Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

:::Uzun Bir Aradan Sonra:::

Motovento
    REKLAM ALANI
    baadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight 150 (sonunda:)
    selam arkadaşlar, benim için çok uzun sayılabilecek 1,5 haftadır nete girememekteyim. nedeni ise bilgisayarıma spyware(bi çeşit virüs oluyo herhalde) girmiş olması. norton aldım ama pek bi işe yaramadı. öncelikle size bu uzun aradan sonra merhaba dedikten sonra bu konudaki tavsiyelerinizi rica etmekteyim.

ikincisi bu mesajı yazdığım akşamın ertesi günü yani 12 aralık p.tesi günü eğer bir aksilik olmaz ise motorumu almaktayım(keeway sl150). bu mutlu heberimi ilk olarak siz motorcu kardeşlerimle paylaşmak istedim. malumunuz kışa ha girdik ha giricez. ben de ekipmanlarımın tam olmasına dikkat etmeye çalışmak zorundaym haliyle. sizden ricam bana bu ekipmanları alabileceğim fiyatına göre kaliteli ürünlerin bulunduğu bir yer tavsiye etmeniz.(kask, mont ya da tulum, eldiven, kafaya takılan soğuğu önleyici şeyden, bot vs....

bu arada sitemiz de yenilenmiş. alışmamız herhalde biraz zaman alıcak ama hepimize hayırlı olsun tekrar.

hepinize iyi geceler...

Not: gerçi kışın bulmak zor olucak ama eğer gezmek isteyen arkadaşlar olursa mutlaka mail atsın... baadir@hotmail.com
    Gitarin.İyisi.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    baadir
    1)tekrar hoşgeldin
    2)virüs, solucan girer çıkar bunlar takma kafana (çok ciddiyim tam olarak engellemenin yolu yok)
    3)motorunu güle güle kullan resimlerini bekliyoruz
    4)giyim kuşam için yer sormuşsun hangi şehirdesin
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    vaaaaay.demek motorize oluyosun.e hayırlı olsun.isim koycanmı motora.hayırlı uğurlu olsun.kazasız belasız kullanman dileğiyle.renk ne olcak.

Motosikleti
    -tekrar hoşbulduk
    -abi girer çıkar diyosun da ben şu anda bilgisayarı kullanamıyorum
    -aldıktan sonra ilk işim size resimleri yetiştirmek olucak söz
    -istanbul'danım
    +++++++++++++++
    evet abi motorize oluyorum
    isim daha düşünmedim
    renk siyah düşünüyorum
    Gitarin.İyisi.com

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    baadir kardeş şimdiden hayırlı olsun kazasız keyifli sürüşler dilerim adanada modako marka mont pantolon ve bellik 375 ytl omuzlarda ve kollarda fiber değil ma sert plastik koruma var.
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrar hoşgeldin diyelim...
    AVAST antivirüsü kullan,norton bi işe yaramaz...Eğer bulamazsan bana söyle ben upload edeyim nete.Türkçe ve full sürümünü kullan avast ın...
    Birde girdiğin sitelere dikkat etmeni öneririm,her siteden spy,virüs falan gelmez...
    Birde neden bilgisayarını 1,5 haftadır kullanamıyosun anlamadım bi format at gitsin yapacak başka bişey yok zaten artık virüsü silsen bile sistem dosyalarına zarar vermiştir...
    Alacağın motorunda hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız binmeyi nasip etsin allah...

Motosikleti
    bu sabah motorumu kapora vererek sipariş etmiş bulunmaktayım. eğer bi aksilik çıkmazsa yarın kavuşucam.

hepinize teşekkürler arkadaşlar.

motor, abi ben istanbuldayım ve yarın sabah kıyafetleri almayı düşünüyorum. ama naapıcamı bilemiyorum. herhalde son çare sirkeci olucak.

forrap, abi bikaç kişi daha avastı önermişti herhalde onu da bi denicem. abi format diosunda sen de bilirsin bu bilgisayarlar. telefon defteri gibi zamanla ve birikimle bi araya geliyo öle ha diyince format olurmuki be abi.

arkdaşlar dediğim gibi bilgisayarıma virüs girdiği için nete giremiyorum. ama kıyafetler için de bir tavsiyeye de ihtiyacım var. yarın sabah almaya gitmeden önce bir daha girip bi bakıcam nete yani tavsiyelerinize. lütfen yardım edin şu kardeşinize de donmasın kış kış motosiklet üstünde.

hadi iyi geceler...

bu arada sitenin yeni haline daha henüz alışamadım herhalde çünkü önceki daha kullanışlıydı gibi geliyo şu anda. neyse alışırız herhalde...........
    Gitarin.İyisi.com

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    baadir
    harddiskini ikiye ayır birisine windows u kur diğer bölüme önemli bilgilerini kaydet format attığında önemli bilgilerine bi şey olmaz o zaman. virüs koruma programları genellikle bilgisayarı yavaşlatmaktan başka bi işe yaramıyor.
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler