Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Susuyorlar, söyleyemiyorlar..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Kavurucu yaz sıcaklarında susuz kalan sokak hayvanları için evlerimizin, işyerlerimizin önüne bir kap su koyalım!

http://www.facebook.com/group.php?gid=123153451276

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

evet benim dükkanın önünde yoğurt kabına konmuş su ve hersabah hemen hemen ekmek kırıntıları koyuyorum evde artan ekmekleri küçük parçalar halinde kuşlara veriyorum

ayrıca duyarlılığınıza teşekkür ederim
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet benim dükkanın önünde yoğurt kabına konmuş su ve hersabah hemen hemen ekmek kırıntıları koyuyorum evde artan ekmekleri küçük parçalar halinde kuşlara veriyorum

ayrıca duyarlılığınıza teşekkür ederim
    hayvanlar adına asıl ben size teşekkür ederim, aslında eskişehir tepebaşı belediyesine teşekkür etmek lazımki kamuoyuna bunu duyurduğu için, ben elimden geldiği kadarıyla ne kadar çok kişiye bu durumu idrak edebilmelerini sağlarsam o kadar iyi. Amam en çok zoruma gidende gereksiz ne kadar konu varsa hepsi en çok yazılan ve ziyaret edilen yerler olur insanlar bu tip konularda bırakın hayvanlar için bir kap suyu parmaklarını kıpırdatmaktan bile üşenirler ne yazıkki..

haklısın ve iyi bir konu açmışsın gerçekten motorsiklet kullanıcıların duyarlı olması bu olsa gerek
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    güzel..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bende özellikle yazın yemek değil de bir kaba su koyup evin önüne bırakıyorum , ne zaman baksam ya bir kuş ya bir kedi yada bir köpek mutlaka su içiyor oluyor
    haa birde balkonun kenarına ekmek ıslatıp koyuyorum ama serçeler yiyip yiyip kakalarını yapıyolar

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    haklısın ve iyi bir konu açmışsın gerçekten motorsiklet kullanıcıların duyarlı olması bu olsa gerek
    yavru bir kedicik otobanda iki şerit arasında ki banketde kalmışken inip onu alaln motorcu arkadaşlarımız var

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende özellikle yazın yemek değil de bir kaba su koyup evin önüne bırakıyorum , ne zaman baksam ya bir kuş ya bir kedi yada bir köpek mutlaka su içiyor oluyor
    haa birde balkonun kenarına ekmek ıslatıp koyuyorum ama serçeler yiyip yiyip kakalarını yapıyolar
    herkes böyle davransa hayvanlar susuzluktan telef olmaz..

Motosikleti
    Suzuki GS 500 E artçısı veeeeee Honda Activa 100
    bende kendi adıma elimden geleni yapacağım
    HAYATLA DALAŞMA :)

Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavru bir kedicik otobanda iki şerit arasında ki banketde kalmışken inip onu alaln motorcu arkadaşlarımız var

herkes böyle davransa hayvanlar susuzluktan telef olmaz..
    ben bir kaplumbağaya yetişemedim motorla giderken ankara gölbaşında son anda farkettim kaplumbağayı 20 veya 30 metre sonra durabildim motordan indim yolun ortasındaki kaplumbağayı kenara çekiyim diye ama plakasının 35 olduğunu gördüğlüm sonunu hatırlamadığım bir honda civic koca 20 metrelik yolda kaplumbağının üzerinden geçti dünyam başıma yıkıldı el işareti yaptım durmadı peşine takılsaydım keşke diyorum ama işim vardı ve acildi hep içimde bir yaradır o adama bakıp yüzüne tükürmek isterdim
    unutmamamlı bu dünyada bizden başka canlılarda var

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yarın sabahtan itibaren bende başlayım bi kap bulup..kendimi bir an onların yerine koydum..gerçekten kötü
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    ben bir kaplumbağaya yetişemedim motorla giderken ankara gölbaşında son anda farkettim kaplumbağayı 20 veya 30 metre sonra durabildim motordan indim yolun ortasındaki kaplumbağayı kenara çekiyim diye ama plakasının 35 olduğunu gördüğlüm sonunu hatırlamadığım bir honda civic koca 20 metrelik yolda kaplumbağının üzerinden geçti dünyam başıma yıkıldı el işareti yaptım durmadı peşine takılsaydım keşke diyorum ama işim vardı ve acildi hep içimde bir yaradır o adama bakıp yüzüne tükürmek isterdim
    unutmamamlı bu dünyada bizden başka canlılarda var
    istemeyerek yada görmeyerek yaptığını düşünüyorum ben.. hayvanlara eziyet eden insanlara daha beterini yapar adım gibi eminim..

iyide abi görmemesi mümkün değil hatta düz yolda orta büyüklükteki bir kaplumbağı görmemek!!! bilmiyorum bence artniyetli üzerine sürdü çünki ben yolda kaplumbağaya doğru yürüken o sanki kaplumbağayı ortaladı

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha bugün durakta sıramı beklerken 2 tane çocuk yanlarındaki köpekle oynaşıyorlardı. Belli sokak köpeği olduğu. Dili bir karış dışarda susamış belli, çocuklar anlamıyorlar tabi. Köpekler Kremalı Bisküvi'yi çok severler, (zararlı olduğunu bilsemde) gidip kremalı bisküvi aldım. Çocuklara verdim, bunu köpekle paylaşın bir de su verin köpeğe deyip olay mahallinden uzaklaştım. Ne tek kolunu bacağını yitirmiş, nede gözleri görmeyen bir insan gördüğümde acıma duygusu hissetmem. Çünkü düşünür, konuşur, konuşamazsa el kol işaretleriyle anlatır, ister.
    Ama hayvanlar konuşamaz, derdini anlatamaz. Tek amaçları karnını doyurmak, varsa yavrularını korumak,beslemek ve sonra koşturup oynamak veya uyumak, miskinlik yapmak. Hayvanlara zarar vermek, herhangi bir insana zarar vermekten daha günah, daha acımasız ve vizdansızca. Söylenecek, anlatacak, öğretecek ve öğrenilecek o kadar çok şey var ki konu hakkında. Kısaca büyüklerine dediği gibi, hayvan sevmeyen insan da sevmez.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:48 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:45 PM ----------

iyide abi görmemesi mümkün değil hatta düz yolda orta büyüklükteki bir kaplumbağı görmemek!!! bilmiyorum bence artniyetli üzerine sürdü çünki ben yolda kaplumbağaya doğru yürüken o sanki kaplumbağayı ortaladı
    Bir de kedi ezmeye çalışan hayvanlar var. Yemin ediyorum başıma birşey gelmeyeceğini bilsem öyle tipleri öldürmekten beter ederim. Aynı hayvanlar köpeklere çarpmazlar ama arabanın kaporta yamulacak diye. Kaza ile çarptıklarında da köpeğe dönüp bakmazlar bile, arabalarına üzülmekten.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Allah bildiği gibi yapsın ne diyim..
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bir de kedi ezmeye çalışan hayvanlar var. Yemin ediyorum başıma birşey gelmeyeceğini bilsem öyle tipleri öldürmekten beter ederim. Aynı hayvanlar köpeklere çarpmazlar ama arabanın kaporta yamulacak diye. Kaza ile çarptıklarında da köpeğe dönüp bakmazlar bile, arabalarına üzülmekten.
    onlarında Allah belasını versin başka bişey demiyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    çok cani insanlar var , bir gün okuldan çıkmıstım eve dönüyordum , bir kediye araba çarpmış yolun ortasında duruyo , kenara gelmek için uğraşıyordu ama arka ayaklarını hareket ettiremiyordu , bizde arkadaşlarla durmuştuk kediye yardım etmek istiyoduk ama korkuyorduk birazda , heryeri kan falan olmustu :( o sırada bir motosikletli gelip bizim kediyi kurtarmaya calıstığımızı gördüğü halde bilerek kedinin tam kafasının üstünden geçti :(:(:(:( böle şerefsizlerin yaşamaya hakkı yok bence :(

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok cani insanlar var , bir gün okuldan çıkmıstım eve dönüyordum , bir kediye araba çarpmış yolun ortasında duruyo , kenara gelmek için uğraşıyordu ama arka ayaklarını hareket ettiremiyordu , bizde arkadaşlarla durmuştuk kediye yardım etmek istiyoduk ama korkuyorduk birazda , heryeri kan falan olmustu :( o sırada bir motosikletli gelip bizim kediyi kurtarmaya calıstığımızı gördüğü halde bilerek kedinin tam kafasının üstünden geçti :(:(:(:( böle şerefsizlerin yaşamaya hakkı yok bence :(
    sonrada motosiklet şöyle iyi motosiklet böyle iyi cart curt diye kendimiz yırtalım millet bize yol versin üstümüze kırmasın diye, çok özür dilerim ama böyle o.ç ları yüzünden memleket bu halde malesef.. onun kafasının üstündende bi kamyon geçsin isterim..

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yeşil kod adlı emin kardeşim
    bir diğer deyişle: kaba görünümlü ince insan!
    bendeniz de hayvanat dediğin mahlukata karşı pek bir alakadar ve de merhametkarımdır (metecim sen üstüne alınma)
    bir zaman yolda kedi ezildi, 5 tane bebesi kaldı yetim
    aldım baktım şırıngaylan süt içirdim keratalara
    komşunun kümesinde bakıyordum bunları
    kediyi öldüren meraktır ya
    bir gün eniklerden biri çilli horozun yanına gitti, kimdir bu zatı möhterem diye yokluyor
    seninki buna gagayı çalmasıynan beraber
    bende horoza şutu çekiverdim
    -bilirsin duran toplara iyi vururum-
    doksandan gol oluverdi bizim çilli; ölmedi şerefsiz, 9 canlıymış
    baktım uzaktan esmer kavruk bir adam geliyor, bizim milli takımda oynanmı deyi
    herneyse bunun konumuzla ilgisi yok
    gördün ya; ne kadar merhametliyim hayvanata karşı

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet ben zaten su koyuyorum devamlı kapının kenarına...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    koyduğum kaptaki su yarılanmış işe yaramış demek ki
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı fireblade1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koyduğum kaptaki su yarılanmış işe yaramış demek ki
    buharlaşmıştır o su şaka şaka

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler