansın sürükleyen bir dizi aksiyon eskiye göre az ama boş bir dizi olmadığı kanaatindeyim

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    Yakın karanlık tarihte yön veren olayları anlatan dizinin amacı hayran kitlesi oluşturmak ve sonra istediği yöne doğru sürüklemektir. Son bir yıldır, dizi 2. ve asıl dönemine girmiştir. Tamamen gölgedeki tarikat yönetiminin halkın bilinç altına kasıtlı ve yanlış yönlendirme yapmasından ibarettir. Şu anki amaçlarının önplana çıkmış olması, gerçeklerden uzaklaşıp ossuruktan yaptıkları karalamalar ve yönlendirmeler ile bu durumu çözememişlerde bile "bu diziye noooldu lang" demeyi başarmış ibişler harekâtıdır. Ancak sayelerinde bu ekolün de ne kadar kıçı kırık olduğu, asıl olan "kabadayı"lık ve "racon"un olduğunu onlarda olmayanlarla ispat etmişlerdir. Alayını kutlarım ki sayelerinde bir çok figuran ve oyuncu (mesela memati) ekmek sahibi olmuşlardır. Tırtlar vadisinin yumak kedisi naylon polat da bu vesileyle bir batında ateşehir'de ceddine 20 adet lüks daire almayı başarmıştır.

Bunu da işte o çay bahçesindeki zırtolara borçludur.

Gtümle güldüğüm kısmı da rayna denen mekanda gördüğümde bile aynı edayla tavır sergilemesidir. Alkolüm o esnada iyi olsaydı kendisini wc kapısında sıkıştırabilirdim.

Ulan bulaşmıyım dedim ama,, kusura bakmayın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler