Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Uno araba hakkında biligisi olan yada kullanan

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Evet arkadaşlar uno alıp kullanan yada bilgi sahibi olan varsa paylasırsa sevinirim.
    1-70 uno s ile 70 sxie arasında fark neler
    2-yakıtları (özellikle lpg de )ne kadar.
    3-uygun acaba kac tl ye bulurum.soru cokmu oldu acaba : ))))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    .Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    LPG lileri gerçekten az yakıyor, hobby modelini tavsiye ederim daha hoş duruyorlar,

Aralarındaki fark tamponlar diye biliyorum 'S' te tamponlar boyasız.

4000 ytl ile 9 000 ytl arası fiyatlardadır.
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    BuKart
    Ufo okudum dalga geçmeye girdim.Rezalet
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Uno 70S modelini kullanıyorum.(En çok tutulan modeldir)Lpg/benzin
    1400 cc motora sahip kalbüratörlü(lpg dönüşüm maliyeti düşük)
    Şehirler arası kullanımda km de 11 kuruş yakıyor..Karışık kullanım 12-13 kuruş(Lpg litre fiyatı 1460 TL)
    Ağırlığı 975 Kg
    Ekonomik araç isteyenler için ideal
    Tam bir şehir aracı

60S modellerinin parçası bulunması zor olduğu söyleniyor..
    Enjeksiyonlu modeller pek tercih edilmiyor..(Lpg den problemlerinden dolayı)
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ben baya bi kullandım çok güzel araba hem az yakıyor hemde serii
    gerçi tasarslan gerekli açıklamayı yapmış temizse gözün arkada kalmadan alabileceğin enfer arabalardan biridir
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bende bi defa kullandım , çoook eskiden ama evin önünden kaçırmıstım hatta viraja girince kafam camdan dısarı çıkıyodu desem çok mu abartmıs olurum

Motosikleti
    LX 150
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bi defa kullandım , çoook eskiden ama evin önünden kaçırmıstım hatta viraja girince kafam camdan dısarı çıkıyodu desem çok mu abartmıs olurum
    Senin boyun çok uzun yada araba çok hızlı..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    boyum uzun ama arabada dengesiz biraz , birde minnacıkkkkkk , şimdi binsem hiç süremem herhalde

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    O arabaya 7 (+bagaj 1 kişi)kişi binebiliyor.
    Maksimum sürati 170 zorlarsan 180.
    Bir depoyla İstanbul Samsun yapıp Samsundan Sinop yapabiliyor.
    Hafif bir araç rüzgarda çok savruluyor.
    Yedek parça sıkıntın yok.
    70 uno s ile 70 sxie arasonda birtek otomatik cam ve enjeksiyonlu diye biliyorum benim kullandığım 3 sene s modeliydi.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Uno s ile sx'ie arasındaki tek fark biri karbüratörlü diğreri enjeksiyonlu (ie)..
    1 sene kullandım uno's idi yakıtına ve performansına hayrandım..Kötü yönleri fren çok zayıf ve kaporta sıfır Eğer bunları göze alırsan al..Hem değer kaybetmeyen nadir fiat'lardan

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    1997 model sxi vardı enjeksıyonlu yalnız onların üç tip noktalı enjeksıyon sıstemı varmış problem yaşarsan parca pahalı ve zor lanıyorsun bulmakta ısı sensörü varmış 300 tl dedıler bana kıbrıt kutusu kadar bırsey orjınal değilmiş bırde cok sevdiğim bır renkte temız bır uno idi ama sattım onu hemde ucuza gıttı sonra 1994 model karbüratörlü aldım 2 yıldır kullanıyorum cok ekonomık ve pratık bır araba ama aklım öncekinde kaldı farkı şu metalık boya sis farı tamponlar farklı ve camlar otomatık 1.4 motor enjeksıyonlu şimdiki sade ama acaip ekonomık bır daha araba mı satıp almak istesem uno alırım bırde ön takımları nazık dıyorlar hıçte öyle değil denemişliğim var .hırsız kolay gırıyor kapıları acmasına gerek yok kağıt gıbı acılıyor aklıma gelenlerı yazdım 5500 tl ye gayet guzel unolar var

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uno motosiklet kullanan,dizel yüksek model araba alamayacak ya da almak istemeyenlerin az yakan oto hedefi sanırım
    Bende şu sıralar uno ile ilgili gidip gelen düşüncelere sahibim,bunun nedeni o fiyatlara alınacak doğan şahin in karizmasını çizen arkadaşların pek kullanmadığı bir araç,bir nevi aile arabası.
    Basit bir sorum olacak bu araçla ilgili,diğer sorularıma bu başlıkta cevap buldum,yazan arkadaşlara teşekkürler.
    Basit sorum şu,kaloriferleri yani ısıtması nasıl?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kazan dairesine iniyosun alt kata , iki odun atıyosun fırın gibi oluyo annenlerle beraber oturursunuz , üst katı da kiraya verirsiniz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uno motosiklet kullanan,dizel yüksek model araba alamayacak ya da almak istemeyenlerin az yakan oto hedefi sanırım
    Bende şu sıralar uno ile ilgili gidip gelen düşüncelere sahibim,bunun nedeni o fiyatlara alınacak doğan şahin in karizmasını çizen arkadaşların pek kullanmadığı bir araç,bir nevi aile arabası.
    Basit bir sorum olacak bu araçla ilgili,diğer sorularıma bu başlıkta cevap buldum,yazan arkadaşlara teşekkürler.
    abi ısıtması kötüyse bi çorum kalorifer alırsınız fıstık gibi olur...
    kamyoncular bosuna mı çorum kalorifer kullanıyor...

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    kalarüferlerı oldukca ıyı dır cıdden ekonomık araçtır ben tavsıye ederım başka sormak istedıklerınız olursa pm atabılırsınız ben kesınlıkle model düşükte olsa karburatörlü tavsıye ederım iki seceneğinide kullanmış bırısı olarak

Motosikleti
    LX 150
    En sevdiğim yönü kaloriferi,toplamda işe giderken yaptığım yol 8-10 dakika 5 dakika sonra ısınmaya başlıyorsun.Isınmak için fanı bile açmıyorum...Benim kullanmış olduğum 70S(70 hp) modelini tavsiye ederim..Kalbüratörlü olması sebebiyle lpg kullanımında sorun yaşamıyorsun..

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O arabaya 7 (+bagaj 1 kişi)kişi binebiliyor.
    Maksimum sürati 170 zorlarsan 180.
    Bir depoyla İstanbul Samsun yapıp Samsundan Sinop yapabiliyor.
    Hafif bir araç rüzgarda çok savruluyor.
    Yedek parça sıkıntın yok.
    70 uno s ile 70 sxie arasonda birtek otomatik cam ve enjeksiyonlu diye biliyorum benim kullandığım 3 sene s modeliydi.
    yalnışın olmasın rizeye kadar gidersin
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için..
    Sorularıma gayet iyi yanıtlar aldım.
    Gerisi için hayırlısı demek kaldı

Allah daha iyilerini de almayı nasip eder hepimize inşallah..

hobby kullanıorum

bnde uno hobby kullanıyorum gercekten ınanılmaz bı araba ısıklarda 2005 model aralardan daha önce kalkabılıorum 15 tl lık gaz aldıgımda 50-60 km yol yapabılıorum herkesın dedıgı gıbı vıtes boslugu gıbı bı sorunum yok vıtesdekı tek sorunum buyuk olması oda önemlı değıl kuculebılıo ..dıreksıyon orjınal sparco dıreksıyon hıdrolık ön camlar otomatık klıma olanıda duydum ama orjınal mı bılmıorum bnmkınde klıma yok ama bnce clıo gıbı araba alacagına fıat uno hobby al bıle dıyebılırım super araba normal unolarla kıyaslanması cok sacma .

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı unocu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnde uno hobby kullanıyorum gercekten ınanılmaz bı araba ısıklarda 2005 model aralardan daha önce kalkabılıorum 15 tl lık gaz aldıgımda 50-60 km yol yapabılıorum herkesın dedıgı gıbı vıtes boslugu gıbı bı sorunum yok vıtesdekı tek sorunum buyuk olması oda önemlı değıl kuculebılıo ..dıreksıyon orjınal sparco dıreksıyon hıdrolık ön camlar otomatık klıma olanıda duydum ama orjınal mı bılmıorum bnmkınde klıma yok ama bnce clıo gıbı araba alacagına fıat uno hobby al bıle dıyebılırım super araba normal unolarla kıyaslanması cok sacma .
    arkadaş konuyu niye hortlattın 2009 da açılmış adam unoyu almış değiştirmiştir bide 15 tl gaz ile 50 60 km unoya göre az. bende marea var 1,6 benimki o kadar gidiyo 15 tl ile gazı 2,50 den alıyorum.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler