Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bilgisayarınızl Aranız Nasıl

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BuKart
    http://testyourself.tr.msn.com/olcer...yar/Start.aspx

Bağımlılık ilişkisi
    Bilgisayar olmadan tek bir adım atasınız kalmamış. Hayatınızı onun ellerine teslim etmişsiniz. Telefon defterinizi, notlarınızı, sevdiğiniz müzikleri, filmleri, her şeyinizi ona teslim etmişsiniz. Allah korusun başına bir şey gelse, temel hayat altyapınızı kaybedecek gibisiniz. Biraz abartmışsınız açıkçası bu elektronik aleti. Kişileştirmiş, hayatınızdaki yerini genişlettikçe genişletmişsiniz. Sizi sorgusuz sualsiz anlayacağına kanaat getirmişsiniz. Kendinize gelin, fişini çekince ışığı sönen bir şey bu denli önemli olmayı hakeder mi acaba? Sorun bu soruyu kendinize, sonra çekidüzen verin bilgisayarla ilişkinize...
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben=bilgisasyar bilgisayarsız hayat olmaz

Motosikleti
    keeway150 sl
    Sadece arkadaşsınız
    Bilgisayarınızla sadece arkadaşsınız. Ne bir aşk ve nefret, ne de bağımlılık ilişkisi kurmuş durumdasınız. Belleğinde kendinize açtığınız yerde eğleniyor, küçük sırlarınızı kendisiyle paylaşıyor ama kişisel bir bilgi ve iletişim deposu haline de getirmiyorsunuz. Başka arkadaşlara, gerçek hayata her zaman yer var. Onunla oyun oynadığınız da oluyor, hatta arada bir size yaptığı küçük şakalara da gülüyorsunuz. Ama işi biraz abarttığında ona "şşşşt haddini bil" demeyi de ihmal etmiyorsunuz. İyi ve düzeyli bir arkadaşlığınız var. Bundan iyisi can sağlığı...
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    Sadece arkadaşsınız
    Bilgisayarınızla sadece arkadaşsınız. Ne bir aşk ve nefret, ne de bağımlılık ilişkisi kurmuş durumdasınız. Belleğinde kendinize açtığınız yerde eğleniyor, küçük sırlarınızı kendisiyle paylaşıyor ama kişisel bir bilgi ve iletişim deposu haline de getirmiyorsunuz. Başka arkadaşlara, gerçek hayata her zaman yer var. Onunla oyun oynadığınız da oluyor, hatta arada bir size yaptığı küçük şakalara da gülüyorsunuz. Ama işi biraz abarttığında ona "şşşşt haddini bil" demeyi de ihmal etmiyorsunuz. İyi ve düzeyli bir arkadaşlığınız var. Bundan iyisi can sağlığı..

hade len diyorum; ailede adım bağımlıya çıktı, arkadaşlar arasında matrix'e...annem nasıl hala bilgisayardan bir hatun bulup evlenmediğimi merak ederken sonunda durumu anladı seni o makineyle evlendireceğiz galiba demeye başladı.dahasını yazmayayım en iyisi...

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı motoking16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://testyourself.tr.msn.com/olcer...yar/Start.aspx

Bağımlılık ilişkisi
    Bilgisayar olmadan tek bir adım atasınız kalmamış. Hayatınızı onun ellerine teslim etmişsiniz. Telefon defterinizi, notlarınızı, sevdiğiniz müzikleri, filmleri, her şeyinizi ona teslim etmişsiniz. Allah korusun başına bir şey gelse, temel hayat altyapınızı kaybedecek gibisiniz. Biraz abartmışsınız açıkçası bu elektronik aleti. Kişileştirmiş, hayatınızdaki yerini genişlettikçe genişletmişsiniz. Sizi sorgusuz sualsiz anlayacağına kanaat getirmişsiniz. Kendinize gelin, fişini çekince ışığı sönen bir şey bu denli önemli olmayı hakeder mi acaba? Sorun bu soruyu kendinize, sonra çekidüzen verin bilgisayarla ilişkinize...
    bilgisayarımızın başına bir şey gelse yedek diskimiz var ayrıca orayada önemli şeyleri kaydediyoruz. onun için siz telaş etmeyin huzurlu olun , artık bilgisayarsız hayat malesef olmaz. çünkü bu içimize dışımıza işledi bunla hemen hemen herkes bütünleşti, hiç kimsedende şikayet yok oh ne rahat hayat, kardeş yoksa sizin bilgisayarınız başına bir şey mi geldi?bunları yazdıgınıza göre
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150(inşallah 2 sene sonra)
    Aşk ve nefret ilişkisi
    Onu çok seviyorsunuz, ama başına geçer geçmez de dışarıda sürmekte olan bir hayatı kaçırdığınız hissine kapılıyorsunuz. Ekrana bakıyor, okuyor, yazıyor, ama aklınızın dışarıdaki güneşe, denize, birbirleriyle sohbet eden arkadaşlara takılmasına da mani olamıyorsunuz. O etrafta olduğu müddetçe şöyle layıkıyla yalnız kalmaya bile zaman bulamayacağınızı biliyorsunuz. Bu yüzden hem onu seviyor, hem de kendisinden nefret ediyorsunuz. Bilgisayar kullanımınızı sınırlayıp onunla ilişkinizi bir nebze daha sağlıklı kılabilirsiniz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler