Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım edin şu genç kardeşinize!!! :D :D :D

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Bütün mt cilere selamlar.Öncelikkle böyle bir konu açmak istemezdim ama,kafam çok karıştı.Ben 07.1991 doğumluyum 18 bitti 19 'a girdim,askerlik muayenesini şimdi olmam gerekiyor seneyede askere giderim diye düşünüyordum,fakat bir arkadaşım 11.1990 doğumlu kendisi bana ''ben daha yeni muayene olacam,sana ne oluyo, senin daha 2 senen var'' dedi.Lütfen eğer doğruysa ona göre motosiklet almayı düşünüyorum ,yok eğer gelecek seneye askere gideceksem bir sene için almıyacağım.Lütfen cevaplarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Daha var canım daha var
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    kardeşim bir sene için neden motor almamazlık yapıyorsun.ben gitmeme 3 ay kala almayı düşündüm ve vazgeçtm.askere gdince de keşke alsaydım dedim.bence seneye bile askere gidecek olsan ve durumunda müsaitse hç bekleme moorun sana sende motoruna kavuş

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı arnold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bir sene için neden motor almamazlık yapıyorsun.ben gitmeme 3 ay kala almayı düşündüm ve vazgeçtm.askere gdince de keşke alsaydım dedim.bence seneye bile askere gidecek olsan ve durumunda müsaitse hç bekleme moorun sana sende motoruna kavuş
    Abicim öncelikle cwp yazdığın için teşekkürler.Malum 50 kişi bakıyo 2 kişi cwp yazıyoÇok mu saçma bi soru sordum,sadece bu sene yoklama olacakmyım dedim,ve bunun usulunü bilenlerden yardım istedim.Çünki yazdığım gibi 90 ' lı arkadaşım yeni muayene olacam diyor.EEEee ben temmuzluyum 19'a girdim şimdi olmam gerekmiyormu,eğer benim vaktim varsa uça uça alacam motorumuO yüzden yardım istedim.Eğer gitmeme 1 sene varsa 1 sene için motor almak ne biliyim pek içime sinmiyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:04 PM ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha var canım daha var
    Varda ne kadar var?O nu soruyorum zaten
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Allah Allah ya çok saçma bi konu açtımda haberimmi yokYoksa kimse işin içinden çıkamıyomu

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Yeni liseden mezunsan 2 yil tecil hakkın var yüksek okul mezunu isen sanırım 1 tecil hakkın daha var. üni mezununda 1 yıl tecil hakkı olduğunu biliyorum ama memlekette hersey değişiyor değişmiş olabilir askerlik şubesini bir ara sen. Bakaya duruma düşme durduk yere ve arkadaşada katılıyorum değil 1 yil 3 ayin bile olsa alma imkanin varsa teredüdt etme ne kadar erken alirsan o kadar mutlu ve uzun ömrün olur bence
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı _ferkan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün mt cilere selamlar.Öncelikkle böyle bir konu açmak istemezdim ama,kafam çok karıştı.Ben 07.1991 doğumluyum 18 bitti 19 'a girdim,askerlik muayenesini şimdi olmam gerekiyor seneyede askere giderim diye düşünüyordum,fakat bir arkadaşım 11.1990 doğumlu kendisi bana ''ben daha yeni muayene olacam,sana ne oluyo, senin daha 2 senen var'' dedi.Lütfen eğer doğruysa ona göre motosiklet almayı düşünüyorum ,yok eğer gelecek seneye askere gideceksem bir sene için almıyacağım.Lütfen cevaplarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.
    senin askerlik zamanın seneye kardeşim.askerlik şubesine gitmeyemi korkuyorsun,yoksa seni askere alırlar diyemikorkma daha bir senen var,rahat rahat al motorunu bin,çıkart tadını.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Bütün mt cilere selamlar.Öncelikkle böyle bir konu açmak istemezdim ama,kafam çok karıştı.Ben 07.1991 doğumluyum 18 bitti 19 'a girdim
    nasıl bi yaş hesaplamanız var ya :S 91 doğumlu olup 9 yaşında nasıl oluyorsun daha 18 sin ne askerliği

91de doğdun 1992 de 1 , 1993de 2 , 1994de 3 , 1995de 4.... 2006da 15 ,2007de 16 , 2008 de 17 ,2009da 18 e gırıyorsun ...
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    ..

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya kardeşim 92' de 1 biter 2'ye girersin doldurursun biri ,1'e yeni girmezsin.
    Allah yardımcın olsun kardeşim İlhan doğru diyor...

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Ya kardeşim 92' de 1 biter 2'ye girersin doldurursun biri ,1'e yeni girmezsin.
    yapma hocam.sil hemen o yazdıklarıı
    Orgazma Dudak Büktürür

Burak927 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr , yamaha nouvo
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl bi yaş hesaplamanız var ya :S 91 doğumlu olup 9 yaşında nasıl oluyorsun daha 18 sin ne askerliği

91de doğdun 1992 de 1 , 1993de 2 , 1994de 3 , 1995de 4.... 2006da 15 ,2007de 16 , 2008 de 17 ,2009da 18 e gırıyorsun ...
    aynen yau nasıl yaş hesaplıyorsunuz birader 91 doğumlusun daha ne askerliği

bende 91liyim ne askerligi yatarken pencereyi acık filan mı bıraktın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler