Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Yaşadığımız komik ve utanç verici lise anıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    6.sınıfta Çanakkale gezisine gitmiştik tüm 6. sınıflar sevdiğim kızda yandaki odada kalıyormuş 2 odanın balkonunu klıma motoru ayırıyor ben tam arkamı döndüm kızlar giyiniyormuş perde açık bir çığlık sesi o gün hayatımın en rezil günlerinden biriydi odada 10 kışiydik 10numuza sapık damgası vuruldu allahtan aileler duymadı
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Konu hortlamışken bende yazayım birtane.Lise son sınıf.Dopingli gibi ne yapıcağmızı bilmiyoruz.Derste başladık kağıda.Okulun en belalı hocası.Benim defterde 3 sayfa yazı yazılmış okul bitmek üzereHoca gelirken sakladık kağıtları.Geldi ne yapıyosunuz hiiçç.Sonra durdu ver bakayım fatih defterini.Aldı baktı.Neden yazmıyorsun oğlum.Benim cevap hazır hocam defter sizde nasıl yazayım.0 dönem 1 verdi karneye

Motosikleti
    BuKart
    Bu gün saat 16:30 sularında Türkçe öğretmeni sordu:
    Furkan koymak deyince aklına ne geliyor
    Furkan:Hocam söylemesem daha iyi olur
    Sınıf:Koptu
    Furkan soluğu müdürün yanında aldı
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150(inşallah 2 sene sonra)
    helal olsun sana furkan

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlkokulda andımızı hiç ezbelerlemezdim neyse bir gün okula erken gidince hoca bir kızla beni seçti andımız okumak için kız ezberli ama sesi az çıkıyor hoca sen devam et dedi bende ezbere bilmediğim için rezil olmuştum.

ortaokulda matematik dersin benim önümdeki çocuk böyle ağızla değişik sesler çıkardı hocada tahtada soru çözüyordu sese çok sinirlendi bende masum masum duruyorum tekme toakt daldı bana ben ne olduğunu anlamadım kapı dışarı attı orda bekle dedi o sırada sert disiplinli din hocamız ordan geçmekteydi mat hocasını durumu antıp sınıfa geri döndü din hocasıda beni bir güzel haşladı ben ne kadar ben yapmadım desemda hayatım boyunca yediğim en pis dayaktı sonra sesi çıkaran arkadaşla konuştum git söyle senin yüzünden suçlu durumuna düştüm dedim oda hocalara durumu izah edince bana hepsi pamuk helva gibi davrandılar sınav sonuçlarım kötüyse bile geçirdiler sonradan baya avantajım olmuştu.

Lisede bizim kattaki müdür yardımcısının adı sedattı böyle kapsının yanında kocaman yazıyordu adı ve soyadı neyse arkadaşlarla muzurluk yapıpı sedat olan adının t harfini kopardık seda oldu yazıya gelip bakanlar sedat hocası soranlar yazıyı okuyor seda görünce dönüp gidiyorlar sonra fark etti sedat hoca baya sinir olmuşki böyle metal üstüne kazıtma yaptırdı isimi üstünede cam çerçeve yaptırdı bi daha t si kopmasın
    diye.

aslınd baya var ama şimdilik bu kadar.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    BuKart
    Alıntı chopperb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun sana furkan
    Hocanın hatası
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Yazıları okurken birden aklıma geldi. Lise 2. sınıftayız,
    Bölümde TS olduğu için paso ezber dersler vardı..
    Edebiyattan yazılı olucaktık, ve hiçbirşey bilmiyoruz bende dedimki akşam okula girelim hocanın dolabından soruları çalalım.. Tamammı? Tamam..
    3 kafadar arkadaş akşam 11 gibi okula gireceğiz. Okul günüde bir tane pencereyi açık bıraktıkki girişimiz rahat olsun. Neyse gece oldu girdik içeri öğretmenler odasına gittik girdik içeri ama doğal olarak dolap kitli. Ne yapsak ne yapsak sınıfları dolaşmaya başladık tel toka bulabilirmiyiz diye.. Neyseki 1 tane bulduk. Bu arada resmen hırsız formatındayız elimizde fenerler fln. Girdik zorladık zorladık açtık hocanın dolabını sorular içinde yazdık bi kağıta koyduk ve dolabı kitleyip çıktık. Tam girdiğimiz pencereye gidecez pencere kitli. Büyük ihtimal hademelerden birisi açık gördü ve kitledi. Neyse yapıcak birşey yoktu o gece okulda kalıcaktık çünki bu sefer tel tokanın açamıyacağı bir kilitle karşı karşıyaydık. Sınıflardan tekinde yattık sabah 6 gibi hademeler içeri girince sesiz bir şekilde kaçıp eve gitmiş üstümüzü değişmiş soruları ezberleyip okula gelmiştik. Hepimizin gözleri kan çanağı olmuş tabi uykusuzluktan :D
    Neyseki sınavdan 90 almıştık 1 tane süs payı bırkamıştık ilk 2 yazılı 30 un üstüne geçemeyen 3lü nasıl oluyorda 90 almıştı hocanın gözünden yaş gelmişti resmen :D

Böyle küçük anılar vardır aklıma geldikçe yazarım :D:D

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lise 1in son zamanları 5. dersin tenefüsünde haburger ve 2 şişe kolayı baya hızlı yolladık miğdeye derse girdiğimizde bende bir hareketlenme başladı ders matemetik hoca ders işlemiyo herkez konuşuyodu bende bu ses ten yararlanıp geyiriyim bari dedim tam geyiriceğim anda sınıf aniden bir susar ''gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrkkkkkkkkk' ' diye bi ses inletti sınıfı herkezin oha dolu gözleri bakışı altında rezil olmuştum

Motosikleti
    BuKart
    olur o kadar takma
    [/B]

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    O gece banyo yapıp yatmıştım üşütmüşüm midemde karışıyor iş ya öğretmen bide niye ödev yapmadınız diye tahtaya kaldırdı ben kıvranıyom gazdan iki büklüm öğretmende gelip enseme vurunca zarın attık bayağı sesli biçimde ön sıradakiiler kakır kakır güldü ben stop lambası modunda berbattı..

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O gece banyo yapıp yatmıştım üşütmüşüm midemde karışıyor iş ya öğretmen bide niye ödev yapmadınız diye tahtaya kaldırdı ben kıvranıyom gazdan iki büklüm öğretmende gelip enseme vurunca zarın attık bayağı sesli biçimde ön sıradakiiler kakır kakır güldü ben stop lambası modunda berbattı..
    sanat yapmışsın hocam

Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Lise 1de saçı düzeltmek için tualete gitmiştim ama tuallette çok pis bir koku ve garip garip sesler geliyor bende bağırdım mıçanmı yuttun die kapı bir açıldı müdür yardımcısı sen gel bi bakalım dedi
    Drift Religion

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanat yapmışsın hocam
    Ne anlar onlar hicaz makamından..

Motosikleti
    BuKart
    Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lise 1de saçı düzeltmek için tualete gitmiştim ama tuallette çok pis bir koku ve garip garip sesler geliyor bende bağırdım mıçanmı yuttun die kapı bir açıldı müdür yardımcısı sen gel bi bakalım dedi
    Anladığım kadarıyla kokutan müdür yardımcısıymış baya büyük rezillik.
    Arkadaşla merdivenlerden iniyoruz bayada sıkışık arkadaşın ensesine birisi bir tokat attı arkadaş ananı s.. diye küfretti arkadaki müdürmüş ikimizi birden sağlam benzetmişti.
    [/B]

Alıntı motoking16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarıyla kokutan müdür yardımcısıymış baya büyük rezillik.
    Arkadaşla merdivenlerden iniyoruz bayada sıkışık arkadaşın ensesine birisi bir tokat attı arkadaş ananı s.. diye küfretti arkadaki müdürmüş ikimizi birden sağlam benzetmişti.
    hocam her anlattığın anıdada öğretmenler yada müdürler dövüyor okulmu nazi kampımı belli değilki

Motosikleti
    BuKart
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam her anlattığın anıdada öğretmenler yada müdürler dövüyor okulmu nazi kampımı belli değilki
    Zaten bizim müdür yardımcısını ben okul bittikten sonra yakalayıp bi benzetçem o olacak her allahın günü en ufak bi şeyde dayak atıyo şero.
    [/B]

Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı motoking16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten bizim müdür yardımcısını ben okul bittikten sonra yakalayıp bi benzetçem o olacak her allahın günü en ufak bi şeyde dayak atıyo şero.
    Okul müdürleri öyledir okuldaken kral cıkışta yusuf yusuf O-Ringten kaçırmaya başlıyor
    Drift Religion

Motosikleti
    transalp yavrusu
    tarih dersinde millet 20-30 alırken ben 95 in altına düşmezdim çok utanç verici bir durum çok.....
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    BuKart
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarih dersinde millet 20-30 alırken ben 95 in altına düşmezdim çok utanç verici bir durum çok.....
    O da çok garip kopyacı muamelesi görüyorsun hocadan en azından bizim okulun fen lisesi zaafiyeti olan robotlarından.
    [/B]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler