Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzlandadaki Volkan ve Bize Etkileri...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Arkadaşlar bu patlayan volkan ve uçuşların aksaması nedeniyle ülkemize gelecek turistlerin önmeli bir bölümü tatillerini iptal etmek zorunda kaldılar...şua an için olmasada 1 hafta içinde işler daha kötüye gidecek...bizim patronun 4 oteli var..rezervasyonların çoğu iptal...odalar boşalmaya başladı...ülkede kalanlar ise bir şekilde ülkelerine dönmeye çalışıyorar...tatilleri bitti ve çoğu bizim gibi orada çalışan kişiler...orada iş yasalarının daha acımasız çok net olduğundan ve dönemedikleri için mazertsiz olarak haklarını bile alamadan işlerinden kovulabileceklerini söyledi çoğu...

Önemli kısmına otobüslerle Avrupaya yer ayarladık...ama yeni gelecekler olmayınca bizim elimiz kolumuz bağlandı...tam sezon açılacakken bu işin olması can sıkıcı...yani bundan ekmek yiyoruz sonucta...o transferler bizim için çok önemli...sonucta 15 şoförden bir kısmı böyle giderse kapı önünde kalacak...bende dahilim buna...

Herşey yolundaymış gibi dün gece Sultanahmette 3 ses bombası patlatıldı...üzerine tuz biber...şu an kritik günler bizi bekliyor gibi...Allah şükür silahlı güvenlik kimliğim varda ortada kalmam çok şükür...iyi kötü bir güvenlik firmasına girer kendimi geçicide olsa bu sıkıntılardan kurtarırım diye düşünüyorum...

Bunu neden mi yazdım...medyada takip ettiğiniz akşam haberlerde izlediğiniz önemsiz gibi görünen şeyler bazı insanların kaderini belirleyebiliyor...buna dikkat çekmek istedim...

http://www.liveleak.com/view?i=02b_1271734201
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    kıyametmi kopacak ne

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler