Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bir Erkek Nasıl Çıldırtılır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı premier1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eksiği var fazlası yok ağbicim. Aynen doğru altına imzamı atarım..

Evli kişi, bal kavanozuna düşen kelebek gibidir. Bol bol bal yer.. Ama hürriyetini kaybeder. Uçamaz..

Aylak bekarlar da adama bak be.. Balın içinde.. Ye babam ye diye düşünür..

Neticede sosyal bir mesajla bitirelim:

Bekarlar ! Simit yeyin. Kirli çorapla gezin ama sakın evlenmeyin !

İlk evlilik sona erince.. Mıçsınlar ağzıma bir daha evlenirsem demiştim.. Neticede tarih tekerrür etti.. Yakında gene edecek galiba.
    aynen senin gibi düşünüyorum benimde ilk evlilik biteli 5 yıl oluyor ama hiçde niyetim yok bekar hayat daha güzel be kardeşim bence evlilik insandan insana yapıdan yapıya çeşitli tepkiler veriyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mywood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zonghsen
    erkekler zaten deli,çıldırtmaya ne gerek var.hoş arada böyle şeyler de yapılması lazım ki bakalım o deliliklerini ne kadar frenliyebiliyorlar.ama ne yalan diyim böyle bi kadında olmaz abicim

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    abi karı mılletı korkulur valla. olelerinden uzak durmak lazım.. allah kımsenın yanı hiç bi erkegin basına ole bi kadın vermesin....
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

mindtrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Freelander,Mulhacen
    Hemen kafa salla soyle ne istiyorsa, Zafere giden yolda her yol mubahtir kanka... diyerekten ortam cocugundan bi alinti yapim. Mert icgoren cozmus bu hatunlari Bize laf dusmez

Ama bole hatun bana lazim cok sıkıcı benim iliskiler genelde, her sabah atraksiyon hakikaten.Dengesiz insanlar cekicidir

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Okurken kan beynime sıçradı,tansiyonum yükseldi nedir bu ya?Allahtan evli değilim.Böyle birşey yaşasam kadından önce ben giderim avukata.Ondan sonra istediği kadar ağlasın.Cehennemi yaşayacaz zaten,bu dünyada antrenman yapmaya ne gerek var???

Forumdan Uzaklaştırıldı
    iş günü bitmiş. yorgunluktan gözleirniz kapanıyor.bir otobüste gidiyorsunuz ve tüm otobüste 1 tane boş yer var o da yanınız.iki tane türbanlı hanım biner.muavin hemen bilader sen kalk oraya ablaları alalım der.düşünürsün, ya ben akşama kadar it gibi, çalıştım, yorgunluktan gözlerim kapanıyor,danteline iplik almaya gidip leahmeacun yemiş gezmeden dönen bu hanımlara niye yer vereyim, ya da biri yanıma oturursa diğeri de bi zeahmet ayakta gidiversin. ne yani erkeğiz de hepimiz tecavüzcü coşkunmuyuz...yanıma oturmak istemiyorsa da ayakta gitsin. biz hep gidiyoruz noolmuş yani.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ben dolmuşta kimseye yer vermem. Dolmuşta ayakta seyahat etmek yasak zaten. Kuralı adam bilerek ihlal ediyor, bir de yer mi vereceğim? Otobüslerde de nene, dede ve bebekli bayanlar dışında kimseye yer vermem.
    May the Force be with McLaren Mercedes

mindtrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Freelander,Mulhacen
    Hic yer vermem gerekmedi ama sikmabasa, karafatmaya yer fermem. Laik Turk Cumhuriyetine karsi tehtit adam bide yer mi vercem. Kurcan istiklal mahkemelerini aritacan ulkeyi bu hacilardan hocalardan. Geriye kalan da iran'a kacsin

no woman
    no cry.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bi kızla yeni tanışsındır bir ortamda....... tamam hoş bi kızdır................kız,,,istersem karşıma çıkan her erkeği elde ederim kralını tanımam tarzında kendine olan psikopatça güveni ile jet hızıyla asılır. sen de 8 aydır boştasındır ve huzur katsayın tavan yapmıştır.kızla yeni tanışmısındır hiç bi huyunu suyunu bilmiyosundur.ulan çıksam mı çıkmasam mı diye ikilemde kalırsın kendini bi anda ilişkinin içinde buluverirsin. ama o şaşkınlığı üzerinden atamadığın için kıza ne kadar ilgi göstereceğini kestiremezsin. o esnada kız senin ilgisiz bi öküz olduğunu düşünür ve sen daha kıza alışamadan peşindeki 20 kişiden birine gider sen de arkasından aval aval bakakalırsın.

ManyAak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sinirli bir erkek olarak okurken bile çıldırdım
    2 tür insan daima açtır:1.si bilimi arayan 2.si ise PARAYI::sas::

Motosikleti
    Aeon 180 cc ATV - 125 cc Dorado Scooter
    kadınlar zaten anlamak istediklerini anlayan egoist bir yapıya sahip olduklarından dünyanın kendi çevresinde dönmesini isterler gerek duygu sömürüsü gerekse başka şeyleri kullanarak istediklerini elde etmeye çalışırlar.
    teorik olarak şehirde bir sarışının hayatta kalmak için bir şempanzeden daha zeki olmasına gerek yokdur. kadınlar mı zayıf hayır onlar aslında göründüklerinden çok daha güçlüler. kolayı varken neden zoru seçsinler ki. önemli olan hedefe varabilmekse kadınlarında yaptıkları budur. bizde onların yalanlarını kabul etmiş görünüp yalana ortak oluruz hepsi bu

sparroww - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r&cgl125

abi haklısın

bukadınlar nedense herşeyi başka yerleriyle dinliyorlar sana tapıyorum iyi varsın beşdakika sonra ayı hayvan git diyolar oyüzden bıktım bukarılardan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    valla bence hayatları boyunca düşünükelri tek şey kendi egeolarının tatmini bi de rahatları ve konforları.çoğu zaman üzülmüş görünürler,kırılmış görünürler.(öyle işlerine gelir)hiç de bişeyi takmazlar.duygu sömürüsü yaparlar ama genelde hep oynarlar hiç güvenmem.

........................ imalı olarak beni annenle tanıştır derler,tamam gel hafta sonu tanıştırayım dersin, aman meraklı değilim annenle tanışmaya der adamı uyuz ederler..

.................sürekli aşırı ilgi beklerler,ilgimiz yetmezse aldatmaya kadar giderler,

aman, ne aricam o beni arasın hesabı aramaz sormazlar,ilgilenmezler ,hep biz ararız ilgi gösteririz...
    aradığımızda da merak edelim çatlayalım diye inadına telefonu açmazlar.(bunları biz yapsak eanında terk ediliriz.)

karşılarındaki erkeğin de insan olduğunu ve ilgiye ihtiyacı olduğunu düşünmezler.hiç de kıskanmazlar erkeklerini.çünkü zaten dünya onların etrafında dönüyordur.bu kafayla gittikleri için de erkek de ilgi görme ve beğenilme ihtiyacı konusunda başının çaresine bakacaktır..üzgün ve süzgünüm ama kadınlar aldatılmaya mahkumdur

...........iş yerinde çalışan eli yüzü düzgün tanımadığınız bayan arkadaşla koridorda karşılaştığınızda insaniyet neamına "günaydın" dediğinizden itibaren "bu bana yazıyor" bakışları atması beni çıldırtan bir durumdur.bu yüzden soğuk davranırım.demek ki onlar da "yazıyo" damgası yememek için sabah karşılaşınca insaniyet neamına bile olsa günaydın demezler diye düşünürüm.kötü niyetliler çünkü.türk kadını selamlaşmaz. çünkü insanlara selam verecek kaar bile değer vermezler.soğuk nevaleler.

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    yaw kadınlar hep erkeklerden şikayetçi olur ama bi kadın bunu yapıosa erkeğin şikayet etmesine de kızmamalı bence ben okurken yoruldum allah kimsenin başına böyle hatun wermesin,beni de böyle bi hatun haline getirmesin inşallah bu arada yukarılarda bi yerde kadınlardan "karı milleti" diye bahseden bir arkadaş war,biraz kaba olmamış mı ifade tarzın
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

sahilkentli007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R
    okurken bile çıldırdım hepsini okuyamadım.. sakin bi zamanı kollıycaam artık.. veya ben en iisi bunu okumiim.. tşkler genede.. ;-)
    [B]^^ Akdeniz Akşamları ^^[/B]

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    Alıntı Mili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öhöööm öhööööm

valla böle bi muhabbet eden hatuna bende tahammül edemezdim sizin yerinizde olsam ama genellemeye gerek yok böle arıza tipler maalesef piyasada çok

yav şimdi bende anladım;demek oluyorki bizim hanımda arızalı yıllardır sabır ede ede sabır taşına döndük yav.peki dostlar tamircisi falan yokmu ?
    bendeki şansa bak arızalısını bulabula bulmuşum.

şimdi vaktim yok ama bende bayağı anti cevap ve olayı tersine çevirecek teknikler geliştirdim,onlar yazarım bi ara,muhakkat işinize yarar diyorum....

bu arızalıların tamiri mümkünse adresini bende istiyom ona göreeee

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı silentfairy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadınlar hep erkeklerden şikayetçi olur ama bi kadın bunu yapıosa erkeğin şikayet etmesine de kızmamalı bence:
    silent kardeşimle zaman zaman çok tartıştık ama kadınlarda raslanamayacak kadar anlayışlı bi mesj yazmış.erkek ealemi adına teşekkür ediyorum kendisine.

erkek hayatı boyunca güçlü olmak ya da en azından güçlü görünmek zorunda.yoksa kadın onu beğenmez ve papaz hayatı yaşar.çevreden de eşcinsel damgası yer.bu zorunluluğun dayadığı gerilim yüzünden kanser basta olmak üzere ölümcül hastalıklara kadından 3 kat fazla yakalanıyor ve ömrü kadından takriben 8 yıl daha kısa.

işin kötüsü erkeğin halinden şikayet etmeye de hakkı yok. kadın sürekli pozitif konuşan eğlenceli erkeğe alıştığı için şikayet eden erkeği sıkıcı ve manevi yönden zayıf bulur.... hiç gelemez eanında harcar.erkek şikayet etmeğe bile hakkı olmadığı için ,,,,içine attığı için 3 kat fazla kanser oluyor belki de.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı BABAADAM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav şimdi bende anladım;demek oluyorki bizim hanımda arızalı yıllardır sabır ede ede sabır taşına döndük yav.peki dostlar tamircisi falan yokmu ?
    bendeki şansa bak arızalısını bulabula bulmuşum.

şimdi vaktim yok ama bende bayağı anti cevap ve olayı tersine çevirecek teknikler geliştirdim,onlar yazarım bi ara,muhakkat işinize yarar diyorum....

bu arızalıların tamiri mümkünse adresini bende istiyom ona göreeee

Efendim.!!!Aramız da bir samimiyet yok kırılmayınız lütfen şahsınıza değil dilimizin elastikiyetine yazıyorum.

Çin malımı acaba.
    Adam gibi bir servis ağı yok.
    Tüketici mahkemesine başvurmak lazım.
    Belki yenisi ile değiştirirler.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben son 2 yıldır hayatıma türk bayan sokmuyorum inanın çok huzurlu ve mutluyum hayata bakış açım değişti inanın çok fark var yabancı ve türk bayanları arasında

ihtiyarlamak ve çökmek için türk bayan ideal

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler