Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

bayan tipleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    herkesin rüyasındaki kız bir rüyakız'dır. bir çoğu kız'ının rüya kız olduğunu düşünür. benimki öyle mesela, seninki de öyle biliyorum!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    rüya kızı bulduğunuzu zaten başta anlamazsınız dier kategorilerden biri gibi gelir ama iş evliliğe veeeesonrada çocuğa geldiğinde inanın o kızlarım %90 rüya kız oluyo (tecrübe konuşuyo burda )
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    erkek arkadaşına yalakalık olsun diye futbolu ve maçları seviyomuş gibi yapan aslında pek de sallamayan,,,,,,,, "sen fener cimcom maçını izlemedin mi aaa izlenmez mi nasıl erkeksin" diyen yapmacık kız modeli.
    __________________________________________________ ___________________________________
    26 yaşına gelip de hala "ilkokuldan" erkek arkadaşlarıyla görüşen ve bunun normal bişey olduğunu ciddi ciddi idda eden kız modeli.
    __________________________________________________ ___________________________________
    8 sene önce ehliyet alıp da o ehliyet kursunda tanıştığı yavşak tiple hala sosyal anlamda arkadaş olabildiğini idda eden kız modeli.
    kadınlarn erkekler gibi her işi yapabilecieğini idda eden kız modeli.hayır kardeşim size polislik , askerlik, itfaiyecilik falan gibi kaba saba işler hiç de yakışmıyor.üniforma emanet gibi duruyor üzerinizde.erkeksi duruyorsunuz ayrıca..... biz erkekleşmiş kadın istemiyoruz karşıyız. kadın gibi kadın istiyoruz.
    hiç haketmediği halde sırf bayan olduğu için her konuda yalakalık,pozitif ayrımcılık görmeye alışmış bayanların eşitlik kavramı sözkonusu olduğunda konu hiç işine gelmediği için muhatabını hemen krolukla suçlaması ve lafı hemen güneydoğudaki tenekeyle su taşıyan 12 kere doğuran kaıdnlara getirip eziliyoruz edebiyatı yapmasına da gıcık olurum.bu da negatif bir modeldir.

mindtrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Freelander,Mulhacen
    En iyisi Mudure gibi geldi bana nedense hem eksikleri gorursun, duzeltirsin hem hayatin duzene girer yaw tembel insanim zaten

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Benim hatuna uyan ''Rüya kız''
    ve ben onu buldum.Geç kalmadım yakaladım
    Ben onu çok seviyorum........
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler