Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Servislere Dikkat Edin ASYAMOTOR

Motovento
    REKLAM ALANI
    KIRO-S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150-T1 GRİ
    SELAM ARKADAŞLAR... BEN MOTOTU ALALI 3,5 AY OLDU 1500 DE FRENLER BİTTİ. SİZİN FRENLER NASIL. 15YTL FREN DEGİŞTİRİP 5YTL DE İŞCİLİK PARASI İSTİYORLAR... BUNLAR USTALARINA MAAŞ VERMİYORLAR GALİBA... BU ARADA BEN İSTANBUL - İKİTELLİ MASKODAKİ SERVİSTEN SÖZ EDİYORUM. LÜTFEN BU TÜR KONULARDA BİRLİK OLALIM... MESELA EGZOZ PROBLEMİ VAR ÇOGUNDA.... MOTORA BAGLANTI VİDALARI KÖKÜNDEN KIRILIYOR.... SEBEBİ ADİ VİDA TABİ SARI MIDIR PİRİNÇ MİDİR ÖYLE BİŞEYMİŞ ISIYA DAYANMIYOR. SERVİS GARANTİ KAPSAMI DIŞI BRAKMAK İÇİN ALTINIMI ÇARPTIN TAKLAMI ATTIN TUHAF TUHAF SORULAR SORUYOR... ÇOK DİKKATLİ OLUN... BU ARADA ALTINI ÇARPSANIZ BİLE O VİDALARA BİŞEY DEGMEZ.. MOTOR ORTADAN İKİYE AYRILSA BELKİ OZAMAN YERE ÇARPAR..... SERVİS GENEL OLARAK ALAKALI, AMA BİRAZ PROBLEM ARTTIMI TEREYAG MODUNA GEÇİYORLAR... ELDEN ÇALIŞMAYAN BİR BİR MOTOR İÇİN NEYAPALIM KARDEŞ YAĞMURLAR YAGDI ,SEN ŞİMDİ MOTORU ISLATMIŞSINDIR ONDAN MARŞ BASMAZ...SEN BÖYLE İDARE ET DEYİP SERVİSE GELMİŞ MÜŞTERİYİ GERİ YOLLAMAYA ÇALIŞA BİLİYORLAR MESELA.. AMA SESLER YÜKSELİNCE MOTOR BAKIMA ALINIYOR VEEE BİLİN BAKALIM.
    TEK SEFERDE RRRRRINNNNNNNNNNNNNNN
    DEDİGİM GİBİ BAZEN İNSANLAR İLGİLİ ALAKALI BAZENDE İLGİSİZ VE ALAKASIZ OLABİLİYORLAR ... BEN MOTORUMDAN MEMNUN OLDUGUM KADAR --- UMARIM SERVİSİNDEN DE MEMNUN KALIRIM...
    RÜZGARINIZ ILIK OLSUN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği için ve sayfa düzeninde kargaşa yarattığı için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir butonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Bazen insanların anladı dilden konusmak gerek her zaman kibarlıktan anlamıyolar bağırdığımızda filan işleri yapmaya başlıyolar bu birtek serviste değil günlük yasantımızın çoğu yerinde böyledir ilk girişte dişlerimizi göstermek mi gerekiyor ben hayla anlamadım

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    HEMOTO, iyi demişsin güzel demişsin de aynı mesajı birden çok topicte yazmanın ne gereği vardı?
    Amaçladığın şey başına gelenin millete ulaşması tamam anlıyorum ama, forumda bir yerde de bin yerde de yazmış olsan bunu hedef kitleye ulaşacaktır.

KIRO-S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150-T1 GRİ
    dogru diyorsun.... bian insan hırs yapıyor işte... birini kapatırlar arkadaşlar sanırım... CÜMLETEN PARDON

bence goztepedkı serwıs bayaa ılgılı we alakalıı adamlar motorlar ıcın ellerınden gelenı yapıolar we bence ufak masraflarla bu motorlar burgmanı aratmaz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler