Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tuketici hakların ( malın 30 iş günü içinde yapılması )

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YZF-M1(el emegi maketi)
    vatan bilgisayardan aldıgım fotoraf makinesini 16 kulandım ve objektifinde açılırken ses gelmeye başladı ve garantiye yoladım ve 30 iş gunu doldu ve urun halaelime ulaşmadı benim burda nasıl yasal hakkım oluyor bilen arakadaş varmı ?
    Söz Konusu [B][COLOR="Red"]GALATASARAY[/COLOR][/B]'sa Gerisi Teferruattır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

müşteri hizmetleri ne dedi

Motosikleti
    YZF-M1(el emegi maketi)
    müşteri hizmetleri başka biyere yonlendirdi ve malın geldigini soledi uzerinden 3 gun gecti mal hiçbir sekilde gelmedi kargoda bir mal 3 gune nasıl gelir yani yalan bence

Alıntı efsane_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 iş günü yazmıştım ama ( 30 iş gunu doldu cumartesiler ve pazarları cıkardım )
    ya kusura bakma . hiç düşünmeden iş günlerini çıkardığını atladım ben de mesajı değiştirdim

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Arkadaş,
    30 iş günü dolduysa makineni ücretsiz olarak yenisiyle değiştirmeli ya da parasını iade etmeliler..kanun bu..

sende hiç çekinmeden hemen vatan bilgisayarı ara..30 iş günü olan yasal süre doldu bende pazartesi günü tüketici hakları hakem heyetine gidiyorum haberiniz olsun de..

sakın süre vermelerini falan isteme..ya o gün içinde işini halletsinler ya da direk pazartesi tüketici haklarına git..nerede bu hakem heyeti dersen genellikle belediye binalarıdna oluyor yerleri ama internetten ararsan bölgendekilerin yerini de bulabilirsin..

%100 sonuç alırsın..

Motosikleti
    YZF-M1(el emegi maketi)
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş,
    30 iş günü dolduysa makineni ücretsiz olarak yenisiyle değiştirmeli ya da parasını iade etmeliler..kanun bu..

sende hiç çekinmeden hemen vatan bilgisayarı ara..30 iş günü olan yasal süre doldu bende pazartesi günü tüketici hakları hakem heyetine gidiyorum haberiniz olsun de..

sakın süre vermelerini falan isteme..ya o gün içinde işini halletsinler ya da direk pazartesi tüketici haklarına git..nerede bu hakem heyeti dersen genellikle belediye binalarıdna oluyor yerleri ama internetten ararsan bölgendekilerin yerini de bulabilirsin..

%100 sonuç alırsın..
    cok saolasın ;)

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    30işgünü=45 gün felana takabul eder bole hesapladın dimi sonra yanlış yapma...hafta sonları iş gününden sayılmıyor...aklında bulunsun..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30işgünü=45 gün felana takabul eder bole hesapladın dimi sonra yanlış yapma...hafta sonları iş gününden sayılmıyor...aklında bulunsun..
    aldığı mağaza haftanın 7 günüde açık ise o zaman ne oluyor genedemi hafta sonları sayılmıyor
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldığı mağaza haftanın 7 günüde açık ise o zaman ne oluyor genedemi hafta sonları sayılmıyor
    iş günü kavramında devlet daireleri esas alınır

Motosikleti
    YZF-M1(el emegi maketi)
    bugun gittim ve soledim dedilerki mal elimize geldi ama tamiri yapılmamıs bende dedimki bana malın yenisini vermeniz lazım 30 iş gunu doldugu için onlarda elimize geldi geri yolladık tekrar başladı dediler bu 30 iş gunu
    pazartrsi tüketici hakları hakem heyetine gidicem anlaşılan

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı efsane_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun gittim ve soledim dedilerki mal elimize geldi ama tamiri yapılmamıs bende dedimki bana malın yenisini vermeniz lazım 30 iş gunu doldugu için onlarda elimize geldi geri yolladık tekrar başladı dediler bu 30 iş gunu
    pazartrsi tüketici hakları hakem heyetine gidicem anlaşılan
    Baştan oraya gitmekle hata yapmışsın..

www.sikayetvar.com burayı bi dene..

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    dostum 30 iş gününü 1 ay olarak hesaplamadıysan garanti belgesindeki kapsamları okuyarak talepte bulunabilirsin...sen direk aldığın markanın müşteri hizmetlerini ara ve ben yeni bi makine istiyorum beni çok zor durumda bıraktınız de yada paramın iade edilmesini istiyorum de ikisinden birini yapmak zorundalar benimde hp laptopum 30 iş gününde yapılamadı ve paramı talep ettim hesap no istediler ve ertesi gün paramı çektim bu kadar basit...
    Love mods hate racism

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler