Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Tüm Galatasaray Sohbetleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    EN BÜYÜÜÜÜK ::::::GALATASARAY::::::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL_MoRguE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-r 1300 Hayabusa
    benim dikkatimi çeken bir olay wardı, eleştirmenler bu son maçlardan sonra Fenerbahçenin oyuncu transfer yapması gerektıgını soyluyorlardı.
    Sizcede biraz garip değilmi ? Alinacak oyuncu mu kaldı acaba ?
    Ronaldinyo'yu fln alırlar herhalde.
    Butun Galatasaray camiasına hayırlı olsun, kardeş takım Beşiktaşlılarada teşekkur ederım centilmenlıklerınden dolayı.
    dipnot= Aziz Yıldırım olmasaydı FB. buralara bıle gelemezdi buda açık.
    ''her şey zehirdir,mühim olan dozdur.'' kızıldereli atasözü
    Alttan Motorgaçli Çifttekersel Dengelik Götürgeci.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    **************** Site Yöneticisi: Eyong ****************
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    futbolla ilgilenmneyen biri olarak ençok zararı benim gibilerin gördüğünü söyleyebilirim.şimdi işin yoksa akşama kadar futbol muhabbeti dinliycez

valla bir galatasaraylı olarak olaya soğukkanlı bakmam gereksede güzel bir söz söylemek istiyorum : gerçekleri tarih yazara ve tekrar tarihi galatasaray yazdı
    Kask tak!

moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 1000rr fıreblade
    bır fenerbahcelı olarak tum gslılerı tebrık ederım
    bukadar ruhsuz bı fb zaten sampıyonlugu haketmıyodu
    helal olsun gsye
    macın onbesıncı dakkasında evdekılere soylemıstım fener kotu oynuyo bu macı kazanamaz dıe ama ınanmadılar
    nerdeyse macın sonunda fblı babamdan dayak yıyodum
    [FONT="Arial Black"]TUM MOTOSIKLETLILERE GUNESLI GUNLER DILEGIYLE[/FONT]

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Sitedeki tüm GS li arkadaşları tebrik ederim.
    Ancak FB ile ilgili sapır saçma sözler yazanlar buna dahil değil. Onlar, ne şampiyonluğu hakediyor ne de futbol seyretmeyi...
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı
    futbolla ilgilenmneyen biri olarak ençok zararı benim gibilerin gördüğünü söyleyebilirim.şimdi işin yoksa akşama kadar futbol muhabbeti dinliycez
    Ben de futbolun ''F'' si ile bile ilgilenmiyorum.
    Yine de şampiyonları kutlarım.
    [IMG][/IMG]

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    en güzel şampiyonluk buydu belkide,bir yandan da fenerlilere üzülüyorum valla ama onların şampiyon olsaydı koparcağı tantanayı bildiğim için(işte tek büyük fener en büyük fener gibi yalanlar vs ) keyfim cok yerinde
    Ride your way

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana yeniden şarkılar söyleten takımıma helal olsun

Tribünlerlerle çoşacaksın, kupaları alacaksın
    Sen ŞAMPİYON olacaksın, seni sevmeyen ölsün ölsün!

P.S:Feneriumlarda satılan Herşeye Rağmen Şampiyonuz t-shirtleri elde kalınca yer bezi olarak satmaya başlamışlar bitmeden alın. Hatta bayinizden ısrarla isteyin
    ==============================
    ==============================

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Bunu soylemek istemezdim ama bence FB yonetimi megalomanyak olmus.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Alıntı yavuzk2004 adlı üyeden alıntı
    EN BÜYÜÜÜÜK ::::::GALATASARAY::::::
    Aynen katılıyorum. ( çok güzel yazmışsın )

Şampi şampi

Motosikleti
    Pazar gunu televizyonda kutlamalari izliyemedim, sokakda senlik vardi :D

Neyse bugun macdan sonra kutlamalari izledi ve Hasan Sas sunu soylemis "bir baba hindi, herkes haddini bildi". Ben bunu duydum ve Cimbomlu olarak gururlandim. Yani diger takimlar gibi asaglayici veya kufurlu seyler soyliyebilirdi ama Hasan ne yapti, cok gentlemen'ce ve terbiyeli bir sekilde mesajini iletdi.

Bu yine Galatasarayin nekadar bir gentlemen takim oldugunun ispati ve neden Cimbomu tutugumu hatirlatdi bana.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Haluk Ulusoy geldi böyle oldu.Önce hem FB'ye hem GS'ye seyircisiz oynama cezası verilmişti, sonra GS'nin ki para cezasına çevrildi.Kümeden düşen bütün takımlar seçimlerde Ayhan Bermek'i desteklemişlerdi.FB bu sene GS'den her yönde daha üstündü,GS kupada elendi, kendi sahasında yenildi, üstüne Şükrü Saraçolğlu'nda madara oldu.GS'nin şampiyon olmasının tek sebebi ligdeki bütün takımların FB'ye cephe almış olmasıydı.Ha, bazı maçlarda FB o kadar ruhsuzdu ki (son maç dahil) sırf Daum gitsin diye FB'nin şampiyon olmamasını istediğim çok oldu.

Not:Klubünüzün futbolcularınıza para ver(e)memiş olması o şampiyonluğun "helal "olduğu anlamına gelmez.

FB'nin bu kadar acı bi şekilde şampiyonluğu kaybetmiş olması umarım Aziz Yıldırım'ın kafasına dank etmiştir.Tek tesellim Daum'un gönderilecek(?) olması.İşallah Pareira gelir gene

Ha bu arada, restoranda seyrediyordum maçı, milletin resmen yıkıldığını söylememe gerek yok herhalde.Memeleket batıyor, millet o kadar uyutulmuş ki Fenerin şampiyon olamamasından başka dertleri yok.Bu memleket batar değil, çoktan batmış...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Ha, geldi iste birtane daha. Gercekten FB yonetimin propogandasina inandin ha. Kayip ettiniz ve kendi sucunuz, artik bunu kabul eddin. Hadi Turkiye kupasinda yine hakem hatasi falan fulan agliyacak seyleriniz vardi ama superlig'de agliyacak hic birseyiniz yok ve artik kendiniz uydurmaya basladiniz.

1. Ergun Ersoy oyuncularla anlasmalari oldugunu acikladi ve ihtiyaci olanlara el alti yardim yapildigini acikladi. Ama neyse artik yeterli kadar para var, hepsinin parasi vermislerdir.
    http://www.ajansspor.com/haber/143964

2. FB her sekilde ustun olabilir ama bir tek seyde ustun olamadi, puan durumu ve sonda en onemlisi bu. GS 83 - FB 81, sonucda bu var, kurallar bu ve bunu kaldiramiyorsaniz veya haksiz olarak goruyorsaniz seneye lig'e katilmayin.

3. Herseye ragmen GS'nin son haftaya kadar iddaasini surdurmesi cok mucize birsey, eminin herkez buna katilir.

4. Sampiyinlugu ve kupayi hic kimse sizin elinizden almadi. Hic kimse size karsi cephe almadi. Gercekten oyle birsey olsaydi Trabzonspor ve Besiktas bize karsi sike yapardi. Sampiyonlugu kayipetmenizin tek ve tek sebebi var ve oda Daum. Denizli macinda cok buyuk teknik hatalar vardi ve bu hatalar nedeninden maci (ve sampiyonlugu) goz gore gore ele verdiniz. FB ligin lideri olarak, ligin altlarinda gezen Denizliden yenemezse artik YUH derim.

5. Herkezin sizin yenildigizi gormek istemesinin nedeni sizin agziniz cok aciliyor. Yok fener buyuk'mus, yok suymus, buymus surekli sag sola laf atiyorsunuz. Artik herkez bikti sizden, artik susmasini ogrenin.

6. Sampiyonlar liginde galiba butun yabanci takimlar size karsi cephe almisdi?

7. Bu isin memleketin batmasi ile ne alakasi var?
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

Motosikleti
    var bi şeyler
    Hollanda'da yaşayan biri olduğun için bu işin memleketin batıp batmamasıyla ne "alakası" olacağını anlamanı beklemiyorum senden, zira buradaki çoğunluk bile anlamıyor.

Mondragon Cordoba'yı ayarlamadı şimdi ha? Bunu demek istiyordun galiba...

Motosikleti
    Bilmiyorsam, aciklamanizi rica ederim. Sanki memleket futbolda yatip kalkiyor. Artik meclisimizi ve baskanimizi futbol araciligi ile secelim. tovbe tovbe.

Cordoba orda yanlislik yapti ve bunu ihtiraf etti. Gercekten sike yapmak icin son 10 saniyeyi bekliyeceklerinimi saniyorsun? Uzaktan bakip konusmak cok kolay birsey, sen once bi okadar seyirci onunde, o statin icinde dur ondan sonra konusalim seninle baski neymis.

Hikaye bunlar, hikaye.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı saykoshey adlı üyeden alıntı
    Sanki memleket futbolda yatip kalkiyor.

En son kaç sene önce Türkiye'ye geldin?

Merak etme, meclis ve başbakanı futbolla seçseydik şu ankinden iyi yönetiliyor olma ihtimalimiz vardı.

Motosikleti
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı

En son kaç sene önce Türkiye'ye geldin?
    2 ay oluyor.

Merak etme, meclis ve başbakanı futbolla seçseydik şu ankinden iyi yönetiliyor olma ihtimalimiz vardı.
    Tam fenerli gibi konustun iste, bos anlamsiz mesajlar veriyor. Memleketde olanlar hosuna gitmiyorsa, ya degistirmeye emek goster, yada terk et ama boyle anlamsiz "memleket batiyor" diye bilmeden konusma. Dedigim gibi, yandan konusmak kollay, allah herkeze agiz vermis, konusmak ucuz. Once kendin bir dene ve fark yarat odan sonra konus.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

Motosikleti
    var bi şeyler
    Bu sidik yarışına yazacağım son mesaj.Sen ne yaptında beni yargılıyorsun?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler