Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

slm Atatük'ü seven ve yabancı dıl bılen arkadaslardan yardım beklıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6
    slm mıllet bu adam ne dıyor(ual liberties in Turkey)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:12 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:58 AM ----------

[/COLOR]kımse yok mu_?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR istiyor..
    diğer konuda mesajını gördüm, sadece atatürk değil bütün türk halkına hakaret ediliyor açıkca.. Nereye şikayet edebiliriz ? !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Spist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer konuda mesajını gördüm, sadece atatürk değil bütün türk halkına hakaret ediliyor açıkca.. Nereye şikayet edebiliriz ? !!!
    kimseye şikayet etmeye gerek yok,Telekomiünikasyon kurumu sadece Türkiye'den giden bağlantıları engellemeye çalışabilir o da işe yaramaz
    Esasen Türk hackerlar o sitenin hakkından gelir Fazla uzun sürmez,
    Dünyanın her milletinde bunu yapan gibi manyaklar vardır,birilerine saldırırlar,akılları sıra aşağılama çalışırlar,
    En önemlisi bu tür videoları da kimse izlemez.Konuyu abartmadan konu başlığındaki link i kaldırırsan kimse tıklamaz ve izlenmemiş olur.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimseye şikayet etmeye gerek yok,Telekomiünikasyon kurumu sadece Türkiye'den giden bağlantıları engellemeye çalışabilir o da işe yaramaz
    Esasen Türk hackerlar o sitenin hakkından gelir Fazla uzun sürmez,
    Dünyanın her milletinde bunu yapan gibi manyaklar vardır,birilerine saldırırlar,akılları sıra aşağılama çalışırlar,
    En önemlisi bu tür videoları da kimse izlemez.Konuyu abartmadan konu başlığındaki link i kaldırırsan kimse tıklamaz ve izlenmemiş olur.
    aynen katılıyorum en doğrusu bu

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu videoyu burada ya da bir başka yerde paylaşmakla anca onlara yardım etmiş olursunuz.Videonun içeriği ile ilgili videoyu burada zaten böyle açıkca paylaşamazsınız.
    Gerekeni yapacak insanlar mevcuttur,biz burada bunu tartışıp paylaşarak onlara yardım etmiş oluruz.Nette bunlardan çok var ararsanız.Bırakın köpek aklından daha değerli bir beyine sahip olmayan,belkide 10 yaşında bir veledin hazırladığı bir videoyu paylaşmayın,yapabileceğiniz en güzel şey bu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler