Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

birazda kendimizden bahsedelim mi(ilginç hayat hikayeleri misali)

Motovento
    REKLAM ALANI
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    merhaba öncelikle kendimden başlayim:

13/02/1983 istanbul şişli doğumluyum.nüfusa kayıtlı olduğum yer sivas/kangal.ilkokulu 4.leventte okudum,okul bitti ardından orta okul için kağıt hane imam hatip lisesine gönderildim orta 1. sınıfta kaldım.annem ve babam şiddetli geçimsizlikleri evde hiyenarşik bir durum yaratıyodu bizde nasibimizi almış olduk buarada.ardından 2. sınıf için bakırköy imam hatip lisesine gittim yurtta kaldım.o sıralarda evi tadilet nedeniyle şirinevlere taşınmıştık.okulla aram pek iyi değildi aile desen zaten yok eee haliyle bizde yavaş yavaş bulu çağımıza girmiştik asilikler içinde bulun muş olduğun sitresli ortamında takviyesiyle içimde müthiş bir asilik pisikopatlık yetişmişti lise 1. sınfı bitirdim ardından 2. sınıfa geçtiğimde okulu bıraktım.tekrar geri beşiktaşa taşınmış tık tabi.evde durum gene aynı vaziyet devem şiddet bazı zamanlar tavan yapı e haliyle bizde artık eve arada bir uğrar olmuştuk 14/15 yaşlarımda iken uyuşturucu maddelerle tanışmıştım kendimi onlara iyice bağlayı vermiştim artık vazgeçilmezim haline gelmişlerdi.(arada bir motor tamircisi arkadaşım tayfurun yanına uğrardım onunla takılırdım) derken o kavga senin bu kavga benim derken yaş 18 oldu sonra bir kavgaya karışmıştım herzamanki gibi sıradan olucağını sanmıştım kiiiiii...çok büyük bir yanılgıya düşmüştüm tabi iş işten geçmişti cezaevine düşmüştüm artık metris kapalı ceza evinde 1buçuk sene yattıktan sonra annem ve babamın ayrıldığını öğrendim(babamdan) askerlik için kapı teslim olmuştum artık gidipte olayları yatıştırıp geri bir araya getirme şansımda yoktu zaten.acemi birliğim olan ıspartaya gittim.usta birliğim için boluya;ordanda kuzey ırak son nokta olmuştu.askerliğin son aylarına yakın bir dönemde ise talihsiz bir kaza yaşamıştım.tim halindeiken bacağıma kaza sonuçu saplanan bir süngü tarafından azkalsın sakatlanıyordum...derke askerlikte bitmişti(derlerya hani göz açıp kapayana kadar bitiririsin diye benimki hiçte öyle olmamıştı)neyse...askerden geldim artık bir aile yok işyok şimdi kiminle birlikte kalıcaktım acaba derken ilk önce annemin yanına gittim,ardındanda babamın biraz orda biraz burda.buaralarda tabi uyuşturucuya devam(nalet olsun) birsene daha böyle geçti ardından dur olum mehmet nereye kadar lan böyle ya git intihar et yada adamol dedim kendime.daha sonra biriş buldum.daha önceleri kuyumcuk yapıyorduk babamın kendi işiydi imalat üzerine.iyide ben kuyumcuda çalışamazdım ki beni kimse işe almazdı diye düşündüm kendi kendime.daha sonra bir tekstil fabrikasında işe başladım derken derken kendimi geliştirdim bir senede böyle geçti yaş oldu 22 ile 23 arası.çalıştığım fabrika çoruma bir fabrika daha kurmuştu elaman yetiştirmek için çoruma gitmemizi istemişlerdi benim için bulunmaz bir fırsattı resmen balıklama daldım hemen ben giderim hem semtten hem bu kargaşadan uzaklaşmış olurum dedim.öylede oldu zaten.git gel git gel derken çorumda bir bayanla tanıştım şimdi kendisi eşim olurbaktım şartlar güzel burda kalabilirimde çorumda kalmaya karar verdim çalıştığım fabrika ise bana kazığını atmak için hiç te gecikmemişti saolsunlar.anlaştığımız ücrette sabit durmadılar sefillik yaşadık resmen ardından kuyumcuda çalıştığım aklıma geldi ulan şansımı denicem dedim ve bir kaç referans ile burda bir kuyumcuda işe başladım...bu arda uyuşturucuyuda eşimle tanıştıktan sonra ALLAHIMA çok şükür bırakmıştım zorda olsa...daha sonra evlendim çoruma tamamen yerleştim bütün yaptıklarımdan pişmanlık duydum tövbe ettim...gelelim şidiye yaş 26 oldu birtane oğlum var 1 yaşında adı TalhaBora çok mutluyum artık herşey mazide kaldışimdilerde sadece sigara kullanan sabak dükkana akşam eve sabah dükkana akşam eve ve hiç arkadaşı hiç ama hiç arkadaşı olmayan birisiyim.bundanda çok mutluyum sadece bir iki tanıdığım muhabbet ettiğim motorcu birkaç abi dışında oda hafta sonları vaktim olursa...ALLAH beterinden saklasın diyerek noktalıyorum ...saygılarımla.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150(inşallah 2 sene sonra)
    Sen neymişsin be abi. Burada uyuşturucu illetinden kurtulduğun iyi olmuş. Bende bu sene lisye gidiyorum inşallah ne sigara ne uyuşturucu hiç bişeye alışmam...

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    salasın kardeşim...insan bir şeyleri anlıyor ama iş işten geçtikten sonra olmamasına özen göstermek lazım.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    BuKart
    Alıntı chopperb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen neymişsin be abi. Burada uyuşturucu illetinden kurtulduğun iyi olmuş. Bende bu sene lisye gidiyorum inşallah ne sigara ne uyuşturucu hiç bişeye alışmam...
    nereyi kazandın msnde açmıyorsun burdan sorayım.
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    Bir ara eve mahkeme kagidi gelmisti babam sasirmisti filan . Devlet bana dava acmis asilsiz ihbarda bulunulmus benim telefon numaramdan . Herhande ben telefonumu biryerde biraktigimda saka amacli filan da olabilir arkadaslar aramista olabilir. Bu yuzden 2-3 defa mahkemeye ciktim . Hakimde anladi zaten benim bu isten habersiz oldugumu beraat ettim :D

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende okuldan ders yüzünden atıldım bütün enerjimi müziğe vermiştim okuldan 1 gibi gelir gece 11 e kadar gitar çalışır defterin kitabın yüzüne bakmadan uyur okula giderdim ve en sonunda tastiknamemi sıkıştırdılar elime ve güle güle dediler şimdi konservatuar sınavlarına hazırlanıyorum.inşallah kazanırım

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende okuldan ders yüzünden atıldım bütün enerjimi müziğe vermiştim okuldan 1 gibi gelir gece 11 e kadar gitar çalışır defterin kitabın yüzüne bakmadan uyur okula giderdim ve en sonunda tastiknamemi sıkıştırdılar elime ve güle güle dediler şimdi konservatuar sınavlarına hazırlanıyorum.inşallah kazanırım
    inşallah başarılı olursun.insanın hayalleri nesye kendiside odur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı motoking16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereyi kazandın msnde açmıyorsun burdan sorayım.
    ticaret meslek lisesi ya snn msn silindi galiba yazsana özelden...

Motosikleti
    BuKart
    tamam atıyom şimdi
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Romanya bükreşte askerden önce aralıksız 4 sene kaldım.Orada bir kız arkadaş edindim baya güzel bir birlikteliğimiz var ama ben delirmişim memleketime dönmek istiyorum,beni köyüne davet etti köyü moldova sınırına yakın bir köy,ilçe(hatta bu köyün ortak bir özelliği var neyse başka bi zaman paylaşırım) 12 saatlik tren yolculuğundan sonra köyüne vardık.Elimizde erzaklar(kışın ortası ve hava -14-15 derece)eve doğru gidiyoruz,bizimkisi dur dedi bakkla uğrayalım vodka alalım hava çok sğuk içeriz bende tamam yavrum dedim gitti bu bakkala sonra çıktı elinde 2 tane 2 lt lik kola şişesi dolu vodka geldi oha dedim bizmi içeceğiz bunu ıh mıh etti bende üzerinde durmadım eve vardık varmasına ama evde tek kalacağımızı sanarken bannnesi karşıladı bizi..Hoş beş akşam oldu yemek yedik litrelik vodkalar meydana çıktı ben dedim fazla içmeyeceğim ufak bardakta içerim tamam dediler kız kendine koydu ve kocaman bir tane daha bardak çıkardı onada koydu ben kız içecek sanıyorum babanne aldı bardağı ve lüp deye devirdi kocaman vodkayı fondip yaptı buarada yaşı rahat 70 var.O akşam teyze nin gözler kaydı zira 1 lt ye yakın vodka içti ben 2 bardak hatun yarım bardak derken devrildik kendinden sobalı yatağımıza(altı soba-ocak üstü yatak)..Sabah bir gürültüyle,karşımda 3 tane babayiğit delikanlı sigara içmesi ve bana hafif sinirli bakmalarıyla uyandım.Elemanla rbeni sorguya çekercesine(hafif yusuflu vaziyette)bende cevap vermemle güzel bir yarım saat geçirdim aaa hatunmu meydanda yok ve ben onu öldürdüler sıra bende bu dağın başında diye bekliyorum güzelcede cevaplıyorum soruları..En son evleneceğim ben hatunla dedim(diyene kadar kadar tabi neler çektim) kız geldi gelmesiyle başladılar gülmeye hadi dedi eleman dolaşalım seninle sabah sabah seni korkuttuk yemek yiyelim bizim evde meğerse şaka yapmışlar ama benim rengim falan attı kendimi zor topladım o gün.Güzel bi hafta geçirdim.Daha bir dünya anı varda bunu hiç unutamam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı motoking16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam atıyom şimdi
    ekledim bnde

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Romanya bükreşte askerden önce aralıksız 4 sene kaldım.Orada bir kız arkadaş edindim baya güzel bir birlikteliğimiz var ama ben delirmişim memleketime dönmek istiyorum,beni köyüne davet etti köyü moldova sınırına yakın bir köy,ilçe(hatta bu köyün ortak bir özelliği var neyse başka bi zaman paylaşırım) 12 saatlik tren yolculuğundan sonra köyüne vardık.Elimizde erzaklar(kışın ortası ve hava -14-15 derece)eve doğru gidiyoruz,bizimkisi dur dedi bakkla uğrayalım vodka alalım hava çok sğuk içeriz bende tamam yavrum dedim gitti bu bakkala sonra çıktı elinde 2 tane 2 lt lik kola şişesi dolu vodka geldi oha dedim bizmi içeceğiz bunu ıh mıh etti bende üzerinde durmadım eve vardık varmasına ama evde tek kalacağımızı sanarken bannnesi karşıladı bizi..Hoş beş akşam oldu yemek yedik litrelik vodkalar meydana çıktı ben dedim fazla içmeyeceğim ufak bardakta içerim tamam dediler kız kendine koydu ve kocaman bir tane daha bardak çıkardı onada koydu ben kız içecek sanıyorum babanne aldı bardağı ve lüp deye devirdi kocaman vodkayı fondip yaptı buarada yaşı rahat 70 var.O akşam teyze nin gözler kaydı zira 1 lt ye yakın vodka içti ben 2 bardak hatun yarım bardak derken devrildik kendinden sobalı yatağımıza(altı soba-ocak üstü yatak)..Sabah bir gürültüyle,karşımda 3 tane babayiğit delikanlı sigara içmesi ve bana hafif sinirli bakmalarıyla uyandım.Elemanla rbeni sorguya çekercesine(hafif yusuflu vaziyette)bende cevap vermemle güzel bir yarım saat geçirdim aaa hatunmu meydanda yok ve ben onu öldürdüler sıra bende bu dağın başında diye bekliyorum güzelcede cevaplıyorum soruları..En son evleneceğim ben hatunla dedim(diyene kadar kadar tabi neler çektim) kız geldi gelmesiyle başladılar gülmeye hadi dedi eleman dolaşalım seninle sabah sabah seni korkuttuk yemek yiyelim bizim evde meğerse şaka yapmışlar ama benim rengim falan attı kendimi zor topladım o gün.Güzel bi hafta geçirdim.Daha bir dünya anı varda bunu hiç unutamam.

valla ister inan ister inan ma hayatta en korktuğum şey.bayağ bir yusuflamışsındır

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı dragstar. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ister inan ister inan ma hayatta en korktuğum şey.bayağ bir yusuflamışsındır
    Aynen öyle oldu bilmediğin bir yer,dağın başı bir köy,dışarısı 1 metre kar karşında yarma gibi adamlar ve kız kayıp yusuflama ne demek koku köy civarından 10 km de duyulmuştur.

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    ben liseyi bitirdiğim yıl 1999 da okullar yeni kapanmış..yaz günü izmirde sokaklar çocuk kaynıyor..babam işten erken gelmiş.dedim baba arabayla bi tur atayım ehliyet yok daha..yok falan çok ısrar ettim arabada amcamın...yanımada benden küçük bi arkadaş verdi çıktık neyse biraz dolandık sonra yokuştan dönemem diye biraz ileri gittim tam dönecekken sağdan bizim arabaya bisiklet çarptı bir kız bir erkek çocuğu...çocuklar yere düştü kollar kafalar yarılmış kan akıyor...ben panikle gidien arabadan indim...ve baya bi kargaşa oldu...neyse hastaneye götürdüler ben de eve gittim...daha yarım saat olmadan ehliyetsiz bi arkadaş dediki bende ordan geçerim bak ama kimseye çarpmam neyse bindik arabaya aynı yerde bi çocuğu ezdi arkadaş tabi durmadı kaçtık....1999 yılı haziran ayı hayatımda çok büyük izler bıraktı....
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler