Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Komik ve Gereksiz Yazılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    x5 bu ara iice formdan düştün.patlat yeni bombalarda titret forumu asena gibi
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    tatildeyim

hala 25 karakter

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    o zaman sana ii tatiller. bi biz yapamadık tatil.hayy böle şansa ......
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    bi arkadaşımın şahit olduğu bi konuşmayı yazmak istedim.olay diyarbakırda geçiyo,mobilet tamircisi üstün kabiliyet abimiz kahvede çevresine birikmiş olan kalabalığa atıp tutuyo.amcam sahibi olduğu ''ss mobilet''iyle gene yolda ''200 km''gibi önemsiz bir hızda seyrederken yanından bmw aracıyla bunu sollayan ablamız aracının rüzgarıyla bunun dengesini bozuyo.eli armut toplamayan mobilet sürücümüz arayı kapatıyor ve kadına camı açması söylüyor.camı açan kadına arabasının rüzgarının dengesini bozduğunu ve çok sinirlendiğini söylüyo.bu arada uzanıp bmw nin araç çakmağıylada sigarasını yakmayı ihmal etmiyor tabi.200 küsür km hızlarda sigarasını yaktıktan sonra gazı kökleyerek olay yerinden uzaklaşıyor.bütün bu olayların yaşandığı hız abimizin mobilet'i için çok önemsiz bi hız tabi.hatta zamanında mobiletine 10.000 ytl verdiklerinin ama kendisinin motoru hayatta satmayacağını söyleyip yemin etmeyide ihmal etmiyor.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haha tum hepsı komıktı arkadaslar tesekkurler aksam aksam guldum sayenızde...

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    Sevgili sevgilim Sevgi,

Beni rahatta dinle.
    Kalbimin nizamiyesine ilk uğradığın gün istihkam apoleti mavisi gözlerinle, tabur filaması gibi dalgalanan sarı saçlarınla beni büyüledin.
    Beni gezden, gözden kalbimin alt kenar ortasından vurdun. Ama üç köşe teşkilin 3cm'ye giremediği için görev yapamadın. Sevgilim sensiz geçen günler o kadar acı vericiki, kamp günlerinde denizden çıktıktan sonra ıslak ıslak, mayoyla, dikenlerin arasında sürünmek bile daha rahattı. Seni düşünmekten gözlerime uyku girmiyor. İnan bana konferanslarda bile uyuyamıyorum. Sabah kahvaltı yapamıyorum çünkü seni düşünüyorum, öğlen yemek yiyemiyorum çünkü seni düşünüyorum, akşam yemek yiyemiyorum,çünkü seni düşünüyorum, gece uyuyamıyorum çünkü açım...
    Sen yanımda yokken resmine bakıp avunuyorum.Hatta yazılıda başkalarının sınav kağıdına bile, resmine baktığım kadar bakamıyorum. Yemin ederim ki seni 10-11 nöbetinden bile daha çok seviyorum. Sana olan aşkım o kadar büyükki, diğer aşklar sana olan aşkımın yanında hazırlık sınıfı gibi kalıyor. Biliyorum sana karşı bir hatta yaptım; ama bir daha tekerrür etmeyecektir. Eğer ivedi olarak bana dönersen 3 haftasonuna bile razıyım.
    Sevgilim, mektubuma istemeden de olsa son veriyorum. Buluşacağımız yeri ve zamanı sana bırakıyorum. Benim için farketmez çünkü her yer vatan toprağıdır. Şunu bilmeni istiyorum ki bizim aşkımız sağ baştakiler ileri baktığı sürece devam edecektir. Sağol çekmene gerek yok. Bu haftaki eğitim ve öğretim faaliyetlerinde başarılar diler, gözlerinden öperim.
    Emir komuta anne ve babanda.

tam hatırlamıyorum ama maltepe veya ışıklar askeri lisesi öğrencilerinin yazdığı bişeydi.paylaşayım dedim

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    ilginç hakkaten........

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler