Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Bir Erkek Nasıl Çıldırtılır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben son 2 yıldır hayatıma türk bayan sokmuyorum inanın çok huzurlu ve mutluyum
    valla ben de çoğu zaman ,,,,dünyada hem çirkin olup da hem de bu kadar zorluk çıkaran başka bi megaloman kadın modeli var mıdır diye düşünürüm.ulan rus hatuna bakıyosun doğa harikası ve eazı var dili yok.yani o megaloman olsa tamam dicem.......isveçliye bakıyosun bi içim su.sabah görür günaydın der akşam görür iyi akşamlar der.insan olarak değer veriyo sana bi kere.hadi o da inanılmaz fiziğiyle megaloman olsa ona ta eh peki dicem........ama bizimkine bakıyosun boy 1.62,vücut tipi armut.tip desen sıdıka dizisindeki hatun gibi... ......kapris desen bi dünya.

ha yabancılar ilişkide en az bizimkiler kadar bencil olabilirler ayrı mesele. ama en azından işlerin iyi gittiği dönemde bizimkiler kadar zorluk çıkaracaklarını sanmıyorum.

bizimkiler evet denecek şeye hayır der, hayır denecek şeye de hayır der sonra bilmiyoum der.apışır kalırız.anlayamamamız için elelrinden geleni yaparlar sonra da bu beni anlamıyo derler.yabancı hatunla hiç denemedim.ama yabancıda zorluk çıkarırsam daha değerli olurum kompleksi yoktur sanırım..

bi amerikalıyla eşiğinden döndüm süper bi kadındı.(bi türkle 4 yıl çıkmış bi rusa kaptırmış garibim.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    muhahahahahaha
    ]

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    silent kardeşimle zaman zaman çok tartıştık ama kadınlarda raslanamayacak kadar anlayışlı bi mesj yazmış.erkek ealemi adına teşekkür ediyorum kendisine.
    aman efendim ne demek rica ederim aşırı kaprisli türk kadınına ben de karşıyım imajımızı zedeliolar herkes bizi de onlar gibi sanıyo arada kaynıos walla erkeğin de kadının da çekilmez tipleri war ve dediim gibi allah bizi onlardan ve onlar gibi olmaktan korusun
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı silentfairy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman efendim ne demek rica ederim aşırı kaprisli türk kadınına ben de karşıyım imajımızı zedeliolar herkes bizi de onlar gibi sanıyo arada kaynıos walla erkeğin de kadının da çekilmez tipleri war ve dediim gibi allah bizi onlardan ve onlar gibi olmaktan korusun
    beklenen buluşma

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hayatta herşeyin ortası iyidir.aşırısı kötüdür.paranın aşırı olsa fena olmaz tabi. ama sağlık olsun huzur olsun paranın bile aşırısı şart değil.

Motosikleti
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beklenen buluşma
    musti yaaa sinrliyken güldürdün beni yine saol walla
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

Motosikleti
    Seyhan 125
    musti yaaa sinrliyken güldürdün beni yine saol walla
    ben kaçayim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    erkeği çıldırtan şeyleri yazmaya devam ediyorum.

iğrenç bir model vererek jölelenmiş saçları, iğrenç bir kot pantolonu,göğsüne kadar açık ve pantolona sokulmamış beyaz gömleği, arap gibi kapkara teni ve aşırı gürültü yapan mobiletiyle ortalıkta dolaşan kro bi erkek modeli vardır.

kız kardeşine öylesine bakan adamı kelebekle bıçaklayan yurdum mobiletli krolarının aynı sokaktan geçen uzun boylu iri göğüslü bir kızın peşine takılıp askıntı olmaları hatta taciz etmeleri yurdum kro erkeğinin ne kadar empatiden uzak ve şerefsiz olduğun göstergesidir.

bu it kopuk kro tipleri yanlışlıkla da olsa arabayla ezmekten çok büyük zevk alacağımdan eminim.

kısa dönem olarak askere gitmişsinizdir.başınıza sizden 4 yaş küçük son derece şapşal ve kompleksli bir astteğmen verilmiştir adam temmuz sıcağında size büyük bir zevkle ot yoldurmuş ve salak salak da gülmüştür.bu da yetmemiş bu adam bulunduğunuz birime gelip şapkasını elinize vermiş ve "canavar koş bana bi çay kap bakiim" demiştir.bu da bir erkeği çıldırtır yani.

Motosikleti
    erkeği çıldırtan şeyleri yazmaya devam ediyorum.

iğrenç bir model vererek jölelenmiş saçları, iğrenç bir kot pantolonu,göğsüne kadar açık ve pantolona sokulmamış beyaz gömleği, arap gibi kapkara teni ve aşırı gürültü yapan mobiletiyle ortalıkta dolaşan kro bi erkek modeli vardır.

kız kardeşine öylesine bakan adamı kelebekle bıçaklayan yurdum mobiletli krolarının aynı sokaktan geçen uzun boylu iri göğüslü bir kızın peşine takılıp askıntı olmaları hatta taciz etmeleri yurdum kro erkeğinin ne kadar empatiden uzak ve şerefsiz olduğun göstergesidir.

bu it kopuk kro tipleri yanlışlıkla da olsa arabayla ezmekten çok büyük zevk alacağımdan eminim.
    işşşte şu olay beni de çıldırtırrrrrrr böylelerine çok uygun güzellikler de düşünülür ama bunları adam yerine koyup bizi cezalandırırlar sonraaa

Motosikleti
    Seyhan 125
    işşşte şu olay beni de çıldırtırrrrrrr böylelerine çok uygun güzellikler de düşünülür ama bunları adam yerine koyup bizi cezalandırırlar sonraaa
    kadınsam suçum ne vur beni ölem

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bu tipler bir de sürü halinde dolanırlar genelde.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu tiplere yapılacak en iyi şey 6 -7 kişi mekanlarını basıp eşşek sudan gelene kadar evire çevire dövmek, motorlarını parçalamaktır.ama bu güzide eylemi yapmaya kanunen hakkınız olmadığından yasalar önünde adam yerine konurlar,siz ceza yersiniz .ben gene de böylelerinin ara ara zopayı yemesinden yanayım.iyi bir avukatla para cezası verilip kurtulunabilir.

cross4ever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zs 200 Gy
    ehueheu
    [FONT="Palatino Linotype"] [B][I][SIZE="2"][COLOR="Red"]Haydi eqoma sponsor ol !!![/COLOR][/SIZE][/I][/B][/FONT]

Motosikleti
    speederbike
    Eşşek sudan gelinceye kadar dövmek güzel de, birisi eşşeği suyun oralara bağlasa çok daha güzel olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    erkeği çıldırtan şeylere devam.

sevgiliniz iş yerinde onu koruyup kollayan abi dediği bi herifi size övüp duruyordur.erkekten arkadaş olmaz ayrıca da kimse kimseyi bedavadan koruyup kollamaz ulean! dediğinizde kızar size.....olayı aydınlatmak için tesadüfen orada çalışmış bir bayan arkadaşınıza "abi" denilen herifi sorarsınız."o adam tam bi zampara" cevabını alırsınız. ama bunu diyen kız da 3 sene önce size yazmıştır pas vermemişsinzidir..ulan acaba adam gerçekten zampara mı ? benim hatun bu herifle bi haltlar mı karıştırıyo mu diye düşünürsünüz, bi taraftan da geçmişte size yazan ve pas vermediğiniz kızın kuyruk acısıyla kafanızı karıştırabileceği gerçeğiyle yüzyüze kalırsınız. sonuç olarak kadınla erkek arkadaş olmaz.olamaz.kız arkadaşınız bunu idda ediyorsa bence onun statüsünü tam üyelik statüsünden imtiyazlı ortalık statüsüne alın..

Motosikleti
    speederbike
    Kadınla erkek arkadaş olabilir, çok da güzel olabilir hatta. Bunu daha önce tartışmıştık, şu an sadece fikrimi belirtiyorum, tartışmaya girmeyeceğim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kadın güzelse erkek kişisel çıkarları için için arkadaş ayağına yaklaşır .
    arkadaş markadaş olamazlar......................................... ..
    kadın çirkinse, adamın da hoş bi kız arkadaşı varsa görüntüde arkadaş olurlar.ama o durumda da kadın erkeği ayartmak için hırs yapıyordur.o zaman da kadın arkadaş ayağına yaklaşır ince ince yazar.......................
    sonuç olarak kadın erkek arkadaşlığı doğa kanunlarına ters, tamamen art niyetli naylon bir arkadaşlık modelidir.

erkek sadece çirkin bi kızla arkadaş olabilir ama içinden de bunun çevresinde kesin bi kaç hoş kız vardır çevre yapayım diye düşünür.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    kadın güzelse erkek kişisel çıkarları için için arkadaş ayağına yaklaşır .
    arkadaş markadaş olamazlar......................................... ..
    kadın çirkinse, adamın da hoş bi kız arkadaşı varsa görüntüde arkadaş olurlar.ama o durumda da kadın erkeği ayartmak için hırs yapıyordur.o zaman da kadın arkadaş ayağına yaklaşır ince ince yazar.......................
    sonuç olarak kadın erkek arkadaşlığı doğa kanunlarına ters, tamamen art niyetli naylon bir arkadaşlık modelidir.

erkek sadece çirkin bi kızla arkadaş olabilir ama içinden de bunun çevresinde kesin bi kaç hoş kız vardır çevre yapayım diye düşünür.
    aynen katılıyorum. ateşle(kadın) barutun (erkek) arkadaşlığı olmaz. ateş gene ateştir de barut ıslak olabilir aksi bir durumda

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Siz dürüst olacağım kendimden ödün vermeyeceğim diye bir ilişkiyi bile yürütemezken. Evli barklı zampara mesai arkadaşınızın, fıstık gibi kızı götürürken, karısına yakalanmamak için sizin telefonunuzu kullanması.

Ve bunu yanınızda yaparken kıza yaranmak için türlü, şaklabanlıklar yapması.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Spatula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    Alıntı mindtrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hic yer vermem gerekmedi ama sikmabasa, karafatmaya yer fermem. Laik Turk Cumhuriyetine karsi tehtit adam bide yer mi vercem. Kurcan istiklal mahkemelerini aritacan ulkeyi bu hacilardan hocalardan. Geriye kalan da iran'a kacsin
    ne demek istiyorsun sen kendindemisin!!??? Başını kapatanlar sana tehdit mi oluyor.. Laiklikten bahsediyorsun dinini yaşamaya çalışan bi kadına karışıyorsun...
    Sonra neden TÜRK Cumhuriyetine tehdit oluyormuş bence sen tehditi elinden şarap şişesi üzerinden içki kokusu eksik olmayan adamda ara tehditi.....
    İyi kötü kazanırım para ama kaltptir asıl kumabara bi sevgilim yoksa kollarımda napiim Mondiali altımda :P

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler