Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ilk Türk otomobili Devrim

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar dan 1 tane si halen eskisehirdeki tülomsaş da duruyor ve cok guzel calısıyor.Ntv deki 0-100 diye bi program var gecen gün tanıttılar araba ilk denemede calısıyor.Ustundeki hersey Türkçe yazılmıs.Ama benzini bittigi için durması nedeniyle, basının kıskırtmaları ve bastakılerın onem vermemesı nedenıyle rafa kaldırıldı.Eger o gun uretım devam etseydı etrafta tamamen Türk arabalarından olacak,belkide ihracatınıda yapacaktık.Bakın sadece amerikan otomobil üreticisi ford un yıllık cirosu Türkiye deki 500 büyük firmanın(koc,sabancı vb.) cirosunun toplamından biraz daha fazla.Belki otomobil sektörünün önemini daha iyi anlamıssınızdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ben şunu diyorum hala geç değil kaldı ki tam zamanı yine bir grup toplanıp adam gibi üretsek güzel bir araç bi iki modeli olsa bu aracı en azından yakın ülkelerde reklam yapıp uygun da fiyat konulup satılmaz mı _?
    mesela bulgaristan azerbaycan suriye vs...

bu memleketin geleceği ile oynayanların geleceği ile oynamalı..
    şerefini sevim ben o angutların..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Aslında mümkün ama kim yapacak? Sabancı yapsa Toyota laf eder, Koç yapsa başka biri laf eder. Sen ben yapsak ancak 1-2 metre gider (O da sen ittirince). Adam var da yürek yok yani.
    Türkiye uçak yapmaya başladığında dünyada uçak yapabilen ülke sayısı sınırlıydı. Yani vatan hainleri olmasa British Airways filosunu T.C.'den karşılayabilirdi.
    May the Force be with McLaren Mercedes

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    bu işte koçun parmağı yokmu? olaydan kısa süre ssonra anadol üretildi. parçalar çoğunlukla ford . ama kasa anadol.....
    ama oda taş gibi maşallah. babamda var hala biniyor. orjinal boyası bile üzerinde.......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    speederbike
    Anadollar çürümez.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ancak inekler yer.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    speederbike
    Doğru .

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şunu diyorum hala geç değil kaldı ki tam zamanı yine bir grup toplanıp adam gibi üretsek güzel bir araç bi iki modeli olsa bu aracı en azından yakın ülkelerde reklam yapıp uygun da fiyat konulup satılmaz mı _?
    mesela bulgaristan azerbaycan suriye vs...

bu memleketin geleceği ile oynayanların geleceği ile oynamalı..
    şerefini sevim ben o angutların..
    valla musti dedigini yaptırmazlar.Yani simdi belli markalrın fabrikaları var türkiyede hatta avrupaya ihracat bile yapaıyoruz ama paralar gavura gidiyor.Simdi ImF den kredi istiyoruz bize belli sartlar kosuyor şunu şunu şunları yaparsan para vermem,yatırımını şöyle yapcaksın diyor bizde mecburen kabul ediyoruz ne yazıktır ki Türkiye nin ustende belli baslı gucler var onlar biseleri engelleiyor .Sonumuz nolur bilmiyorumTürkiye nin en kısa zamanda beyin göçünü engelleyip yeni yatırımlar yapması lazım

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ancak inekler yer.

Şimdiye kadar yenmediğine göre artık demek yemiyolar........

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru .
    oooo noterde burdaymış
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    speederbike
    "De" ayrı, "de" ayrı .

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    İMZA 2005 te Türkiye yollarında....................ydıııı. Bir zamanlar
    o da rahmetli oldu.

Hoş iyi ki de olmadı.

Ama yine de hatıra olsun bi fotosunu koyalım.İnanmayacaksınız belki ama foto "Cenevre oto fuarı 2000" çekilmiş.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ancak inekler yer.
    İşte basının başarılı bir dezenfornmasyonu daha. Cam elyafı yiyecek kadar aptal bir inek olamaz, olsa da fazla yaşamaz. Ford'un Türkiye pazarına teneke Taunus'larını sokmak için Anadol'u gözden düşürme stratejisini hala fıkra niyetine (ama yarı ciddi) anlatıyoruz. O dönemde Formula 1 araçları da cam elyafındandı, son on yılda karbonfibere döndüler. 70'lerde uzay araçları da fiberglastandı. F1 aracı yiyen inek ilginç olur...

Motosikleti
    speederbike
    F1 aracını yedirtmem ineğe mineğe. F1 aracını yemeye kalkan inek karşısında beni bulur.

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    İnsan böyle okudukça kahroluyor, ülkemizin geri kalmışlığında rol oynayan düşmanları tek tek boğazlayası geliyor. Başta satılmışlar Allah'ın laneti üzerinize olsun bu mübarek günde bana söylettiniz yine, Türk halkı kötülüklerinizi unutmayacak ve elbet birgün intikamını alacak.
    bıyıklı kardeş çok doğru sölüyor.ancak üzülerek ifade edeyim ki türk halkı seçim zamanı sandığa gittiğinde yapılanların hepsini unutuyo,maalesef yıllardır böyle....bende buna kahroluyorum

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte basının başarılı bir dezenfornmasyonu daha. Cam elyafı yiyecek kadar aptal bir inek olamaz, olsa da fazla yaşamaz. Ford'un Türkiye pazarına teneke Taunus'larını sokmak için Anadol'u gözden düşürme stratejisini hala fıkra niyetine (ama yarı ciddi) anlatıyoruz. O dönemde Formula 1 araçları da cam elyafındandı, son on yılda karbonfibere döndüler. 70'lerde uzay araçları da fiberglastandı. F1 aracı yiyen inek ilginç olur...
    Kütükcüğüm biliyorum, bir yerde ineği yanında görünce basınımız yazdırılmış, çizdirilmiş. Sanırım Can Kıraç'ın bir röportajında okumuştum. Ama bu anadolun kötü bir örnek olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Aeon 180 cc ATV - 125 cc Dorado Scooter
    uyumaya devam
    ne güzel rüyalar görüyoruz
    Cumhuriyetin kuruluşundan (1923) - 1938 arasında yapılanlar ivmeli büyümler neden şimdi olmasın rüyaları ile seviniyoruz. nasılsa aç tavuk rüyasında mısır görürmüş.
    Ne zaman uyanıp bir şeyler yapabileceğiz hep merak ediyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler