Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cem Garipoğlu sonunda yakalandı. 17/09/2009 (Haber doğrulandı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cem Garipoğlu İstanbul'da teslim oldu

Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu, İstanbul Bahçelievler'de avukatı tarafından polise teslim edildi.

Etiler'de öldürülen Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu, cinayetten 197 gün sonra yakalandı.

Zanlının, 17 Eylül 2009 saat 00.45 itibariyle İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde gözlem altına alındığı kaydedildi. Zanlının, ailesi tarafından avukatına teslim edildiği belirtildi ve Bahçelievler'de polise verildiği kaydedildi.

İstanbul Valisi Güler, "Zanlıyı avukatı Bahçelievler'de teslim etti. Nerede saklandığına dair henüz bilgi yok" dedi.

Cem Garipoğlu, doktor kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edilecek.

Konuyla ilgili açıklama, İstanbul Valisi ve Emniyet Müdürü tarafından yapıldı.

ZANLI GÖZALTINDA
    İstanbul Valisi Muammer Güler, 'Zanlı gözlem altında' dedi ve şöyle devam etti:

"Cinayetle ilgili 165 ihbar değerlendirilmiştir.... Devlet sözünü yerine getirmiştir. Bundan sonrası yargının görevi. Türk adaletinden kimse kurtulamaz. Öncelikle konuyla ilgili sıkı takip ve özel yürütülen çalışmalar nedeniyle il emniyet müdürü ve arkadaşlarını kutluyorum. Celalattin Cerrah ve çalışma arkadaşlarını da kutluyorum" dedi.

Vali Güler, "Failin yakalanmasına yönelik İçişleri Bakanı ve Başbakan'ın da takipleri vardı. Zaman zaman bilgi aldılar. Gözaltına alındığı bilgisini onlara da verdik. Polisin yakalama, ele geçirme ve adliyeye çıkarma işi tamamlanmıştır. BUndan sonrası yargının" dedi.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25001183

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    cem garipoğlunun yakalanması tabiki güzel bir olay. insan işlediği yada zan altında kaldığı bir suçtan dolayı yargılanmalı ve bu doğrultuda hak ettiği cezayı almalıdır. fakat bu konu hakkında 2 husus insanın gözünden kaçmıyor
    1. münevver karabulut'un ailesinin medyada bu kadar çok gözükmesi artık bu olayı iyice laşkalaşma noktasına getirdi. doğru yada yanlış bir davranış ama benim şahsi düşüncem kızlarının cenazesi üzerinden çok fazla duygu sömürüsü yapıldığı

2.
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B][U][COLOR="Red"][SIZE="4"]
    Etiler'de öldürülen Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu, cinayetten 197 gün sonra yakalandı.

"Cinayetle ilgili 165 ihbar değerlendirilmiştir.... Devlet sözünü yerine getirmiştir. Bundan sonrası yargının görevi. Türk adaletinden kimse kurtulamaz. Öncelikle konuyla ilgili sıkı takip ve özel yürütülen çalışmalar nedeniyle il emniyet müdürü ve arkadaşlarını kutluyorum. Celalattin Cerrah ve çalışma arkadaşlarını da kutluyorum" dedi.
    türk halkının gündemini bu kadar meşgul eden ve hergün dillendirilen bir olay için 197 gün çok fazla (bence) ve bundan sonra adil yargılanıp hakkettiği cezayı alıp almayacağı
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    öncelikle allah kimsenin başına böyle bir olay vermesin ateş düştüğü yeri yakar masa başından yorum yapmakda çok kolay medyanın vermiş olduğu gerek haber gerek reklam olmasaydı bu olayın üstü ört past edilirdi. Çıkar hedefleyenler ise, bunu çok iyi kullandılar ailesini ve kendi reklamlarını çok iyi yaptılar. Türkiye cumhuriyetinde yaşıyoruz sonucu yine herşeye rağmen güzel bir şekilde bitti. önce allahtan daha sonra hukuk alanında en büyük cezasını bulacaktır.
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cem Garipoğlu İstanbul'da teslim oldu

Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu, İstanbul Bahçelievler'de avukatı tarafından polise teslim edildi.
    anladığım özet yukarıda ...
    yani yakalama yok . yakalayamama var.
    teslim edilme ,teslim olma durumu var.
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Motosikleti
    kırmızı honda cbr 125r istiyor
    adalet yerini buldu .ama umarım bunun sonucunda farklı birşey çıkmaz.( gelmesi planlanan af gibi)yaşı 18 altında.dikkat ettiyseniz üsküdar çocuk şubeye götürülmüş.umarım adalet gerçekten yerini tam anlamıyla bulur.

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight

Bu şerefsiz anlaşmalı bir şekilde teslim oldu. Kim kimi yakalamış ki teşekkürler dağıtılıyor bol keseden. Salak mı sanıyorlar insanları ??

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Yakalandı falan demesinler, yemesinler bizi. Yakalanacak olsaydı şimdiye kadar çoktan yakalanırdı. Nasıl saklandı, bunca zaman kimler tarafından korundu hepimiz bal gibi biliyoruz. Adam elini kolunu sallaya sallaya geldi teslim oldu işte. Haaa nasılsa altından bir şey çıkacak, hep birlikte göreceğiz. Yine de o teslim oldu ya önemli olan bu işte. Münevver'in ailesi için daha da önemli..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    İfadesinde onun yerine ben ölseydim demiş .. Ölseydin o zaman müsvette
    Bu işe karışan herkesi içeri tıkmaları lazım, nerdeee ...

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    18 yaşına doldurmaya 1 ay kala teslim olmuş. Linki;

http://www.milliyet.com.tr/Yasam/Son....09.2009&b=Cem Garipoglu en fazla ne kadar ceza alir

Belki türlü savunma yöntemleriyle burada çok büyük ceza almayacak ama asıl AHİRETte hesabını nasıl verecek?

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Başlık hatalı..Adam reşit olmadan teslim oldu ki çocuk mahkemelerinde yargılanarak ağır ceza almasın..Budur..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler