Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni yüzler aranıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şimdi yok
    Arkadaşlar bir kısmınızın bildiği gibi ben cast ajansında hem çalışıyorum hemde sinema dizi vb. çekımlere gıdıyorum. Bu sektör zor olduğu kadar eylenceli'de. Ben burdan çalışmayan işi olmayan arkadaslarıma iş alanı oluşturarak en azından bıraz para kazanmaları için bu topiği açıyorum. Figürasyon (yanı yardımcı oyuncu ) hıc tıyatro deneyımı olmayanlar,ayrıca tıyatro eğitimli olanlar,özel yetenekleri olanlar, olmayanlar kısaca her yaştan herkez kayıt olabilir.Sonuçta bır ekmek kapısıdır, ve LÜTFEN bu konu üzerine geyik yapmak ısteyen varsa yapmasın bu ciddi bir iş umarım işsiz olan ve boş zamanlarını degerlendırmek ısteyen arkadaslarımıza yardımım olur.Bu arada çalışmak isteyen tüm tabıdıklarınıza bunu söyleyebılır davet edebılırsınız.HAYATTA HERKEZİN BİR ROLÜ MUTLAKA VARDIR.

Yeni sezonda başlayacak olan sinema ve televizyon projelerimizde yeteneklerine inanan,kendine güvenen genç yaşlı çocuk ; yeni yüzler arıyoruz..

Bizimle aynı çatı altında karşılıklı saygı ve güvenle çalışıp,bu sektörde kendini geliştirmek isteyen arkadaşları birlikte çalışmak için bekliyoruz.Teşekkür ederim

ARKADAŞLAR KONUYLA ILGILENEN KİŞİLER INTERNETTEN ÖN KAYIT YAPTIRABILIRLER atilla_sen_yadaben@hotmail.com [/COLOR]bu msn adresıni ekleyın ısteyen kısılere basvuru formu yollayacagım sızın yapmanız gereken formu doldurup yakından cekılmıs net resımlerınız (1 vesikalık-1 sağ profil-1 sol profil - 1 boy resmıyle bırlıkte formu doldurup mail olarak atabilirsiniz

CAST SORUMLUSU: Atilla ŞEN 0534 284 3400

[U]MOTOCAST AJANS BAŞVURU FORMU

ADINIZ :

SOYADINIZ :

D.TARİHİ :

D.YERİ :

MEDENİ HALİNİZ:

EĞİTİM DURUMUNUZ :

ADRES :

EV TEL :

E-MAİL ADRESİNİZ :

GSM NO :

İŞ TEL:

ULAŞACABİLECEĞİMİZ YAKININIZIN NO'SU VE İSMİ :

MESLEĞİNİZ :

HOBİLERİNİZ :

OYUNCULUK EĞİTİMİNİZ (varsa) :

BEDENİNİZ (bayanlar için ) :

GÖĞÜS : BASEN :

BEL :

ERKEKLER İÇİN BEDEN :

BOYUNUZ : KİLONUZ : AYAK NO :

TEN REGİ : SAÇ RENGİ:

GÖZ RENGİ :

BİLDİĞİNİZ YABANCI DİLLER :

SEYAHAT ENGELİNİZ VARMI :

TİYATRO DENEYİMİNİZ (varsa nerden aldınız ? )

ÖZEL YETENEKLERİNİZ :

DENEYİMLERİNİZ :

DAHA ÖNCE HANGİ AJANSLARLA ÇALIŞTINIZ :

NERLERDE OYNADINIZ :
    ( Tiyatro,Televizyon,Sinema)

HANGİ GÜNLER MÜSAİTSİNİZ (özellikle belirtiniz ) :
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Atilla izdivaçta Hakan olarakta çıkacak mıyız kardeşim ?
    [COLOR="Red"][B]Başının değeri ne ise kaskının ki de odur.!![/B][/COLOR]

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı JeopardY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atilla izdivaçta Hakan olarakta çıkacak mıyız kardeşim ?
    bu konu ustune geyık yapma konusunda bıseyler yazmıstım sanırım pek dıkkat cekmemıs
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

ben 1 senedir yoktum sitede ne oldu ne bitti bilmiyorum :D :D hem sen sus bakiim kızma bana gider yapma yolarım
    [COLOR="Red"][B]Başının değeri ne ise kaskının ki de odur.!![/B][/COLOR]

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    umarım işi gücü olmayanlara bir ekmek kapısı olur..
    paylaşımın için teşekkürler Atilla abi..
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım işi gücü olmayanlara bir ekmek kapısı olur..
    paylaşımın için teşekkürler Atilla abi..
    canım sağol umarım bı faydam olur işi olmayan kişilere

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    böyle fırsatı kaçırmamayı isterdim ancak bursada yaşıyorum

güzel bir düsünce.en azından baskalarınında ekmek kazanmasını ıstıyorsun.ama şöyle bir durum var ajanslar cok az parayla calısıyo bazende vermıyo bugün git yarın gel falan fılan .....bunu senın için demıyorum ama bu konuya bır acıklama getırırsen daha ıyı olur dıye düsünüyorum.

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı NAYSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir düsünce.en azından baskalarınında ekmek kazanmasını ıstıyorsun.ama şöyle bir durum var ajanslar cok az parayla calısıyo bazende vermıyo bugün git yarın gel falan fılan .....bunu senın için demıyorum ama bu konuya bır acıklama getırırsen daha ıyı olur dıye düsünüyorum.
    evet malesef bazı ajanslarda bu tur seyler oluyor.ama o tıp ajanslar artık yavas yavas ınsanları kaybetmeye basladı suan benım calısmıs oldugum ajans ılk cekımı ücretsız yapıyor.bu ( bahsettıgımız ajanslarda ıkı cekım ucretsız)yanı oyuncu ılk cekımden para almıyor dıger cekımlerın parasını örnek verıyorum: eylul ayı cekımlerın ödemelerını ekım ayında ödeme randevu sıstemıyle öduyor bunun dıger bır nedenı de yapımcı sırketlerın ödemelerı gecıktırmesı ıle alakalı ama bazılarıda var cekımden hemen sonra ödeme yapıyor bu bırazda yapımcı sırketlere baglı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:03 PM ----------

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle fırsatı kaçırmamayı isterdim ancak bursada yaşıyorum
    istersenız yınede cv yı doldurup yollayın bursa tarafında cekım olur ve bızden yardımcı oyuncu talep ederlerse en azından lıstemızde kayıtlı olursunuz

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunu burada paylaşarak birilerine yardımcı olmak istemen güzel.
    2 sene öncesinde bizde iki arkadaş düşünmüştük bu işi.Aslında amaç bu tarz yardımcı rollerden alınacak 50 lira gibi paralar değildi,işin ilerlerse kısmıydı.Yani başrollere,başrollere yakın rollere yol alabilmekti hedef.Tabi araya askerlik felan girince kaldı öylece..
    Olmayacak birşey değil,yapımcının istediği kriterlere uygun olmak ve yetenekli olmakla olabilecek şeyler.Son zamanlarda oldukça yeni yüzler rol almaya başladı..
    Bu birazda şans işi gibi..
    Umarım birilerinin işine yarar.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Ati ekliyorum msn'ime seni

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ati ekliyorum msn'ime seni
    tamam canım kabul ettım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:06 PM ----------

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu burada paylaşarak birilerine yardımcı olmak istemen güzel.
    2 sene öncesinde bizde iki arkadaş düşünmüştük bu işi.Aslında amaç bu tarz yardımcı rollerden alınacak 50 lira gibi paralar değildi,işin ilerlerse kısmıydı.Yani başrollere,başrollere yakın rollere yol alabilmekti hedef.Tabi araya askerlik felan girince kaldı öylece..
    Olmayacak birşey değil,yapımcının istediği kriterlere uygun olmak ve yetenekli olmakla olabilecek şeyler.Son zamanlarda oldukça yeni yüzler rol almaya başladı..
    Bu birazda şans işi gibi..
    Umarım birilerinin işine yarar.

evet dedıgınde haklısın bu yetenegını ne kadar gösterebıldıgınle alakalı keşif olayı yanı bıraz da şans tabıkı ınsallah dedıgın gıbı bırılerıne ekmek kapısı olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bak ben yetenekliyim , kötü karakterleri canlandırabilirim
    geçtiğimiz sevgililer gününde antalyada xxx adlı firmanın dağıttığı afişlerde benim resimlerim kullanıldı , ama yüzüm görünmüyordu çirkin olduğumdan diil , öyle gerekiyordu (toz kondurmam kendime )

ücret konusundan anlaşabilirsek düşünürüm

hıı bak bişi daha , ben küçükken mankenlik ajansından istemişler beni ama annem saolsun kabul etmemiş .eheemm ehüee

telefondan yada msn adresimden bana ulaşabilirsiniz , özel mesaj atmanız yeterli

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    doğu bloğunda film çekiminiz varsa oynarım , hem parada istemem , ünlü olayım yeter
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak ben yetenekliyim , kötü karakterleri canlandırabilirim
    geçtiğimiz sevgililer gününde antalyada xxx adlı firmanın dağıttığı afişlerde benim resimlerim kullanıldı , ama yüzüm görünmüyordu çirkin olduğumdan diil , öyle gerekiyordu (toz kondurmam kendime )

ücret konusundan anlaşabilirsek düşünürüm

hıı bak bişi daha , ben küçükken mankenlik ajansından istemişler beni ama annem saolsun kabul etmemiş .eheemm ehüee

telefondan yada msn adresimden bana ulaşabilirsiniz , özel mesaj atmanız yeterli
    ben değil canım sen ulaşacaksın bana ben sana ancak bana cv yolladıgında ve çagırıldıgında ulaşırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:59 PM ----------

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğu bloğunda film çekiminiz varsa oynarım , hem parada istemem , ünlü olayım yeter
    canım ben ajansçıyım filmci deil

Çocuk oyuncu olabilirmi ?Kızım 11 yaşında ve 3 senedir tiyatro eğitimi alıyor
    ve halende devam etmekte kendisi tv 8 de muhteşem çocuklar ,foxtaki yalancı romantik dizisinde ve şu an yapımcılığını Hamdi Alkan 'ın yaptığı ve çekimlerine yeni başlanan Dersimiz Atatürk filminde Atatürk'ün manevi kızı rolünde oynamakta ,kendisi bir Ajansa kayıtlı mahsuru varmı ?

Motosikleti
    şimdi yok
    [/COLOR]
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocuk oyuncu olabilirmi ?Kızım 11 yaşında ve 3 senedir tiyatro eğitimi alıyor
    ve halende devam etmekte kendisi tv 8 de muhteşem çocuklar ,foxtaki yalancı romantik dizisinde ve şu an yapımcılığını Hamdi Alkan 'ın yaptığı ve çekimlerine yeni başlanan Dersimiz Atatürk filminde Atatürk'ün manevi kızı rolünde oynamakta ,kendisi bir Ajansa kayıtlı mahsuru varmı ?
    bi mahsuru yok.konu başlıgındakı cv yi doldurup birkaç resimle beraber mail atarsanız kaydı gerçekleştirebilirim

unutmayın her yaştan ve her ırk tan ınsanlar kayıt yaptırabilir.Tanıdıgınız ve işe ihtiyacı olan ınsanlara da bu durumdan bahsedebılırsınız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler