Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

EFT ile İlgili

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaslar ben simdi birinin hesabına para gönderecem eft'yle ... iş bankasından gidiyorum hesap numarası bölümü şöyle _ _ _ _, _ _ _ _ _ _ _

11 haneli bi bölüm ama benim elimdeki şube kodu 3 haneli , hesap numarası da 7 haneli ... en başa 0 koyup yapıyorum olmuyor . normal yazıyorum yine olmuyor , napıcamm :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Bankalar birleştiği için IBAN dönemine geçildi artık IBAN numarasını istiyo olmasın? O kaç hane saymadım gerçi ama bi fikir olsun

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Şöyle bir baktım da, İş Bankası'nın şube kodları (en azından benim baktıklarım) 4 haneli. EFT farklı bir bankaya yapılacaksa daha önceki bir adımda banka adı seçilerek, onun şube kodu standardına göre o alan formatlanabilir.(Örneğin Garanti öyle yapıyor)
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    evet ben iş bankasından garanti bankasına eft yapıcam , neden iş bankası çünkü evin yanında dediğin gibi banka adı falan sormuyor . tc numarası yazdım önce sonra tell , şu an aldığım bilgiye göre bir bankadan diğerine eft yapamıyormuşuz kıromuyum neyim , cehalet hat safha ya , sorry

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Yanlış olmuş o bilgi...

Farklı bankaya EFT yapmak mümkün, kurcala biraz...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

İşbankası bankamatiklerden eft yapılamıyor olması lazım. İnternet bankacılığı veya netmatik üzerinden yapabilirsiniz kendi hesabınıza para yatırdıktan sonra. Vezneden yaparsanız çok para keserler, internet üzerinden 1 TL olmalı.

Sizin girdiğiniz havale bölümü. İşbank şube kodu 4, hesap no 7 hane olur her zaman.

Garanti Bankası EFT Kodu
    0062

daha sonra 7 haneli kodu girince olur
    Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler. ZHUGE LİANG

Forumdan Uzaklaştırıldı
    garanti bankamatiğine gittim dün gece , orda da banka kodu bölümü 5 haneli bir liste vardı ordan baktım , Allahtan göndereceğim bankanın adını yazmıstım , başına 2 sıfır ekleyip öyle yazıyomuşuz banka kodunu , öyle yaptım . birde açıklama kısmı gerekmiyor mu parayı kimin yatırdığının belli olması için adımı yazacam oraya , ama öyle bir açıklama kısmı yok parayı da saf saf verdim , sonra bi baktım ki ekranda şöyle bir yazı '' Error , şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz '' paramı geri verdi sağolsun

şimdi sorarım size , ben nası eft yapacammm

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Parayı götürüp verseydin şimdiye bitmişti. Bir internet hesabı açtır kendine bizi yorma.
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Forumdan Uzaklaştırıldı
    biraz önce parayı gönderdim ama eksik göndermisim komedi filmi gibi yaa biri beni durdursun

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz önce parayı gönderdim ama eksik göndermisim komedi filmi gibi yaa biri beni durdursun
    Olaya iyi tarafından bakmayı dene,ya fazla göndermiş olsaydın..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yok yok havalem kabul edilmiş , mail attım havalemi kabul edermisiniz diye , kabul etmisler valla

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    iyi işte eft yapmayıda öğrendin...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    evet mission impossible

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    İş bankası Bankamatiklerinden EFT yapılmaktadır... Ama sadece internetten kaydettiğiniz hızlı EFT hesaplarına para aktarabiliyorsunuz... Bankamatik >> Para Aktarma >> Müşteri no ve şifre >> sonra gönderilecek bankayı seçeceksiniz..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hiç anlamıyorum :( zaten işimi de hallettim , bir daha ki sefere artık kim öle kim kala

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben simdi birinin hesabına para gönderecem eft'yle ... iş bankasından gidiyorum hesap numarası bölümü şöyle _ _ _ _, _ _ _ _ _ _ _

11 haneli bi bölüm ama benim elimdeki şube kodu 3 haneli , hesap numarası da 7 haneli ... en başa 0 koyup yapıyorum olmuyor . normal yazıyorum yine olmuyor , napıcamm :(
    yahu bir efeteyi beceremiyon nası ev hanımı olsak senden yarın...nası değiştircen çocuğun bezini...aynı anda ocakta altı yanmaya başlayan yemeği... heppi niv yiırlar olsun sana eftoşcum...

Mete Abin tüm yoğun duygularıynan seni sarıp sarmalar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler