Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza geçirdi seks hastası oldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genelde böyle başlıkları musti açar ama bu sefer benden

http://www.hurriyet.com.tr/yasasinha...84.asp?gid=245

ABD'de yaşayan 39 yaşındaki Joleen Baughman iki yıl önce bir trafik kazası geçirdi ve çok nadir görülen bir hastalığa yakalandı. Kazada pelvis bölgesindeki bir siniri zarar gören kadın, şimdi doyumsuz bir cinsel arzuyla mücadele ediyor.

ABD'nin New Mexico eyaletinde yaşayan Huzursuz Genital Sendrom olarak adlandırılan hastalığa yakalanan evli ve iki çocuk annesi Joleen Baughman, otobüste otururken, evi süpürürken, eğilirken ve hatta sadece yürürken bile cinsel anlamda tahrik oluyor.

İki yıl önce meydaha gelen kazadan sonra ortaya çıkan ve nadir görülen durumla mücadele eden Baughman, "Bu şiddetli cinsel uyarılmaları hissetmeye başladım. Birden ortaya çıkıp beni tamamen etkisi altına alıyordu. Neredeyse gün boyu devam ediyordu. Neredeyse şoke olmuştum, çünkü bu seks yapmadığım zamanda oluyordu" diyen Baughman, başlarda kocasıyla bu durumdan çok şikayetçi olmadıklarını, ancak daha sonra bunun dayanılmaz bir hal aldığını anlatıyor.

Sonunda doktora başvuran kadın, bunun pelvis bölgesindeki bir sinirin zarar görmesi sonucu oluştuğunu öğrenmiş. tedavi görmeye devam eden kadın, bir an önce bu hastalıktan kurtulmak istiyor.

Evet bu sinirin yerini bilen bulan varsa hemen söylesin
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nipp10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    91 Honda CG 125
    Nasiiiiii
    тнє ρσωєя σƒ ∂яєαмѕ... www.facebook.com/ugurbas

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler