Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sevgili konusunda yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    suana kadar doğru düzgün bi sevgilim olmadı...daha bi kızla el ele gezemedim...yanağından muck öpemedim...
    3 yıldırda tek tabancaydım...
    hafta sonu birisiyle tanısacağım...
    yalnız bi sorun var....
    ben bu kızla ne konusacağım...
    yani neler konusuyum ne anlatıyım...ne sorayım....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    -
    o an aklına ne geliyosa onu sor onu konuş, sacma bişeyde olsa cekinme konuş ;)
    yeterki kasılma.
    Rahat ol, sürekli acaba yeni bişe ne sorsam ne söylesem diye değilde, onun anlattıklarından yola cıkarak bişeler sor. muhabbet tıkandığı zamanda burçlardan gir :D
    Dediğim gibi rahat ol kızdan cekinme, öyle bi an geldiğindede dalganı gec gülerek karsıla.
    en önemlisi kıza asılma ilk günden olaya girme o gün sanki 10 yıllık arkadasınmıs gibi takıl

nelerden hoşlandığını onu nelerin güldürdüğünü sor kendini kasmadığın sürece acaba ne sorsam diye düşünmediğin sürece aklna daha çok soru gelir onun hakkında bilgi edinebileceğn soruları sor onun dışında veya ilgisi dışında birşey sorma yeter
    4 Teker Bedenimi [B]İKİ[/B] Teker Ruhumu Taşır :farao:

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Ben sana bi sesli kayıt yollayam sen playback yaparsın..

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    nesgayfe bile üçü bir arada sen hala aynı heee

soğuk bi espiri ama olsun
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Valla ne yaparsan yap ama kendin gibi ol mesela o gün üzerin temiz düzenli olsun ama günlük yaşamından farklı bir kıyafetle gitme mesela cok ental tantelim gibide davranma oldu ki bir birlikteliğiniz oldu surekli o rolde takılmak zorunda kalırsın. Sakın sinemaya gitmeyin oldu ki gideceksiniz son care olsun laf lafı acar zaten yeterki sakin ol kendin gibi davran birde kendini ovup durma mütavazi ol ama kendinide yerden yere vurma ne bilim aklima bunlar geliyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:51 ----------

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sana bi sesli kayıt yollayam sen playback yaparsın..
    Önceki topiğinide gördüm musti kelin melhemi olsa muhabeti olmuş
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    senin gibi durumda olanlar var merak etme.. 3-4 sevgilisi olanlar utansın ve ona giden bayanlar utansın sonra hüngür hüngür ağlarlar, niye beni aldattı off uyuz oluyorum bu aşk muhabbetlerine çoğu yalan ..
    ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    çok tesekkürler arkadaslar...
    önceki bi durumu göze alacak olursam kesin heyecanlanacağım...kasılacağım...

ZENON abi farklı bi kıyafet giymem...
    belli seyler zaten...
    kask mont pantolon eldiven...motosiklet
    bide yedek kask alıyım yanıma ne olur ne olmaz...
    motor olmadan ben hiç bi yere gitmem kardesim...ne o öyle otobüs dolmus...çoook banaal

neyse tekrar tesekkürler arkadaslar....iyi geceler diliyorum...

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Abi kolay gelsin inşallah istediğin gibi gecer
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    valla kanka her kız motora binmeyi sevmez benim kız arkadaşım 1 yıl çıkmamıza rağmen 1 kere bile binmedi motora binceğinide sanmıyorum :D kaskı yine al yanına ha bide hiç kasma beğendircem diye rahat ol için ne geçiyo sa onu söle kibar ol bide
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kolay gelsin inşallah istediğin gibi gecer
    eyvallah kardesim...sağolasın...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:11 ----------

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kanka her kız motora binmeyi sevmez benim kız arkadaşım 1 yıl çıkmamıza rağmen 1 kere bile binmedi motora binceğinide sanmıyorum :D kaskı yine al yanına ha bide hiç kasma beğendircem diye rahat ol için ne geçiyo sa onu söle kibar ol bide
    tabikide kibar olacam kanki....oküz gibi böğürecek halım yokya....önceden böyle seyler yasayamadığm için kasılırm biraz....
    bide ne konusacaz yaww

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:12 ----------

yaw kızın doğum günü 22 ocakmıs...
    su bulusma isini 22 ocaktan sonraki tarihe mi ertelesek acaba...

skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah kardesim...sağolasın...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:11 ----------

tabikide kibar olacam kanki....oküz gibi böğürecek halım yokya....önceden böyle seyler yasayamadığm için kasılırm biraz....
    bide ne konusacaz yaww

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:12 ----------

yaw kızın doğum günü 22 ocakmıs...
    su bulusma isini 22 ocaktan sonraki tarihe mi ertelesek acaba...
    Kız reşit değil mi yoksa? bekleme doğumgününü falan ne gerek var.

Konuşma konusunda kasma ya ilk buluşma nası olsa onu tanımaya yönelik sorular sorarsın çok sıkıştığında. Nereli olduğundan gir ailesiyle ilgili sorular,hobileri ile ilgili sorular. Sinema da ne tür filmler izlemeyi sever,müzik kitap zevkleri vs. En güzeli de nostalji yapmak bence çocukluğunuzda izlediğiniz, yaşadığınız şeyler tutarsa hoş gerisi gelir zaten. Motosiklete ise bi düşün derim başka yere gitmek isterseniz falan binme taraftarı olmayabilir yani önce bi nabız yokla motosiklete binmek vazgeçemediğim şey falan filan diye yine de güzel bi kapalı garaja park et motoru belki binmek istemez. İlk buluşmada çekinebilir falan. Direk aaa motordan hoşlanmadı diye silme kızı, yazık .Naçizane önerim bunlar işe yararsa ne mutlu bana kendime faydam yok başkasına yararsa sevinirim

Edit: haaa bide kızı dinle,onu dinlediğini, onun söylediklerini düşündüklerini önemsediğini hissettir. Artı kazandırır epey

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı skyblade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kız reşit değil mi yoksa? bekleme doğumgününü falan ne gerek var.

Konuşma konusunda kasma ya ilk buluşma nası olsa onu tanımaya yönelik sorular sorarsın çok sıkıştığında. Nereli olduğundan gir ailesiyle ilgili sorular,hobileri ile ilgili sorular. Sinema da ne tür filmler izlemeyi sever,müzik kitap zevkleri vs. En güzeli de nostalji yapmak bence çocukluğunuzda izlediğiniz, yaşadığınız şeyler tutarsa hoş gerisi gelir zaten. Motosiklete ise bi düşün derim başka yere gitmek isterseniz falan binme taraftarı olmayabilir yani önce bi nabız yokla motosiklete binmek vazgeçemediğim şey falan filan diye yine de güzel bi kapalı garaja park et motoru belki binmek istemez. İlk buluşmada çekinebilir falan. Direk aaa motordan hoşlanmadı diye silme kızı, yazık .Naçizane önerim bunlar işe yararsa ne mutlu bana kendime faydam yok başkasına yararsa sevinirim

Edit: haaa bide kızı dinle,onu dinlediğini, onun söylediklerini düşündüklerini önemsediğini hissettir. Artı kazandırır epey
    kanka bu çok öneimli bide ilk bulışma zaten çiçek al manyak işe yarar kafadan +2 puan o derece kızlar çiçeğe asla hayır demezler bide doğum günüden önce buluş doğum gününede sevdiği çiçek obje yada öcek en kötü burcunun şekli olan güzel duran ama büyük olmayan bi kolye aldınmı off tamamdır ilk bluşmada en öenmli olan şeydir onun sevdiği şeylerle ilgili fikir edin
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    Seyhan 125

Şimdiden hazırlan..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:48 ----------

Şeker destek istersen msnimi ekle profilimde yazıyor anlatırız bişiler..

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Saç sakal temiz olmalı,ellere çok dikkat edin özellikle birde giyimdeki temizliğe(kirlisiniz demiyorum ama kıslar bu el kol tırnak giyim muhabbetine önem veriyorlar).Havalı olmamak şartıyla karizma olunmalı fazla boş değilde muhabbete katılımlı konuşma çok önemli nasıl bi cümle olduysa .Muhabbet biraz ilerleyince onun hakkında sorular sorun neler yaptığını neleri beğendiğini aralarda kendinizide tanıtmayı unutmayın ve ortak şeylerinize çok sevinmiş gibi yapın(!).Burç olayına bikere girilmeli burçları araştırırsanız bayaa etkili olur venustu toprak burcuydu falan fıstık.Gelecek hakkında düşüncelerinizi konu açılırsa bir bir sıralayın onada sormayı ihmal etmeyin.Lafını fazla kesmeyin bırakın konuşsun.Umarım mutlu bir birliktelik olur.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saç sakal temiz olmalı,ellere çok dikkat edin özellikle birde giyimdeki temizliğe(kirlisiniz demiyorum ama kıslar bu el kol tırnak giyim muhabbetine önem veriyorlar).Havalı olmamak şartıyla karizma olunmalı fazla boş değilde muhabbete katılımlı konuşma çok önemli nasıl bi cümle olduysa .Muhabbet biraz ilerleyince onun hakkında sorular sorun neler yaptığını neleri beğendiğini aralarda kendinizide tanıtmayı unutmayın ve ortak şeylerinize çok sevinmiş gibi yapın(!).Burç olayına bikere girilmeli burçları araştırırsanız bayaa etkili olur venustu toprak burcuydu falan fıstık.Gelecek hakkında düşüncelerinizi konu açılırsa bir bir sıralayın onada sormayı ihmal etmeyin.Lafını fazla kesmeyin bırakın konuşsun.Umarım mutlu bir birliktelik olur.
    Böyle olmaz hacu ne bu ortaokul bebeleri gibi..

Motosikleti
    Nexus 500
    Keşke herkes ortaokul bebesi gibi aşk yaşasa :D
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Motosikleti
    Seyhan 125
    tezek muhabbeti sarar öneririm..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:29 ----------

Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke herkes ortaokul bebesi gibi aşk yaşasa :D
    Oy canım oy kıyamam sana ..

Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tezek muhabbeti sarar öneririm..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:29 ----------

Oy canım oy kıyamam sana ..

Forumdan Uzaklaştırıldı ferrari_tayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    walla bende böyle bi konu bakıyodum tam yerine gelmişim.

sana bi tavsiyede bulunmayacağım, kendin ol rahat ol o kadar yani bir sevgili ile buluşucam deyip kendini kasma, bir arkadaş gibi düşün ve hep sor bırak o konuşsun sen dinle. zaten kızlar çok konuşur konuştur işte.

senin şuan hissettiklerini bizde yaşadık zamanında her insan çok konuşkan olamıyor. bazısının ağzı iyi laf yapar, bazısı benim gibi az konuşur.
    birinin bana sohbetinede doyum olmuyor demesi kadar sinir olduğum bi laf yok az konuşuyorum yavrum sevecek hatun bu halimi sevsin dedim buldum birini ama şuan öyle bi canım sıkkınki kelimelerle anlatılmaz.

eziklik hissi ve birazda kıskançlık, artık içimdeki duyguyu tam anlatamıyorum ama zengin biri benim sevgiliye iş ayarlama ayağına yazılmış range roverle almış evine bırakmış akşam sms atmış buluşalım felan...azının payını verdim desede sevdiceğim, isyanlardayım elimden gelse ben ona en iyi iş imkanını sunacam ama yok durumum yok..

böyle durumlarda edirneye doğru gaz kesmeden 300km ile gazlamak geliyor içimden ama gazlamazsam sağlığım açısından iyi olacak...
    sakin ol tayfur sakin sakiinn

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler