Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Domuz gribi gerçeği gerçekten bumu acaba???

Motovento
    REKLAM ALANI
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    ALINTIDIR.

Finlandiya eski Sağlık Bakanı Dr. Rauni Kilde’den domuz gribi hakkında çok cesur açıklama.Domuz gribi aşısının bir aldatmaca olduğunu itirafa eden Dr. Kilde, “Bu aşı ile mümkün olduğunca dünya nüfusunun çoğu öldürülmek isteniyor” dedi. Bu düşüncenin eski ABD Başkanlarından Henry Kissinger’e ait olduğunu söyleyen Dr. Kilde, 14-15 Mayıs 2009 tarihinde yapılan Bilderberg toplantısında bu kararın alındığını belirtti.Dr. Kilde, bir televizyona yaptığı açıklamasında, “ABD, hiçbir maddi kayıp yaşamadan hatta milyarlarca dolar kazanarak dünya nüfusunu üçte iki oranında azaltmayı hedeflemektedir” diye konuştu.Dünya Sağlık Örgütü’ne domuz gribinin ölümcül bir salgın olduğu yönünde beyanda bulunması için baskı yaptıklarını belirten Rauni Kilde, “Böylece aşıyı tercihli değil zorunlu yapmak istiyorlardı. Özellikle hamile kadınların ve çocukların ilk önce aşı ile zorunlu tutulması gelecek nesilleri hedeflediğini göstermektedir” açıklamasında bulundu.Finlandiya hükümetinin sınıflandırmayı kabul etmediğini ve hastalığın derecesini normal hastalık olarak gösterdiğini ifade eden Kilde sözlerini şöyle sürdürdü; “Hiç kimse aşının bir yıl, beş yıl ya da 20 yıl sonra ne gibi etkilerinin olacağını bilmiyor: Mutlak kısırlık mı? Kanser mi? Ya da ölümcül herhangi bir hastalık mı?” Dr. Rauni Kilde, “Amerikan yönetimi ileride bundan dolayı doğacak herhangi bir sıkıntıdan dolayı ilaç şirketlerine bir sorumluluk yüklenmemesi için şimdiden önlemini aldı ve onları tüm sorumluluklardan muaf tuttu. Bu bile işin ciddiyetini göstermeye yeter” dedi.

Dunya nufusunun 2/3 unun oldurulmek istendigi ve bunun planlandigini anlatiyor Eski saglik bakani.
    Hatta gecen ay Finlandiyada, Domuz gribinin artik tehlikeli bir hastalik olmadigina dair bir kanun degisikligi yapilmis diyor

http://theflucase.com/index.php?opti...mid=64&lang=en
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    keşke karşımızda karakterli bir şey olsaydı
    o bir "şey" ama asla ama dost değil...

bir şansımız daha olsaydı da bunu akledecek bir Mustafa'mız daha olsaydı...
    ama ne yazık ki....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ergun abi zaten ben bu aşıyı cocuklarıma vurdutmadım nedense benım kendi içimde hep komplo teorılerı vardır bu na sebep olan dunyadaki örneklerı ve hayal dunyasını acan fılm yapımcıları haberler iyi kaynak olmuştur bana hatta şu anda eğitimdede böyle bır problem olduğunu kendımce kanımsıyorum dunya artık değişik taktıklerın peşinde buna inancım var bu doğru olmasa bıle nedense bu yönde inancım var bu konuyu buraya aktarman benım için iyi örnek oldu teşekkür ederım .

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ergun abi zaten ben bu aşıyı cocuklarıma vurdutmadım nedense benım kendi içimde hep komplo teorılerı vardır bu na sebep olan dunyadaki örneklerı ve hayal dunyasını acan fılm yapımcıları haberler iyi kaynak olmuştur bana hatta şu anda eğitimdede böyle bır problem olduğunu kendımce kanımsıyorum dunya artık değişik taktıklerın peşinde buna inancım var bu doğru olmasa bıle nedense bu yönde inancım var bu konuyu buraya aktarman benım için iyi örnek oldu teşekkür ederım .
    Aynı düşüncelere sahibiz Sinan,uzun yıllardır seninle aynı düşüncedeyim.Bende tanıdıklarıma ve aileme bundan uzak durmalarını tembih ediyorum.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    Suzuki GS 500 E artçısı veeeeee Honda Activa 100
    ''Özellikle hamile kadınların ve çocukların ilk önce aşı ile zorunlu tutulması gelecek nesilleri hedeflediğini göstermektedir”

bu düşünceye sahip olup hayata geçirmeyi planlayanları ve bu işe alet olanları insan olarak göremiyorum.
    HAYATLA DALAŞMA :)

Motosikleti
    küçükken ilkokulda dağıtan paket fındık içi ve kuru üzümleri hatırlar mısınız? 74 kuşağıyım ben ve akranlarım hatırlar. yıllar sonra bir türk bilim adamı o dağıtılan ürünlerin israil tarafından türkiyeye hibe edildiğini ve içerisinde zihin gelişimini engelleyen kimyasallar olduğunu açıkladı ve bilim adamı kısa bir süre içerisinde kayboldu(!) basın bu kayboluşu kıs abir süre yayınladı ve sonra ses kesildi...

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küçükken ilkokulda dağıtan paket fındık içi ve kuru üzümleri hatırlar mısınız? 74 kuşağıyım ben ve akranlarım hatırlar. yıllar sonra bir türk bilim adamı o dağıtılan ürünlerin israil tarafından türkiyeye hibe edildiğini ve içerisinde zihin gelişimini engelleyen kimyasallar olduğunu açıkladı ve bilim adamı kısa bir süre içerisinde kayboldu(!) basın bu kayboluşu kıs abir süre yayınladı ve sonra ses kesildi...
    şimdi anlatıklarımızla ilgili örnekler coğaltsak millet derki ya cok film seyredıyorsunuz yada cok evhamlısınız diye şimdi sorarım sıze bızım kendi öz yurdumuzda gelişimler engellenıyorsa bılgıler carpıtılıyorsa dışa bağımlılık coğalıyorsa dedemden bu yana hala bende bızlerde değişim ilerleme eğitim ve benzeri konulardaki sorunlar gıderılemıyorsa yapılacakken kurtarılacakken yapılmıyor kurtarılmıyorsa bıze karşı yapılmış komplo teorılerını kafamda soru işaretı olarak tutarım

Motosikleti
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi anlatıklarımızla ilgili örnekler coğaltsak millet derki ya cok film seyredıyorsunuz yada cok evhamlısınız diye şimdi sorarım sıze bızım kendi öz yurdumuzda gelişimler engellenıyorsa bılgıler carpıtılıyorsa dışa bağımlılık coğalıyorsa dedemden bu yana hala bende bızlerde değişim ilerleme eğitim ve benzeri konulardaki sorunlar gıderılemıyorsa yapılacakken kurtarılacakken yapılmıyor kurtarılmıyorsa bıze karşı yapılmış komplo teorılerını kafamda soru işaretı olarak tutarım
    tutma abicim, sal gitsin...
    "metal fırtına" kitabı neden çok sattı sence?
    bence; yalnız değilsin

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    O dönemlerde ABD'den hibe süt tozları da vardı. Salakça bir şekilde bu da içirilirdi öğrencilere. Sıcak suda eritilirdi, hazır kahve gibi. Hiç bir ana baba da siz benim çocuğuma ne zıkkım içiriyorsunuz, ben ona evde süt içiremiyor muyum demezdi. Düşünemk lazım dı, bir ülke başka bir milletin çocuklarına neden süt içirmek istesin, hem de toz halinde, kimyasal birşey.

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizden sonra kayboldu o dağıtılan fındık ve sütler... bende 77 kuşağıyım Sencer üstad.

Ama olayı şöyle biliyorum ... Toprak Mahsülleri Ofisinin,Fisko birliğin ,SEK depolarında biriken tarım ürünleri devlet tarafından tüketilmesi için alınıp dağıtılmıştır diye biliyorum...

Aynı mevzuyu askerde iken de yaşadım 4 ay boyunca her er'ata öğlen ve akşam 2 avuç fındık düşüyordu... (fındık yiyen asker düşünmekl dahi istemiyorum. )

Daha sonraki zamanda öğrendimki (1999-2000) yıllarında . Amerikada oluşan aşırı fıstık rekoltesi üzerine fiyat indiriyorlar . Fındığın asıl tüketicisi olan Çikolata üreticileri de o yılki ürünlerini fıstık ağırlıklı sunuyorlar ...v.s. diye hatırlıyorum .

Yani elde kalan tarım ürünleri genellikle Devlet tarafından satın alınıp Tüketiliyor.(doğrudur değildir ayrı mevzu tartışmak istemiyorum.)

Bildiğim bu .
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    cok cirkef bır dunyaya hazırlıklı olun uyanık olun cocuklarımıza ailemıze sahıp cıkalım özellıkle cebımıze cebımızden ne teorilerle paralar cekılıyor bırde ağlarına düşersenız av. larla akraba olursunuz ailenız le mutsuzluk kapılarını acarsınız ben okulda nöbet tuttum öğretmenlerı vuruyorlardı bır ara o bölge cahıl kalsınki daha kolay kandıralım dıye şimdi daha buyuğü gelıyor daha cahıl ama daha görmüş bır nesıl gelıyor dızılerdeki ahlaksız teklıflerı seyretmiş nesıl yaklaşıyor alamadıklarını yapamadıklarına kımbılır nasıl sahıp olmayı kafasında düşünen nesıl sakın mevzuyu buyuttun demeyın pc. oyunlarında bıle o küçücük akıllara bunu enjekte edıyorlar

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O dönemlerde ABD'den hibe süt tozları da vardı. Salakça bir şekilde bu da içirilirdi öğrencilere. Sıcak suda eritilirdi, hazır kahve gibi. Hiç bir ana baba da siz benim çocuğuma ne zıkkım içiriyorsunuz, ben ona evde süt içiremiyor muyum demezdi. Düşünemk lazım dı, bir ülke başka bir milletin çocuklarına neden süt içirmek istesin, hem de toz halinde, kimyasal birşey.
    Seni bilmem ama ben gördüm o dönemi.. Marchall yardımı ile un, süt tozu vs geldi.. O süttozlarını süte yapmasını bilmeyen okul hademeleri yüzünden kustuk sütten nefret ettik.. Unlarda da en önemli amino asitlerden olan yani dışardan mutlaka alınması gereken zorunlu amino asidi undan alıp bizlere yedirdiler..

Birde onu bilmezsiniz belki dondurulmuş ve ışınlanmış (gamma) tavukları yedik yıllarca... Özellikle toplu yemek yenen yerlerde.. Deneme bunlar... hep.. Daha sonrada WHO gibi teşkilatlarla o ülkedeki hastalık veya kanser verilerini alıp kendi vatandaşlarına daha iyi bir gelecek için 3.dünya ülkelerinde denemeler yaptılar.. Ayrıca kendi konum olduğu için biliyorum, bazı bakterileri alıp uzayda bırakıp koşullara dirençli hale getirip biyolojik savaş amacı ile kullanmaktadırlar.. Scientific komplo teorileri değil bunlar...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

yazılanları okudumda ..

Bende diyorum ki bu bizden sonraki nesil niye bu kadar denyo

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    İşte MT yi bu yüzden seviyorum arkadaşlar.

Güzel bir konu ve paylaşım.

Benimde iki çocuğum okuyor ve bu aşılar gelirken kağıt imzalatılmak istendi ben kabul etmedim ve aşı yaptırmadım.
    En büyük nedenlerinden biri sayın Başbakan'ın sözleri oldu açıkça..Kendisine ve çocuklarına bu aşıdan yaptırmayacağını söyledi..Bunun arkasında ne var tam olarak bilmiyorum ama huylandım ve olay bitti.

Şimdi hemen her gün aileme kendi ellerimle bol C vitaminli greyfurt, portakal ya da mandalinanın suyunu sıkarak içmelerini sağlıyorum biraz yüzlerini ekşitselerde sağlıklı olduğuna inanıyorum..

Haa bu arada bende 1962 liyim süt tozu dönemlerini bizzat yaşadım.

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazılanları okudumda ..

Bende diyorum ki bu bizden sonraki nesil niye bu kadar denyo

, bende bu konu üzerinde düşünüyordum ; var bizde bişey az fındık yemedik

Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    , bende bu konu üzerinde düşünüyordum ; var bizde bişey az fındık yemedik
    hocam biz acı hıyar ,sarı kiraz ,çiklembit ,taze ceviz,pirinç unundan muhalebi yiyen dönemin çocuklarıyız
    radyasyonlu çayıda içmedik keko gibi
    o yüzden esama kıl yün gibi hazır mamalarda yemedik ,kemik suyu çorbalarla büyüdük ,çikita muz yiyemedik o dönemde ama , her türlü meyvenin sebzenin hormonsuzunu yedik ,kadayıf olsada tüylerimiz,yaşımız kemale ersede dukamız keriz ediyor her türlü ,

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizden sonra kayboldu o dağıtılan fındık ve sütler... bende 77 kuşağıyım Sencer üstad.

Ama olayı şöyle biliyorum ... Toprak Mahsülleri Ofisinin,Fisko birliğin ,SEK depolarında biriken tarım ürünleri devlet tarafından tüketilmesi için alınıp dağıtılmıştır diye biliyorum...

Aynı mevzuyu askerde iken de yaşadım 4 ay boyunca her er'ata öğlen ve akşam 2 avuç fındık düşüyordu... (fındık yiyen asker düşünmekl dahi istemiyorum. )

Daha sonraki zamanda öğrendimki (1999-2000) yıllarında . Amerikada oluşan aşırı fıstık rekoltesi üzerine fiyat indiriyorlar . Fındığın asıl tüketicisi olan Çikolata üreticileri de o yılki ürünlerini fıstık ağırlıklı sunuyorlar ...v.s. diye hatırlıyorum .

Yani elde kalan tarım ürünleri genellikle Devlet tarafından satın alınıp Tüketiliyor.(doğrudur değildir ayrı mevzu tartışmak istemiyorum.)

Bildiğim bu .
    Vay be eskiler cikdi ortayaDokulun bakem dokuluunn....

Sizler o cernobilzede caylari icerkene ben 2bucuk yil hic agzima damla findik ve cay koymamisdim...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    amerikan sütü dedikleri birşey varmış
    süt tozu
    metazoru dağıtır yedirirlermiş ilkokul çocuklarına

çok da tehlikeli olmayan şeyler, televizyon vasıtasıyla büyük bir tehlikeymiş gibi gösterilip insanlar aldatılabiliyor

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Domuz gribiyle ilgili polemikler bitmeyecek gibi;

http://www.milliyet.com.tr/Dunya/Son...2.2009&b=Domuz gribinde korkunc skandal&KategoriID=19

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    akşam siyaset meydanında bu konu işlenıyordu seyrederken uyuya kalmışım fakat öyle kafalar karışıyorki ölen insanlar var ve meksıkada aşıdan sonra ölümler azalmış amerıkada cıvasız aşı yapılıyormuş aşılar yetersız kalmış halk sokaklarda eylem yapmış cıva nıye konulmadı aşı coğaltılmadı yada konulmayacaksa nıye daha fazla üretılmedı dıye yani cok ilgınç bır durum hiçmi dunyada doğrusuna inanacağımız şahıs ve kurumlar kalmadı artık nerdeyse doğruyada inanamıyacağız doğrunun ne olduğunu kestıremıyoruz cünki ilerde veba niteliğinde bır ciddi salgın olsa yine inanmayacağız olan bızlere olacak ne acı bır durum değilmi ayrıca diğer bır konu kopyalama dna bılmem bır suru tıp adına gelişmeler olurken kanseri tedavı yada ortadan kaldıramıyorlar bunda buyuk ilaç ve tedavi masrafları var acaba akla gelen şu oluyor burda buyuk rant varda acaba onun içinmi hızlı ve ileri tedavıler gün yüzüne cıkmıyor işte aklına bunlar gelıyor insanın belkıde komık ama öyle işte

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler