Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

90 Kuruşa 100 km!

Motovento
    REKLAM ALANI
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    90 Kuruşa 100 km!
    Elektrikle çalışan ve 90 kuruşa 100 kilometre katedilebilen elektrikli motosiklet Türkiye'ye geldi.

Yonja Motor A.Ş. dünyanın ilk plaka alınabilen ve geri vites özelliğine sahip tek elektrikli motoru Yonja motosikleti pazara sundu. Şirketten yapılan açıklamada, Yonja motosikletlerinin 3000 W, 4000 W ve 5000 W motor gücüne sahip modelleriyle, farklı şarj mesafeleri ve maksimum hız limit alternatifleriyle tüm motosikletseverlere hitap ettiği belirtildi.

ABD teknolojisi ile üretilip Türkiye’ye Yonja Motor A.Ş. tarafından ithal edilen lityum akü ile çalışan elektrikli araçların 220 V elektriğin olduğu her yerde şarj edilebildiğine dikkatin çekildiği açıklamada, Yonja motosikletlerin 2 yıllık garanti süresi kapsamında 2 bin kez full şarj olabildiği, garanti süresi bitiminde Yonja Motor’un güvencesi altında kolay ve ekonomik bakım hizmeti sunulduğu ifade edildi. Fosil yakıt ve yağ kullanmayan Yonja motosiklet, günde 100 kilometre kullanılan bir otomobilin neden olacağı yıllık ortalama 3-4 ton karbondioksit salınımını da ortadan kaldırıyor.
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hesapp yanlış efenim bu motolar taş çatlasın 2-3 senede pert olur. ve 3 senede taş çatlasın 20bin km yapar.akü değişimi ve kırılanları saymıyorum

en büyük avantajı plaka derdi olmaması

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ben sahsen elektrikli motorlari cok begeniyorum cinli filan ama olsun. Bu isin gelismesi sart. Dogaya katki bu. Ama Turkiyede unutulan bir sey var. Biz gittik elektrikli motor aldik onu sarj etmek icin taktik fise.dogayi koruyoruz yaa. Eee elektrik nasil imal ediliyor, komur santreli yada dogalgaz santreli ikiside dogaya zarar. Nehirlerin ustundeki barajlarin cogu sadece sulama icin yapilmis hic biri den elektrik icin faydalanmiyor.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hesapp yanlış efenim bu motolar taş çatlasın 2-3 senede pert olur. ve 3 senede taş çatlasın 20bin km yapar.akü değişimi ve kırılanları saymıyorum

en büyük avantajı plaka derdi olmaması
    Evet haklısında benzinden ettiğin karla 3 sene sora 2 tane daha alırsın
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Promosyon icin versinler kurye firmalarına 1 adet kendi reklamanı kendi yapar zaten okadar verimli okadar sağlıklıysa.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hız yapabilse süper bişi aslında
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bildiğin çinli scooterlara elektrikli motor takmışlar italyanlar ve ya japonlar yapsa alınır ama tabi içten yanmalıdan pahalı olur o başka bence bulaşılmaması gerekli
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    ben ilk duyduğumda çok heveslenmiştim ama bildiğin 1500tl lik çinliye elektrik motoru takmışlar 8600 küsür tl ye satıyolar, o paraya neler alınır bi düşünün..

Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sahsen elektrikli motorlari cok begeniyorum cinli filan ama olsun. Bu isin gelismesi sart. Dogaya katki bu. Ama Turkiyede unutulan bir sey var. Biz gittik elektrikli motor aldik onu sarj etmek icin taktik fise.dogayi koruyoruz yaa. Eee elektrik nasil imal ediliyor, komur santreli yada dogalgaz santreli ikiside dogaya zarar. Nehirlerin ustundeki barajlarin cogu sadece sulama icin yapilmis hic biri den elektrik icin faydalanmiyor.
    ilave olarak eski maliye bakanının çocukları doğalgazla elektrik üretimi yapacaklar, eee biz doğal gazı nereden alıyoruz. Rusyadan ama daha ucuza başka ülkelerde var mı var? neden almıyoruz. Neden pahalı üretiyoruz. o zaman 90 kuruşa değilde 5 liraya olsun benim, bizim olanla olsun.

Zeda300 usta, borla çalışan elektrik santralı var mı?
    Benim bildiğim yok...

Bu arada elektrikli araçları ben pek güvenli bulmuyorum. elektrik trafosuyla yolda gezmek gibi... henüz alışamadım bu terime: Elektrikli araç
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler