Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

dünya düşmeden nasıl havada duruyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    herşeyden önce uzayda yön kavramı yoktur. yön nispi olup dünyaya ve bizlere hastır .dolayısıyla uzayda aşağı yukarı kavramı yoktur.. herneyse bu konuyu açmamdaki sebep öküz başı meselesi. galileo dünya dönüyor dediğinde,aristo etkisinden uzun yıllar kurtulamayan cahil hıristiyanlar,galileoyu engizisyon mahkemesine verdiler ve idamını istediler ,tabiki kilisenin emriyle,sebep ise bu ilkenin aristo mantığına ters olması,dünya bir öküzün boynuzları arasında tutunmuştur bu şekilde durmaktadır uzayda... öküz kafayı sallayıncada deprem olmaktadır komik ötesi değilmi işte bizler bir zamanlar tuvalete gitmesini bilmeyen ,çok pis koktukları için aşırı parfüm dökünen,bebek katillerinden medeniyet öğreniyoruz... medeni olmak için bu öküz başı öküzlere yönelmemiz gerekiyormuş. belki teknikte ilerdeler ama asla medeni değiller ve hiç olmadılar çünki onlar millet medeniyet değiller,,, türk medeniyeti,yunan ve çin medeniyeti vardır,ingiliz alman medeniyeti yoktur... teknik belki ama asla bana medeniyet öğretemez bebek katili öküz başcılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:57 AM ----------

haa bu arada kilise yıllarca risto etkisinde kaldı nezamanki aristodan kurtuldu ..ozaman ilerlediler...bu arada aristoya göre canlılık aktif öz ve kumaştan oluştu yani aristoya göre bi gezegene bi paça kumaş atarsanız o gezegende canlı oluşur .. bir deney yapıldı biraz et bi parça kumaş bir kaba konuldu bir zaman sonra kurtlar gözlendi aristo doğrulandı yıllar sonra bir bilim adamı bu saçmalık dedi dezenfekte ortamda havasız kapta aynı deneyi yaptı görüldükü kurtlanma canlılık oluşmuyor canlılığa sebebin etteki bakteriler olduğunu ispatladı... ve bu hayatının hatası oldu idama mahkum edildi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Kartezyen,
    o medeniyetsiz avrupalilar dunyanin okuz boynuzu uzerinde durdugunu zannettigi zamanlarda bizimkiler ne zannediyordu acaba?

hiç dusundun mu?

Baskalariyla alay edecegim derken, kendi atalarinla da alay ediyor olmayasin sakin.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kartezyen,
    o medeniyetsiz avrupalilar dunyanin okuz boynuzu uzerinde durdugunu zannettigi zamanlarda bizimkiler ne zannediyordu acaba?

hiç dusundun mu?

Baskalariyla alay edecegim derken, kendi atalarinla da alay ediyor olmayasin sakin.
    öküz başı teorisi hırıstiyanlar tarafından icad edildi benim atalarım o sıralarda yuvarlak demedi ama öküz başınıda kabul etmedi . ayrıca benim atalarım hiç bizaman dünya yuvarlak diyen ,doğru olsun yanlış olsun bir bilimsel tez öne süren bilim adamlarını asmaya kalkmadı benim atalarımda M.Ö 2000 li yıllarda kurultay vardı .demokrasi benzri, ayrıca kurultayda kadınlarada yewr verilirdi eşitli vardı avrupada ise milattan sonra 1300 lü yıllarda dev bir şehrin tüm kadınları bi gecede yakıldı (300 bin kadın),sebep kadınlar şeytanla ortak olup erkekleri hasta ediyomuş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:58 PM ----------

yani bizde milattan önce bile demokrasiyi andıran kanunlkar varken avrupada milattan sonra bile yoktu ..

Motosikleti
    Honda
    Alıntı kartezyenx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öküz başı teorisi hırıstiyanlar tarafından icad edildi benim atalarım o sıralarda yuvarlak demedi ama öküz başınıda kabul etmedi . ayrıca benim atalarım hiç bizaman dünya yuvarlak diyen ,doğru olsun yanlış olsun bir bilimsel tez öne süren bilim adamlarını asmaya kalkmadı benim atalarımda M.Ö 2000 li yıllarda kurultay vardı .demokrasi benzri, ayrıca kurultayda kadınlarada yewr verilirdi eşitli vardı avrupada ise milattan sonra 1300 lü yıllarda dev bir şehrin tüm kadınları bi gecede yakıldı (300 bin kadın),sebep kadınlar şeytanla ortak olup erkekleri hasta ediyomuş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:58 PM ----------

yani bizde milattan önce bile demokrasiyi andıran kanunlkar varken avrupada milattan sonra bile yoktu ..
    Bu benim soruma cevap degil.

Ben basit bir soru sordum.
    Bu gevur milleti okuz basina inanirken, bizim atalarimiz neye inaniyorlardi?
    Cevabini istedigim soru bu.
    Banane kim neyi yakmis yikmis.
    Kim neye inanmis.

Ama sen inanci alay konusu yaptin.
    simdi benim sorumun cevabini arastir bul.
    Bak bakalim kimlerle alay etmissin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu benim soruma cevap degil.

Ben basit bir soru sordum.
    Bu gevur milleti okuz basina inanirken, bizim atalarimiz neye inaniyorlardi?
    Cevabini istedigim soru bu.
    Banane kim neyi yakmis yikmis.
    Kim neye inanmis.

Ama sen inanci alay konusu yaptin.
    simdi benim sorumun cevabini arastir bul.
    Bak bakalim kimlerle alay etmissin.
    ben m.ö 4000 li yıllardan avar kültüründen belli türk tarihini araşatırırım cevabı iyi anlasaydın araştırmaya gerek bişle görmezdin dedimya ben m.ö 4000 den bu yana türk,çin,arap. ve mısır uygurlıklarını çok derinden araştırdım bence sen araştır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:09 PM ----------

örneğin insan vücudu kutsal sayılan ve kesinlikle açılmayan bi dönemde ilk kez bir cesedi bilimsel araştırma amacıyla bir müslüman açmıştır. daha neler var hangisinden bahsedeyimki

Motosikleti
    Honda
    ben m.ö 4000 li yıllardan avar kültüründen belli türk tarihini araşatırırım cevabı iyi anlasaydın araştırmaya gerek bişle görmezdin dedimya ben m.ö 4000 den bu yana türk,çin,arap. ve mısır uygurlıklarını çok derinden araştırdım bence sen araştır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:09 PM ----------

örneğin insan vücudu kutsal sayılan ve kesinlikle açılmayan bi dönemde ilk kez bir cesedi bilimsel araştırma amacıyla bir müslüman açmıştır. daha neler var hangisinden bahsedeyimki
    Kartezyen;
    ben sana sordugum sorunun cevabini biliyorum canim kardesim.

Sen biliyormusun?
    Sana onu soruyorum.
    Ben sana demedim ki musluman kemik açmamis,turkler bi halt becerememis.

Ben sana diyorum ki;
    Alay ettigin avrupali okuz muhabbetine inanirken, bizim atalarimiz neye inaniyorlardi?

Bu kadar basit bir soruyu neden dallandirip budaklandiriyorsun?

Sen hele bir buna cevap ver.
    Sonra o yazdigin seylere ben iki mislini ilave ederim merak etme.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en zayıf dersim tarihti, sizde ona takıldınız
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    kartezyenx yazdığın mesajların hemen hemen hepsinde ırkçı söylemler var..Bilmem farkındamısın?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Galileo Galilei, (1564 – 1642), yaşadığı yıllar bu .. Atalarımız kim osmanlılar değilmi.. peki bu yıllarda osmanlı napıyomuş http://www.akat.org/ast_tarihinden/osmanli_astronomisi/ buyrun profesör yazmış okuyun .. bilimin anavatanı Anadoluymuş .. adamlar nerde ise 3 kıtaya hükmetmişler ve bu 3 kıtanın en iyileri bu medreselerde dersler vermiş ..

tarihin en büyük kaptanlarından biri (piri reis) yine bu yıllarda dünyayı dolaşıp haritasını çıkarmış

yani tarihimizde utanacak bişi yok ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    iyide kardeşim konu başka yere gıtmesın başlık şu dünya düşmeden nasıl havada duruyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide kardeşim konu başka yere gıtmesın başlık şu dünya düşmeden nasıl havada duruyor
    hacu oküzün başındaymış işte

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    hacu oküzün başındaymış işte
    peki dünya öküzün başındaysa bu öküzün ayakları nere basıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öküz havada duruyor ... nasıl duruyor bunu bilemiyoz nasa astronotları şu an öküzle röportaj yapıyorlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Avrupa karanlıklar içinde çamurda pislik içerisindeyken bizim atalarımız bilimin temellerini kurmuş.Müslüman bilim adamları cebir ile matematiğin temelini atmış.Mekaniğin , astronominin temellerini de atan bizim atalarımızıdır.O zamanlar müslümanlar ürettikleri kumaşlarla dünya modasına yön veriyomuş.Avrupa da sadece zenginler müslümanların ürettiği kumaşlardan elbiseler giyebiliyomuş.Osmanlı'da camilerin önünde içi oyulmuş taş olurmuş.İnsanlar içine para atar , ihtiyaç sahipleri de sadece ihtiyaçları kadar alırmış.Bırakın hırsızlığı , orada ihtiyaç sahipleri alsın diye bırakılan para yerinde dururmuş, çok az eksilirmiş.

Şimdi dünya tersine döndü.Tamam avrupalıları yerin dibine soktuk.Şimdi sıra bizimkileri yerin dibine sokmaya geldi.İngiltere'de geçenlerde bir bayan sürücü ehliyet sınavı esnasında direksiyon sınavını verirken yerdeki su birikintisinden geçerken bir yayayı ıslatmış.Sonrada yoluna devam etmiş.Sırf bu hareketi yüzünden ehliyet alamamış.Gerekçe ise durup ıslattığı yayadan özür dilemesi gerekiyomuş.Ayrıca şu an ingiltere gibi ülkelerde 1 yılda işlenen cinayet , hırsızlık , gasp gibi suçlar Türkiye'de sadece 1 haftada işleniyo.Londra'da ne kadar bisiklet hırsızlığı olayı varsa bunun failleri genelde türkler?(Gerçi ben onların kanından şüpheliyim.Türk olamazlar gibi geliyo bana ama gerçek böyle).

Şimdi ne oldu da dünya tersine döndü?İyice düşünmek lazım.Kendimizi üstün görerek hiçbir yere varamayız.Şu an millet olarak bir kimlik bunalımındayız.O eski gerçek Türk Müslümanlığını tekrar canlandırıp kimliğimize kavuşmalıyız.Bir yandan halkımız muhafazakarlaşırken , diğer yandan liseli kızlarımızın etekleri gittikçe dizlerin daha da üstüne çıkmaya başlıyo.Müslüman mıyız ? Avrupalı mıyız ? Ne olduğumuz belli değil.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Allah'ın işine karışma..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah'ın işine karışma..
    http://www.itusozluk.com/goster.php/...e+kar%FD%FEmak

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    yaw ben bu başlığı okurken kendimi o trene bakan malum öküz gibi hissediyorsam bunda nasıl bir iş vardır? bence esas mesele budur yani... yada öylemidir? belki de öyleyse öyledir... olmayabilir de tabi ki.

bir de cevap yazdım ya harbi bende de var bişeyler

Güzel soru.O da başka bi öküzün omuzuna çıkmış,o da başka bi öküzün,o da başkasının.Böylee gidiyomuş,en sondaki öküzün ayağı kara delikte sıkışmış,onu da çözmeye çalışıyolar.Haa zaten Big Bang teoriside bi öküz yüzünden olmuş,bi gün sen kuru fasulyeyi fazla kaçır.....Boynuzlarının tam üstünde hangi ülke oturuyor acaba?
    [COLOR="Navy"][B][I]Am I, a part of the cure?
    Or am I part of the disease? [/I][/B][/COLOR] :silent:

Hehe büyüksün Erdem abi

öküz havada duruyor ...
    Yer çekimine ne oldu Newton amcamın kemikleri sızlayacak valla

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler