Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ucuz 4x4 istiyorum.yorumlar..

Motovento
    REKLAM ALANI
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    arkadaşlar ava gidebilecğim.sorunsuz.düşük modelli 4x4 istiyorum.arıyorum.
    lada niva var aklımda.ama onunda düz yolda çok rahatsız edici olduğunu söylediler.60-70 km hızla anca gidiliyormuş.yani en azından bi 100km yapmalı ki seyahat edebileyim.

suzuki vitara lar var.
    ha bide şu eski jeepler var ama onada güvenemiyorum.temizini anlayabilsem hemen alırım.
    sizin yorumlarınız neler?
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben sana tavsiye etmem bir tek av için 2 hafta da bir gün sürmek için sana çok pahalıya patlar 4x4 masrafları
    1.muayene
    2.devir işlemi
    3.benzinli sanırsam niva 1700cc
    4.sigorta
    5.yıllık vergi
    6.lastikler 4 adet ve diğer arıza durumları olma olasılığı
    7.mesela üst kapağı söktürsen motorun en az 250 lira sökme +parça ve işlemler küçük bir işlem sana 500 liraya patlayabilir

sen enduro al av için istersen

moto Mersindeymiş 200cc 17 beygir
    http://www.sahibinden.com/2004_model...gafoto&photo=2

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    hacı tüfeği ne edecez
    Orgazma Dudak Büktürür

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yana heybe yaparsın belki aynı şey değil ama amcam 150lik scooterine heybe yaptırıp,oltasını şamandırasını,taburesini...vs dolduruğ baraja gider balığa,yol barajın dibine kadar değil. ha sen vurduğun hayvanı yükliyceksen bilemem ama bende enduro tavsiye ederim,hayvanı kovalayabilirsin motorla ama arabayla ağaçların arasından geçemezsin,daha eğlenceli olur enduroyla ve daha ekonomik diye düşünüyorum
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Lada Niva'nın son sürati 137km/sa, 0-100 hızlanması 17 saniye, yani Renault Toros'tan biraz daha yavaş. İç mekanda konfor namına hiçbirşey yok, ama arazide BMW X5, Range Rover gibi çoğu SUV'den çok daha becerikli bir araç. Eğer amacın araziye çıkmaksa Niva biçilmiş kaftan, arazi aracı görünümüde traktördür kendisi

Eski Suzuki Vitara'ları pek tavsiye etmem, çünkü bir röportajda Suzuki Genel Müdürü de bana tavsiye etmedi

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yana heybe yaparsın belki aynı şey değil ama amcam 150lik scooterine heybe yaptırıp,oltasını şamandırasını,taburesini...vs dolduruğ baraja gider balığa,yol barajın dibine kadar değil. ha sen vurduğun hayvanı yükliyceksen bilemem ama bende enduro tavsiye ederim,hayvanı kovalayabilirsin motorla ama arabayla ağaçların arasından geçemezsin,daha eğlenceli olur enduroyla ve daha ekonomik diye düşünüyorum
    ya ben croos yapmak için alacam bitanede.
    bu ladaların fiyatı çinli endurolar kadar
    aklımı çeldi.motorun yerini zaten tutmaz.
    ama tabanca tüfek.vurduğumuz elemanlar motorda olmaz gibime geliyo

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lada Niva'nın son sürati 137km/sa, 0-100 hızlanması 17 saniye, yani Renault Toros'tan biraz daha yavaş. İç mekanda konfor namına hiçbirşey yok, ama arazide BMW X5, Range Rover gibi çoğu SUV'den çok daha becerikli bir araç. Eğer amacın araziye çıkmaksa Niva biçilmiş kaftan, arazi aracı görünümüde traktördür kendisi

Eski Suzuki Vitara'ları pek tavsiye etmem, çünkü bir röportajda Suzuki Genel Müdürü de bana tavsiye etmedi
    olmazsa alalım bitane lada.
    beğenmessek satarız
    Orgazma Dudak Büktürür

bak mesela büyük bir impala avlarsın o zaman moto ile götüremezsin
    yarın bir gün impala avladım dersen inanırım avcılar çok iyi atıcıdır
    bu aralar motocular avcıları geçti millet ne sallıyor öyle geçen bir tanesi çift silidir pejoyla 180 yaptım demesin mi

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak mesela büyük bir impala avlarsın o zaman moto ile götüremezsin
    yarın bir gün impala avladım dersen inanırım avcılar çok iyi atıcıdır
    bu aralar motocular avcıları geçti millet ne sallıyor öyle geçen bir tanesi çift silidir pejoyla 180 yaptım demesin mi
    aslan avlıcam ben

babamda dan dun ediyo zaten.
    ne kadar pahalı spor varsa yapmaya çalışıyosun dio
    Orgazma Dudak Büktürür

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslan avlıcam ben

babamda dan dun ediyo zaten.
    ne kadar pahalı spor varsa yapmaya çalışıyosun dio
    o da bir şey mi ben geçen puma avladım boyu da ben diyeyim 3 sen de 5 metre vardı

osmaniyeli'nin dediği gibi masrafı çok olur cipin,eğer ciple avlanmak zevkli geliyorsa al ama zevkli,eğlenceli olsun diyorsan enduro,hayvanı arkaya sarıp, debelene debelene gelmek çok eğleneli olur cip alacaksan reno12 al 4x4 ten tek eksiği 2 çeker olması ki offroadda çok başarılı,(bizzat gördüm)

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senelerce jeep-safari yaptık Beypazarından tut çıkma askeri jeeplere kadar aldık sattık.. Piyasada cj serisi düşük modeller vardır. ama çok bakım ister parçalarda sorun yok bulursun .. jeep markada bulursun ama onlarda sorun çıkarır.. cross al diyenler avcı değil ondan öle demişler köpekleri nereye koyacan crossta hadi tüfek için yer yapılır sorun değil.. eski model landrover dan tutta cj, jeep, vitara, lada hepsini kullandım ..

gözüm kapalı lada derim .. gittiği yoldan eşşek gitmez .. sen konforlu değil demişsinde en az diğerleri kadar konforludur..ha ama uzun yola gelmez çok yorar .. zaten bu tip araçları ya iş için yada av için alacan.. uzun yol gitmeye başka aracın olacak illa ..

bide sağlık bakanlığının kulandığı arka kasası yüksek kapalı anbulanslar var landrover ama parçaları daha zor bulunur ladaya göre.. ama arkasını ev gibi kullanabilirsin 2 kişi rahat rahat geceler arkasında yani 4X4 karavan

Ama ladanında bi 4 viteslisi var bide 5 viteslisi alacaksan 5 vitesli al 4 vites hararet yapıyo.. yedek parçaları ucuzdur .. hatta eski murat 131 parçalarının çoğu uyar ladaya. biri ekonomik değildir demiş lada için çk güldüm . bu tip araçlar içinde en ekonomiği ladadır .. ekonomik olmayan cj serisidir.. vitara lar çok çabuk dökülür ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senelerce jeep-safari yaptık Beypazarından tut çıkma askeri jeeplere kadar aldık sattık.. Piyasada cj serisi düşük modeller vardır. ama çok bakım ister parçalarda sorun yok bulursun .. jeep markada bulursun ama onlarda sorun çıkarır.. cross al diyenler avcı değil ondan öle demişler köpekleri nereye koyacan crossta hadi tüfek için yer yapılır sorun değil.. eski model landrover dan tutta cj, jeep, vitara, lada hepsini kullandım ..

gözüm kapalı lada derim .. gittiği yoldan eşşek gitmez .. sen konforlu değil demişsinde en az diğerleri kadar konforludur..ha ama uzun yola gelmez çok yorar .. zaten bu tip araçları ya iş için yada av için alacan.. uzun yol gitmeye başka aracın olacak illa ..

bide sağlık bakanlığının kulandığı arka kasası yüksek kapalı anbulanslar var landrover ama parçaları daha zor bulunur ladaya göre.. ama arkasını ev gibi kullanabilirsin 2 kişi rahat rahat geceler arkasında yani 4X4 karavan

Ama ladanında bi 4 viteslisi var bide 5 viteslisi alacaksan 5 vitesli al 4 vites hararet yapıyo.. yedek parçaları ucuzdur .. hatta eski murat 131 parçalarının çoğu uyar ladaya. biri ekonomik değildir demiş lada için çk güldüm . bu tip araçlar içinde en ekonomiği ladadır .. ekonomik olmayan cj serisidir.. vitara lar çok çabuk dökülür ...
    abi ben lada ekonomik değildir demedim

motoya göre ekonomik değil dedim

arkadaş öğrenci o yüzden moto iş görürse moto al dedim

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben lada ekonomik değildir demedim

motoya göre ekonomik değil dedim

arkadaş öğrenci o yüzden moto iş görürse moto al dedim

Benim hanım senin hemşeri yani osmaniye benim hanımköy oluyo

motor konusuna vakıfsın ... ölesine dedim bakmadım bile kim ekonomik değil demiş diye yannış anlama ..

motor avda olmaz köpeği var sırt çantası var tüfeği var .. bide arabada soğukta kolay olur beklemek sabahın köründe gidiliyo beke .. o saatte motorla gidersen donarsın motorun ekonomikliği kurtarmaz yani
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Benim hanım senin hemşeri yani osmaniye benim hanımköy oluyo

motor konusuna vakıfsın ... ölesine dedim bakmdım bile im ekonomik değil demiş diye yannış anlama ..

motor avda olmaz köpeği var sırt çantası var tüfeği var .. bide arabada soğukta kolay olur beklemek sabahın köründe gidiliyo beke .. o saatte motorla gidersen donarsın motorun ekonomikliği kurtarmaz yani
    doğru söylüyorsun abi

gelirsen Osmaniye ye gezelim abi beraber misafirim olursun inşallah. Bayramlarda gelmişsindir zaten bundan sonra da bekleriz her zaman

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300

abi peki vergisi nasıl
    Orgazma Dudak Büktürür

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    vergisinin çok olacağını zanetmiyorum bende 1.6 vitara vardı vergisi normal binek otolar kadardı neredeyse. ama av için lada kullanıyorlar, hem ucuz hem arazi performansı daha iyiymiş.. hatta av meraklısı bir kuzenimde niva almıştı..

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    sadece av için değil eğlencesine off-road için en ekonomik seçim hakikaten niva.
    ama hidrolik direksiyonlu yeni modeller arazide sorunlu, gerçi zaten düşük model alacaksan hidrolik midrolik yok zaten
    35 yaşında cj-5 ler hala çok güçlü çok keyifli ama maliyetli, küçük japon 4*4ler de şehir içinde çocukları kreşe bırakmak için ayrıca bi debriyaj seti bile ciddi pahalı.
    niva en doğru karar.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    canım kardeşim yanlış anlaşılmasında ben Porche Cayenneden başka 4x4 tanımam...tavsiye ederim... 500 hp...artık hangi dağa çıkarsın bilemem...ama çıkar...

Fren destek sistemi..

geliştirilmiş römork dengeleyici sistem...

off-road ABS sistemiyle birlikte sunulan Porsche Denge Yönetimi (PSM) sistemi..

8 V çift turbo besleme üniteli motor ...

500 HP ve 700 Nm...

statik konumdan 100 km/s'ye sadece 5.1 saniye...

havalı süspansiyonlu Porsche Aktif Süspansiyon Yönetimi (PASM)..

güç aktarımı, standart çalışma modunda, motor gücünü arka ve ön tekerlekler arasında 62:38 değerinde bir oranla dağıtan Porsche Çekiş Yönetimi (PTM)...

Çoklu-diskli kavrama...

gerektiğinde, çekişin yüzde 100'e varan bir kısmını öne veya arkaya yönlendirme..

Porsche Dinamik Şasi Kontrol (PDCC) adlı savrulmayı dengeleyici sistem...

ha ucuz mu dersen tabi ki değil...

[/quote]

Mercedes s 500 de amorti olsun artık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

arkadaşlar ava gidebilecğim.sorunsuz.düşük modelli 4x4 istiyorum.arıyorum.
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım kardeşim yanlış anlaşılmasında ben Porche Cayenneden başka 4x4 tanımam...tavsiye ederim... 500 hp...artık hangi dağa çıkarsın bilemem...ama çıkar...

cuz mu dersen tabi ki değil...
    CAYENNE TURBO S : Türk parası olarak fiyatı ; 479.695 Lira 60 Kuruş (6 aylık vergisi,plaka dahil )

konu başlığı

ucuz 4x4 istiyorum.yorumlar..
    metehan abi en güzel yorumu yaptı

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    bunla avamı gidilir abi ya
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)