Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: playstation cafe açabiliriz sadece ankara cevaplasın lütfen hangi semt önerilir

Katılımcı sayısı
21. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kızılay

1 4.76%
  • emek

0 0%
  • beşevler

5 23.81%
  • bahçeli evler

7 33.33%
  • çankaya

1 4.76%
  • açma boşver başka iş yap

7 33.33%

ankarada oturanlar bakarmısınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu benim için önemli para gömecez lütfen içtenlikle cevap verin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:23 ----------

konu dışı doğru katagori demi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bana bahçelide potansiyel var gibi geldi.
    lise filan var bikaç tane.
    balgat tarafıda iş yapabilir.
    kızılaya girmem ben olsam.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    değerlendirme yaparken sunu hesaba katınlütfen elit olmalı serserisi çok mıntıkalar olmamalı ünv öğrencileri lise öğrencileri askeri okul ve polis öğrencilerinin takıldığı yerler daha uygun

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bahçelievler olabilir.

Bizim üniversiteden biliyorum,öğrenciler okul çıkışı playstation kafeye takılabiliyorlar arkadaşlarıyla.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    eski shooters'ın yeri kiralık galiba. 7. cadde, caminin karşısındaki sokak. münasip bence. iyi bi fizibilite çalışması yapmak gerek, civarda nerelerde var, nasıl iş yapıyolar, kiralar nasıl vesaire.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana bahçelide potansiyel var gibi geldi.
    lise filan var bikaç tane.
    balgat tarafıda iş yapabilir.
    kızılaya girmem ben olsam.
    beşevler uygundur kardeşim ama beştepe de yurt ve öğrenci dolu doğru dürüst internet cafe bile yok beştepe daha uygun bence git bak ne demek istediğimi anlayacaksın profilde istanbul yazdığına bakma memleket ankara
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    bahçeli diyecektim ama orada çok fazla var ve bence oradaki insanlar çok fazla ps cafelere takılmıyor gibi geldi yaş ort. dolayı.yanılıyor da olabilirim.ben oyumu kızılaydan yana verdim orada hala potansiyel var dersanelerden dolayı ve yaş ort 17-18 olmasından dolayı

ikinci alternatif beşevler tarafı da olabilir kampüslere yakın olması sebebiyle.
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    serseri olmasın diyorsan kızılayı boşver bencede.
    Beşevler, bahçeli tarafı uygundur

Motosikleti
    XL700 TA

Bahçeli-beşevler aralığı...

Bahçelievler ile Beşevler arasında üniversitelere yakın ama kahvehanelerden uzak bir yer uygun diyorum...
    1881 -193

Forumdan Uzaklaştırıldı
    dinliyorum yorumları

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:32 ----------

şıkların dışında aklınıza seçenek geliyormu

Reims, FRANCE [en kısa sürede tekrar İZMİR]
    Motosikleti
    henüz değil ;)
    lise son a kadar ankarada büyümüş birisi olarak, keçiörende oturmama rağmen o zamanlar bahçeliye gidip takılıyoduk, ortam temiz, it kopuk yok, kekoların doluşacağı mekandan ziyade kız arkadaşımla gidip keyifli vakit geçirebileceğim bir mekan görmek isterim kendi adıma, bence 1 masa eksik olsun kardeşim ama ortam kaliteli olsun, mekan olarakta oyumu bahçeliden yana kullandım, 7. cad. ve çevresi uygun olmakla birlikte, olmazsa beşevler bahçeli arasında bir yerde uygundur diye düşünüyorum, bir ankara ziyaretimde misafirin olmak dileğiyle, bol kazançlar şimdiden..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı iscanthere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lise son a kadar ankarada büyümüş birisi olarak, keçiörende oturmama rağmen o zamanlar bahçeliye gidip takılıyoduk, ortam temiz, it kopuk yok, kekoların doluşacağı mekandan ziyade kız arkadaşımla gidip keyifli vakit geçirebileceğim bir mekan görmek isterim kendi adıma, bence 1 masa eksik olsun kardeşim ama ortam kaliteli olsun, mekan olarakta oyumu bahçeliden yana kullandım, 7. cad. ve çevresi uygun olmakla birlikte, olmazsa beşevler bahçeli arasında bir yerde uygundur diye düşünüyorum, bir ankara ziyaretimde misafirin olmak dileğiyle, bol kazançlar şimdiden..
    saolasın ama bi arkadaş aklımı bulandırdı merkezi semtlerde mafya haraç ister dedi bi arkadaş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:53 ----------

bi arkadaş aklımı bulandırdı merkezi semtlerde mafya haraç ister dedi bi arkadaş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:54 ----------

http://www.ankaralilar.net/forum/ind...e;topic=4805.0

su linke bi bakın yakalanan bi ankara mafyasından bahsediyo cinayetleri varmış mafya dediysek çete başı yorumlarda bişey dikkatimi çekti üyenin biri şöle diyo
    iyiki yakalandı bizim orda bi sürü esnaf bunun yuzunden kepenk kapattı diyor

ankara neymişte bizim haberimiz yokmuş iyiki aylar önceden araştırmaya başlamışım

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Serseri takımının bir ortama dadanmaması önemli hakkaten.

Bir tanıdığım, internet kafesine 6 tane Platstation ve LCD televizyon koydu. PS'ler iş yapıyor ve müşteri çekiyor ama laftan anlayacak tipler gelmiyor kafeye.

Arkadaşın Playstation'ların oyun kollarını kemirdi bazıları.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Bahçeli iyidir ama orada vardı galiba birkaç tane, emek de iyidir aslında. Gazi'ye falan yakın. Bahçeli'ye de yakın. Ankaray'a da yakın. 4. Cadde gibi bir yerler de olabilir aslında, arada.
    Ağır metal insanı...

Bence de bahçeli iyi olur. Gerçi 3. caddenin oralarda birkaç yer var fakat genelde dolu oluyor. 8. caddede hiç yok. İmkan olursa 7'nin oraya açmak lazım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    mafya haraç konusunda ne diyosunuz duyduğuma göre otur seyler oluyomus öyleyse açmam

Tahminimce kaçınılmaz gerçek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler