Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Unuttuğunuz en büyük şey nedir

Motovento
    REKLAM ALANI
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piranha dört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ecza deposunda çalışıyorum.İşler acayip yogun.Öglen yemegine yakın bir saattde işyerine girdim.İçerisi curcuna şef bayan hemen:Ameliyata girecek bir hastaya ilaç acillll şu eczaneye dedi.Montu giydim kaskı taktım bu arada Eczanenin yanına ne ara geldim .Motordan indim bagajı açtımmmmmmmmmmm ve bagaj boş.Ozaman cep telefonu yok tabiki.Bagajı kapattım.Usulca uzaklaşıp telefon kulubesine gittim.Alo ben.... demeye kalmadan çıktıktan beş dakika sonra durumu farkedip arkamdan başka motorcu çıkardıklarını gülerek hatta kahkaha atarak anons yaptılar.Allahtan telafisimümkün bir anda idi.Ya akşam son sefer olsaydı ve depoyu da ben gittikten sonra kapatmış olsalardı.
    Eger birşey olsaydı da sen sadece vesilesi olabilirdin...
    Allah ecel tayin etti ise sana o ilacı unutturmus olurdu...
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 125 UAG, Peugeot Trekker
    Daha bir hafta kadar önce iş yerindeki bilgisayardan Flaş Diske dosyaları kopyalıyı eve doğru yola çıktım. Tam evin önünce motoru durduğum zaman flaş diski unuttuğum aklıma geldi.Tekrar atladım motora, O kadar yolu geri gittim. İşyerinde asansöre binip yukarı çıktım. Kapı anahtarı için el çantamı açtığımda flaş diskin çantadan bana gülümsediğini gördüm.
    MoToSikLeT KuLLaNMaK BiR TuTKuDuR.

::tutkuy::

bulenttrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9
    Motorun anahtarını süreklli üzerinde unutuyorum. Disk kilidini takıyorum ama anahtarı üzerinde bırakıyorum. Bazen de küçük marketlerden alışveriş yaptığımda poşete koyduruyorum herşeyi parasını vermeyi unutuyorum giderken arkamdan çağırıyolar kendimi kötü hissediyorum

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    geçen arkadaşı unutmuşum beraber malzeme almaya gitmiştik arkadaş arabanın arka koltuğunda oturuyordu indi malzemeleri aldı geldi kapı kapandı ben yürüdüm aradan 5 dk geçti telefon çaldı baktım arkadaş arıyor hemen arkama döndüm koltuk boş tuhaf oldum geri döndüm arkadaş bekliyor meğerse içerde bir şey unutmuş geri dönmüş bende kapı kapanınca bindi zannettim yürüdüm gelene kadar gülmüştüm
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    İlk evlilik yil donumumuzu unuttum...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Geçen hafta pazar günü bağ evine gitmek için eşimle hazırlandık tabi 1 buçuk yaşındaki oğlmuda giydirdik. Evim en üst katta yani 5. kat teras.hazırlık bitti aşağı indik genelde çocuğu annesi alır bende eşyaları alırım,hatun bana demişki sen çocuğu al ben çantaları alıcam demiş bende gayri ihtiyari tama tama hadi sen in dediğimi hatırlıyorum çocuğu al dediğini hatırlıyamıyorum...

Neyse bizim ufaklıkta o esnada içeriki odalardan birinde oyuncağını görünce onunla oynamaya dalmış,kapının ağzındaki ufak çantayı görünce ( hani herzaman çantaları taşıyordumyaa ''alışkanlık'' ) çantayı aldım kapıyı kitledim aşağı indim.arabaya bindim hanımla kendi curcunamızdan farkedemedik o esnada arabayı çalıştırıp sokağın başına gelince arka koltuktan 8.5 büyüklüğünde deprem gibi birsess,hanım bağırıyor TalhaBoraaaaaaaaaa...

O anda benim jeton düştü,aman allahım.

Geri nasıl döndüğümü apartmana nasıl girdiğimi hatırlamıyorum desem tam yerinde olur...
    Apartmana bir girdim üst katlardan bir çocuk ağlama sesi geliyor elinde ser bir cisimle kapıya vuruyorrr...

Allahım yarrabbim kafayı çiziyordum azkalsın.

Yukarı aynen şöyle bağırarak çıkıyorum

( Oğlummm,merdivenleri üçer beşer çıkıyorum...Çükünü yediğim ağlama geldim oğlumm,bir yandanda hanıma kızıyorumm sesli bir şekilde.Ulan karıcığım,ulenn hep senin yüzünden oldu bu işler.)

böyle bir an yaşadım çok fena gece uyuyamadım bile
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna benzer biseyi bende yaşamıştım , ama unutan değil unutulandım
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehehe son nokta bu bence...
    Çok güldüm yaa
    bunun gibi daha neler var ama aklıma gelmiyo ya unuttum

ercankarakus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-MAX 400 ABS
    Motorun anahtarını üzerinde unuttum iki gün sonra fark ettim unuttuğumu :-o neyseki motoru otoparka bırakıyorum

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Biz kaybetmeye çalışıyoruz beceremiyoruz...
    Arkadaş hazır düşürmüşken geri dönüyor. Bak şu Allahın işine...

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Blackened_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim başımdan geçmedi, başka bir forumda bir ağabeyimiz anlattı. Cidden çok ilginç olmuş. Eşiyle birlikte yunanistan gezileri sırasında yaşanmış bir olay. Size aynen aktarıyorum.

"Burada çok ilginç bir olay yaşadım. Hayatım boyunca unutamayacağım bir macera olarak kalacak anılarımda.
    Burası Larisa. Küçük bir şehir. Olympos dağının içinden geçen çok keyifli bir dağ yolundan ulaşıyorsunuz.
    Her şey o kadar güzel gidiyordu ki. Ama Funda nın resim çekmek isterken eldiveninin birini düşürmüş
    olduğunu söylemesi, her şeyin birden bire farklı bir seyir kazanmasına sebep oldu.
    Yolculuğun bu aşamasında, bundan sonra kalan bölümünü eldivensiz geçirmesini istemediğim için,
    düştüğünü farkettiğimiz yerden geri döndüm. Yaklaşık 2 km gerideki bir kavşakta yolun karşı istakametinde eldiveni yolda gördüm.
    Kavşaktan dönüp hemen sağa yanaştım ve Karım inip eldivenini almak için trafiğin uygun bir anını beklemeye
    başladı,eldiveni aldı ve geldi. Arka peg in üzerine basıp oturmak için omuzumu tutup yükseldi, Yerini aldı. Bende hemen yürüdüm. yaklaşık 10 km gittikten sonra İntercom kablosunun sarktığını farkedip toplamasını söyledim.
    -cevap yok.
    bir daha tekrarladım!!!
    -cevap yok.
    duymadığını düşündüm ve kabloyu kendim sol elimle toplamaya başladım.
    Bir anda kablonun boş ucu elime gelince her yerimden ateş çıktı.
    Arkama baktım, Allahım olamaz... Funda arkamda yok.
    Karımın olması gereken yerde sadece içinde eldivenler ve bir küçük şişe su olan, ağzı düğümlenmiş,
    Fundayı en son gördüğümde elinde olduğunu bildiğim poşet duruyor.
    Bu anı ve neler hissettiğimi anlatmam mümkün değil. Bir anda aklımdan 10 larca korkunç seneryo geçti.
    Düşmüş olsa nasıl farketmezdim? mutlaka farkedeceğimi düşündüm,iyi ama bindiğinden de o kadar eminim ki.
    Yolun karşı şeridine geçerek geri dönmem gereken dönüşe kadar beklemeden, aynı yolda ters döndüm ve deli gibi ters istikamette geriye doğru gazladım. 5 km kimse yok,7 km kimse yok,sonra yolun kenarında kalabalık bir gurup insan görünce
    neredeyse delirecektim.Yanlarına tam gaz girince insanlarda ürktü.Meğer arabanın altına girmiş bir kedi yada
    köpek her ne ise onu çıkarmaya çalışıyorlarmış. Bu bile biraz rahat nefes almama yetti. Ama sonradan o şekilde insanların aralarına motorla tam gaz girmem ve bana şaşkın ve biraz korkuyla baktıkları gözümün önüne gelince çok güldüm.
    Biraz daha geri gittim ve Allahım çok şükür, uzaktan karımı gördüm. Yolun kenarında, bir bahçe
    duvarına oturmuş sigara içiyordu. Beni görünce yanıma geldi hemen, hem mutluluk, hem öfke ikiside vardı yüzünde
    -Ne oldu dedim.
    -Benimle hiç konuşma dedi gözleri dolu, dolu ve bindi arkama,
    Tekrar sordum,
    cevap tek kelime;
    -yürü
    Boşver dedim, ne olursa olsun acayip rahatlamıştım.Ama elim ayağım çok uzun zamandır böyle titrememişti. (şimdi gülüyorum):ROFL:
    Trikala kasabasına kadar gidip orada artık bu stresi üzerimden atmak için bir yerlerde mola vermek,bişeyler içmek ve oturmak istedim ve çok güzel bir Cafe nin bahçesinde oturup, peş peşe 3 Türk (Greek) kahvesi içtim.
    Funda benimle hala konuşmuyordu,gitti biraz dolaştı, alışveriş yaptı döndü ve biraz rahatladı tabii, sonra anlattı:
    Meğer, arka peg e basıp oturmak için ayağını kaldırdığında arka seleye koyduğumuz, üzerine oturduğu yastığa çarpmış ayağı ve yastık yere düşmüş. Yerine oturmadan tekrar inmiş ve bir adım ayrılmış, ben o ara, arkama oturduğunu düşünüp yürümüşüm. Arkamdan bağırmış ama hiç duymamışım ve onu orada bıraktığımı, gittiğimi düşünmüş.
    Bu ilginç tecrübeden sonra yolda sürekli arkamda mı diye kontrol ettim durdum.
    Allah kimseye yaşatmasın..."
    yaa benim çok fena unutkanlıklarım var mesela okula götürmem gereken bir dosyayı unutmamak için botumun içine koymuştum , sabah okula gideceğim zaman aa bu ne geziyo burda diyip alıp kenara koydum , botlarımı giyip okula gittim
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum kurallarını unutmamak gerek tabi
    Bunlar güzeldi.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaa benim çok fena unutkanlıklarım var mesela okula götürmem gereken bir dosyayı unutmamak için botumun içine koymuştum , sabah okula gideceğim zaman aa bu ne geziyo burda diyip alıp kenara koydum , botlarımı giyip okula gittim
    Güzelmiş bu ödev ne kokuyor böyle

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    4 senedir oturduğum evin adresini taksiciye söyleyecem onu unuttum en son vardık apartmanı bulamadım,zira klonlanmıştı.Ayık kafayla kaskı,gözlüğü,cep telefonunu,anahtarları devamlı unuturum in aşağı çık yukarı.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    bende halı saha macına gidecem geç kaldım diye acele ediyodum evden cıktım bastım motrla sahaya gittim baktım herkez içerde girdim sahaya oynadık filan maç bitti yorgun yorgun gidiyom bi baktım kı koltugun üstünde anahtar duruyo kramponu baglarken üstünde unutmuşum helal mala bişi olmaz diyo yanımdaki adamda
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler