Arkadaslar, benim Motosiklet Teorisi kitabini basan MVT, cok sevdigim bir arkadasim Megumi tarafindan (laf aramizda kizim sayilir) Japoncadan Turkceye cevrilen "Aikido Calisma KItabi ni yayinlamis. Aikido ile ilgisi olan herkesin okumasi gereken bir kitap.

Kitabin Yazari Kenji Kumagai da benim "Shihan" im\ hocam Yalcin Yenicenin hocasi... Kendisiyle Birkac kez Aikido calistigim, bana Sho-Dan unvani veren inanilmaz yetenekli bir ustadir ve Turkiyeye Aikidoyu getirmis olmasiyla taninir.

Hatta kaptani oldugum Aikido dojosuna kendisinin bir Turkiye ziyaretinde esinin ismini, "Shigemi San", vermistim.

Kapagini yukarda gordugunuz kitapla ilgili bilgi ve siparis icin yine Sahafium u tavsiye edecegim.
http://www.sahafium.com/goster/kitap...D=915925355635

linkinden ulasabilirsiniz.

Bu arada ben de aylar suren bir calisma sonrasi bir baska Aikido kitabi tercume ettim, yayina hazirliyorum su sirada. Sanirim Ekim ayina yetisecek. Bu kitap da buyuk bir usta, Gaku Homma ya ait. Homma San gecen yil Turkiyeyi ilk kez ziyaret etti ve cok memnun kalmis, bu Ekim ayinda yine gelecek, seminerler duzenleyecek.

Meraklilar lutfen kacirmasin.