Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fuar Bileti Olan??

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar önceden kendime dergiden fuar bileti almıştım.. Arkadaşım da bana dün dedi geleceğim diye. Gazete bayisine baktım bulamadım dergiyi. Fuarda girişte alsam o da pahalı.. Elinde fazla bileti olan var mı? Avrupa Yakası Yenibosna-Bağcılar çevresinde oturan varsa ve de vermek isterse bir tane bilet yarın sabah almaya geleceğim.. LÜTFEN.. Köşeye sıkıştım :(((

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    arkadaşım biz maraştan geliyoruz öyleye oradayız sana uyarsa ben vereyim davetiye ama ancak ucak öyleye iniyor tel 0536 924 97 62 kahraman maraş mt den hediye olsun ben mustafa
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım biz maraştan geliyoruz öyleye oradayız sana uyarsa ben vereyim davetiye ama ancak ucak öyleye iniyor tel 0536 924 97 62 kahraman maraş mt den hediye olsun ben mustafa
    Çok teşekkürler.. Telefonunuzu kaydettim.. Pazar günü ben de öğleden sonra falan fuara gidebilicem.. İrtibata geçerim sizle.. K.Maraş MT ve sana şimdiden çoook tşkler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:40 ----------

Mustafa abi c.tesi dersan çıkışı fuara gelsem akşam üstü 5-6 gibi.. Bana 2 tane bilet verebilir misin?

regal yani mustafa abim sana buradan çook tşkler ederim.. Bugün gittim yanına sağolsun hemen verdi bana iki tane bilet.. Tekrardan Allah razı olsun.. Sayende yarın fuara gidebileceğim..

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    fuara bilet kaldımıı varsa alimm
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    bı bılette bana lazımdı yaw...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla biz şansa fuarın girişinde tanıdık gördük 3 tane bilet aldık

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla biz şansa fuarın girişinde tanıdık gördük 3 tane bilet aldık
    Girebilmişiniz Hani arıcaktın da buluşacaktık.. Ben ilk defa fuara girince herşeyi unuttum.. BMW Yamaha Honda arasında dolandım.. GS650 ye hasta oldum. Bindim inmiyorum :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler