Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yaşadığımız komik ve utanç verici lise anıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    lisede her sene okulun kapılarında nöbetçi olurduk , lise 2.sınıfta okulun ana kapısında nöbetçiyiz iki kişi , herşey normal gidiyordu taa ki kapıdan içeri eşşek girene kadar bildiğiniz eşşek girdi okulun içine , sonra arkasından da akıl sağlığı yerinde olmayan bir vatandaşımız girdi , eşşek kaçıyor o kovalıyor , bizde peşinden koşuyoruz beden eğitimi dersindekiler çığlık çığlığa saklanacak yer arıyor en sonunda eşşeği yakaladılar , okulumuz deniz kenarındaydı zaten , götürüp sahilde çimlerin üstüne bırakmışlardı .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Hazırlıkta 38 gün Lise1de 47 gün Lise2de 122 gün Lise3te 68 gün gelmemezlik Lise4te isteğe bağlıydı 2 ay gittim bıraktım..
    Össyede para verdim diye girmiştim hepsini c şıkkını yaptım sıfır çekiliyormuş.

Motosikleti
    BuKart
    musti arada okula uğrada şu topice yazacak bişeyler çıksın

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lisede her sene okulun kapılarında nöbetçi olurduk , lise 2.sınıfta okulun ana kapısında nöbetçiyiz iki kişi , herşey normal gidiyordu taa ki kapıdan içeri eşşek girene kadar bildiğiniz eşşek girdi okulun içine , sonra arkasından da akıl sağlığı yerinde olmayan bir vatandaşımız girdi , eşşek kaçıyor o kovalıyor , bizde peşinden koşuyoruz beden eğitimi dersindekiler çığlık çığlığa saklanacak yer arıyor en sonunda eşşeği yakaladılar , okulumuz deniz kenarındaydı zaten , götürüp sahilde çimlerin üstüne bırakmışlardı .

belki okula kayıt yaptırmaya gelmiştir koptum yaff
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Motosikleti
    BuKart
    daha önce okulun bahçesinde arkadaşı köpek kovalamıştı ama eşek ilk defa duydum ve koptum

Az önce başıma kötü olay geldi off be canım sıkıldı annem cebimdeki sigara paketini bulmuş askıdaki caprinin cebini karıştırmış bende yalanlar savurdum falan ama yalanlar savurdum aldı paketi gitti benim yalanlar şöyle ilk baş çakmakla geldi bu ne diytor cebinde buldum bilmiyorum ayağına yattım 10saniye sonra winston paketiyle geldi bu ne falan diyor hafta sonu tatilden gelmiştik dedim sahilde bulmuştum sana vericektim içersin diye hıımmm diyor içinde 5 tane sigara var neyse sonra pek inandırıcı gelmedi ama aldı paketi gitti allah kahretsin ya haftasonu babam gelicek kesin sıkıştırcaklar bende itiraf.com diyor içiyorsan söyle başlkasından duymayalım içmiyyorum diyorum ama ses eller ayaklar titriyor...

Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce başıma kötü olay geldi off be canım sıkıldı annem cebimdeki sigara paketini bulmuş askıdaki caprinin cebini karıştırmış bende yalanlar savurdum falan ama yalanlar savurdum aldı paketi gitti benim yalanlar şöyle ilk baş çakmakla geldi bu ne diytor cebinde buldum bilmiyorum ayağına yattım 10saniye sonra winston paketiyle geldi bu ne falan diyor hafta sonu tatilden gelmiştik dedim sahilde bulmuştum sana vericektim içersin diye hıımmm diyor içinde 5 tane sigara var neyse sonra pek inandırıcı gelmedi ama aldı paketi gitti allah kahretsin ya haftasonu babam gelicek kesin sıkıştırcaklar bende itiraf.com diyor içiyorsan söyle başlkasından duymayalım içmiyyorum diyorum ama ses eller ayaklar titriyor...

bence söyle, bidaha gene yakalanacaksın çünkü. enazından söle, ne yaoacklarıki en fazla, ellerine alıp dövmicekler heralde, kocaman adam olmuşsun, söyle evt benimde, enazından dürüst desinler

Artık geç kaldım şimdi eğer tekrar sorarsa annem evet içiyorum diyeceğim babamda haftasoınu sıkıştırıcak hiç yalan atmadan onada söylerim ama sormazlarsa cesaret edemem heralde sorsunlar söylemezsem.

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açık vermek gibi olmasın ama 60. yıl mı acaba bu okul? Mümkündür çünkü o civarda eşşek fln gelmesi

Motosikleti
    yok
    hazırlık sınıfında yazılıda hoca typeden dinletiyo biz de true false felan işaretliyoz. sınav açıklandı bilen de bilmeyende hepsini doğru yapmış nerdeyse. sonra hoca kopya çektiniz felan dedi. herkesin numarasını felan aldı...
    sonra bu olayı başka bir hocaya anlattık. hoca da ben bu işe bi el atayım dedi.
    sınıftan biri de "hocam el atmayın parmak atın" dedi bütün sınıf gülmekten öldük
    (hoca bayandı)
    Life is what happens when you are busy making plans

Motosikleti
    BuKart
    dersanedeyiz ders biyoloji hoca canlı ve cansız hücre elemanları diye bi konu anlatıyor.bizde arkadaşla muhabbete dalmışız hoca beni kaldırdı soru sordu bende yanlış söyledim hocada sen benimle şu tahta arasındaki farkı bile bilemezsin dedi bende siz daha yakışıklısınız dedim hoca fatal error sınıf dumur bir de tahtaya dönüp özür dilerim dedim.hoca sınıfı terk etti günün kahramanı furkan

Motosikleti
    yok
    Alıntı motoking16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dersanedeyiz ders biyoloji hoca canlı ve cansız hücre elemanları diye bi konu anlatıyor.bizde arkadaşla muhabbete dalmışız hoca beni kaldırdı soru sordu bende yanlış söyledim hocada sen benimle şu tahta arasındaki farkı bile bilemezsin dedi bende siz daha yakışıklısınız dedim hoca fatal error sınıf dumur bir de tahtaya dönüp özür dilerim dedim.hoca sınıfı terk etti günün kahramanı furkan
    Life is what happens when you are busy making plans

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    Lise 3. siniftim gecen sene ve sinifimiz 4. katta...

Orada bir tane yangin hortumu vardi bende harbiden calisiyor mu la ? havasi ile vanayi actim lakin su gelmedi.....E su gelmeyince bende vanayi kapatmayi unutmusum..Ertesi sabah okulda bir kosussturmacadir gidiyor meger okulu su basmis bende 1. kattan cikarken ulan napmislar okula fln diyordum bi kac ders islenmedi herkes seferber olmustu...

Motosikleti
    BuKart
    bunu deneyeceğim de su akarsa diye korkuyorum

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    OOO benim orta okulda lisede cok olaylıydı.

Orta okulda silgi savası yaptık diye 4 arkadas 1,5 ton kömür taşımıştık birde Hoca koyduğumuz yeri begenmedi birde yerini değiştirdik.

Tükrük savaşı yapıyoruz diye tüm okulun bahcesindeki karı demizlemiştik Zatüreden son anda yırttık.

boş derste gürültü yapıyoruz diye okulun tüm bahcesindeki ağaclari bize diktirmişlerdi.

( Burda bahsi gecen hep Birol,Uğur, İbrahim, BEN'dim )

Lisede
    Basket turnuvasında hazırlıkta ozaman kredili sistem vardı. Finale ciktik diye Tesisat bölümü bizi su boruları ile kovalamıştı zor yırttık.

Bilgisayar bölümü olduğumuz için Yoklama fişlerini kendimiz doldurur sinifta 5 kişi olsa bile yoklama fişinde 5 kişi yok olurdu.

Bölümün avantaşı olarak kendimize iett bileti basar otobus kullanan arkadaşlar yararlanırdı. Ama ben yapmadım. Yaratıçı arkadaşlar.

Hocalamız bana güvenirdi okulun anahtları bende dururdu gösteri falan olduğu zaman okulu kilitler cikardik. cogu zaman aksam 10:00- 11:00 e kadar konferans salonunda müzik dinler yer icer takilirdik :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Forumdan Uzaklaştırıldı

sezen sezgi pandik olayı

lisede sezen diye bi kız vardı sezgimiydi yada ikizlerdi biri sezen biri sezgiydi müdürün konuşmasını dinledik kalabalık halde içeri girmeye başladı okul hınca hınc sıkış tıkış bilirsiniz işte önümde sezgi vardı döndü bana baktı paat diye bi tokat asıldı noluyo yaa dedim kendi kendime 3 saniye içinde jeton düştü muhtemelen aradan bi el uzandı kıza hareket yaptı oda dönünce sıkış tıkış yapışık vaziyette arkasında bbeni görünce benden bildi ve tokadı patlattı hiç suçum yodu nan

Motosikleti
    2005 hayabusa
    ben namaza gidiyom derdim namaza giderdim sonra gezerdim
    :cat:hasanayes@hotmail.com

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    kartezyenx

usta olan olmus basaydin sende pantigi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:51 PM ----------

biz 3 arkadastik ucumuzunde abisi bilgisayar muhendisi bundan dolayi bilgisayardan iyi anliyoruz....

Okulun butun bilgisayarlarina girmistik kameralari havaya cevirmistik....

Ve sinav sorularindan 1 er kopyalarida kendi mailimize yolluyorduk

S.A bende başımdan geçen bir anıyı anlatayım bari.Geçen sene lise 3 deyiz tarih 5 mart ben ve 3 arkadaş lise boş boş geçio bunu renklendirmeliyiz dedik ilerde anlatacak hikayelerimiz olsun diye ilk kez şarap içmeye karar verdik.Sabah okula gelmeden önce yarımşar bardak içtik.İçtik ama ayaklar tutmuo her neyse okula gittik (sözde hava atcaz neresi havaysa) derste sınıf hocamız canan hoca.Hoca arka sıralara oturdu bende ondan uzaklaştım kokarım fala krkusuyla.Ama bi an bişe oldu hoca ne derse bana bi gülme dir tutuyordu.O günden sonra tövbe içkiye.EFSANE LİSE

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Burhan Felek Lisesinde,Lise 2 de 2 kızla erkek WC sinde dumana asılırken yakalanmıştım ders arasında coğrafya hocası Başak hanıma kulaklarımızı çekmişti sadece.Extreme bir olay unutamam hiç.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler