Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul Ralli Rüzgarı Pendik’te Esecek

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Custom Cruiser Chopper
    İstanbul Ralli Rüzgarı Pendik’te Esecek

30. İSOK İstanbul Rallisi Pendik’e geliyor. İstanbul Otomobil Kulübü (İSOK), organize ettiği tüm rallilerde alışkanlık haline getirdiği seyirci özel etapları dizisini bu yıl Pendik’in merkezine taşıyacak. 4 Temmuz Cumartesi akşamı Pendik’in merkezinden verilecek startla başlayacak olan ralli, start ve servis alanının hemen yanında bulunan İDO Seyirci Özel Etabı ile devam edecek. Seyirci Özel Etabının televizyondan canlı yayınlanması planlanıyor.

Dr. Salih Kenan Şahin Co-pilotluk Yapacak

Görsel şovlar ile desteklenecek özel seyirci etabında Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin de co-pilotluk yapacak. 2,10 km’lik etabın tamamlanmasının ardından heyecan pazar günü İstanbul Park bölgesinde koşulacak olan orman etaplarına taşınacak.

5 Temmuz Pazar günü saat 10:00 da başlaması planan 2. ayakta ekipler 3 özel etabı toplam 9 kez geçerek Pendik'te finiş görecekler. Yaklaşık 105 km’lik özel etaba sahip İSOK İstanbul Rallisi’nde ödül dağıtım töreni finiş takında Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin’in katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

Tüm Pendikliler Davetli

Türkiye Ralli Şampiyonası’na ilaveten bu yarışta Klasik Ralli Otomobilleri de start alacak. İSOK, amatörlerden gelen yoğun istek üzerine bu ralliye mahalli yarış da ekleyecek. Yıl sonunda 3 ayak olarak düzenlenecek İstanbul Ralli Şampiyonasına puan vermeyecek olan bu yarışa, çok sayıda İstanbullu amatörün katılması bekleniyor. Pendik sahilinde düzenlenecek etkinliğe tüm Pendikliler davetli.

C.tesi Akşamı Gelecek Arkadaşlara Rehberlik Edebilirim
    Pazar Sabahı Gelecek Olan Varsa Toplanalım Arkadaşlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hergün ayrı bi motor
    cumartesi pazar bi aksilik olmazsa orada olacam inş. kırmızı cygnus veya skygo chooper üstünde bi kel gören olursa o benim bilginize
    [B]:bounce: [COLOR="Red"]Ne Mutlu Türküm Diyene[/COLOR] :bounce: [/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Custom Cruiser Chopper
    Gazipaşa Caddesi ( Merkez Camiinin Olduğu Cadde) Garanti Bankasının Karşısındaki Fiskiyeli Havuzun Önünde Sarı Jinlun Chooper'ın Yanına Parket Akşam 20.15 İle 20.30 Arasında İşten Çıkıyorum. Sen Havuzun Oraya Gelirsen Görürüm Seni. Karşısındaki Dükkanda Çalışıyorum. Organizasyonda 21.00da Başlıyor. 5 Dakikada Sahile Varırız

Gelmek İsteyen Arkadaşlar, Herkes Davetlidir.

Motosikleti
    hergün ayrı bi motor
    tamam bende karakolun orada hüsnühayat lokantası var oradan çıkarım bi aksilik olmazsa görüşrüz inş.. HopeStyle ben bulurum seni..
    [B]:bounce: [COLOR="Red"]Ne Mutlu Türküm Diyene[/COLOR] :bounce: [/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Custom Cruiser Chopper
    Tamam. Yarın Görüşmek Üzere.

bende kaynarcada oturuyorum gelirim işim çıkmazsa

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    ee başka gelen?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Custom Cruiser Chopper
    Son 1.5 Saat Kaldı Arkadaşlar..

ben kartaldayım belki uğrarım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler