Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Böyle Baba Mı Olur? Evet Olur...

Motovento
    REKLAM ALANI
    GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Arkadaşlar Bu Videoyu İzlemenizi Şiddetle Tavsiye Ederim..
    Gerçekten Her Babanın Oğluna Yapması Gereken Birşey
    Babamda Benı Boyle Yetıstırdı Boyle Bırsey Yapmadı Ama Mucadele Etmeyı Ogrettı Ve Şu Anda En Ufak Masrafıma Kadar Kendı Paramı Harcıyorum...

Video Linki:

http://www.dailymotion.com/video/xat...wwde_lifestyle
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çok iyi sunumda,götüren götürüyor bu memlekette bu tavsiyelere karnımız tok ...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    mutlaka örnek alınacak insanlar yaşamlar var ama her birey kendi yolunu bulur bence

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    kelebeklerin koza'larından çıkma süreci çok zahmetli bir süreçtir .kelebek saatlerce o zayıf bacakları ile kozayı açmaya çalışır . kozadan çıkmaya çalışan bi kelebeğe kozayı açarak yardım etmeye çalışın , bakalım ne olcak ? Kelebek kozadan çıkar ve çok kısa bir süre sonra ölür !! Aslında o kozayı kelebeğe yardım etmek için açtık ama farkına varmadan kelebeğin ölmesine sebep olduk !!Çünkü kelebeğin kozadan çıkmak için harcadığı çaba ona hayatta kalması için gereken direnci verir . İnsanoğlundada böyle .

Babama çok şükürler olsunki çok ufak yaşlarda bana hayatı göstermeye başladı .daha 11-12 yaşında babam ile sanayide çalışmaya başladım.Ama sakın babandır ,acır , zor iş yaptırmamıştır diye düşünmeyin ,tam tersi yorgunluktan öldürüyodu . tamirhanenin kapısından içeri girdikten sonra benimle baba-oğul ilişkisini keserdi . yaşıtlarıma bakıyorum , hepsi geziyo tozuyo ama ben çalışıyom . O zamanlarda buna anlam verememiştim ve aynen video'da anlatıldığı gibi babam için fikirlerim değişmeye başlamıştı . Ama zamanla kendime güven duygumun geliştiğini hissetmeye başladım , zaman dahada ilerledikçe artık ailemede güven duygusu vermeye başladım ve bu beni otomatik olarak yaşıtlarımdan ileri atmıştı . yaşıtlarımın yapamadıklarını artık ben yapabiliyodum .Sonra yaş biraz daha büyüdü ,artık başka işler yapmaya başladım ve ucundan tuttuğum her işin altından kalkabiliyodum .Şu an üniversite öğrencisiyim ve 3 senedir yazları amelelik yapıyorum , ve bana yaptığım iş hiçmi hiç koymuyo , sadece hayatıma bakıyorum . Ama eğer babam beni zamanında yanına alıp hayatın sert taraflarını göstermeseydi bu işi yapamazdım .Ve ileride ne kadar sert olursa olsun rüzgarın beni kolay deviremeyeciğini bilirim
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler