Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

konu amacına ulaşmıştır kapatılabilir

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ya benim motor hakında bir bilgim yok yada bu adam çok akılı kendisi gibi akılı arkadaşlar arıyo ben honda hastası bir insanım bir şu ilana bakarmısınız adam buna honda demiş ve 5.000 ytl fiyat çekmiş arkadaşar eğer bu hondaysa bende motordan anlamıyorum

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=1236199

birde shadow yazmış tekralıyorum bu honda ise ben motordan anlamıyorum ama çok güldüm yaww

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.
    Bu başlık amacına ulaşmıştır.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************I*********************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    Honda'nın böyle bir modeli var abi sanırım yurt dışında satııyor..

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    http://www.bat-motorcycles.co.uk/Scooters.asp

asya honda'dan alıyor kalıpları ve bu da orjinal honda'ya benziyor
    (büyük konuşmamak lazım hele bu çinliler devrinde )

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    işte size bir link, ingilizce aradım ama bulamadım.

http://www.el-mundo.es/motor/MVnumer...V017honda.html

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    royalmen, abicim en az 3 topic var bu konu ile ilgili sitede bu motor aslında honda shadow evet 1998 de getirdiler türkiyeye bu motoru o zaman çok pahalıydı bu motor benim bir arkadaş aldı hala biniyor asıl kalıp hondaya ait senin anlıyacağın as 125 t aynen kopyalamış yani faka bastın
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Arkadaşlar ben bilmiyodum kusuru bakmayın ama adam altına özel yapım filen yazın ca sinirlendim ama ben dediğim sözü turarım ben motordan anlamıyormuşum

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    + Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek! Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

OLABİLİRDE BANA SALAK deme hakın yok evet araştırma yapmadım ama bakarsan ilanın altında özel yapım yazıyor bende ona bakarak söyledim ama tekrarlıyorum senin bana salak deme hakın yok

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    + Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek! Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

motoedan anlamıyosun desem anlarım ama salak diyemezsin neyse tatsızlık çıkmasın motosiklet.net den herkese saygımız var

royalmen nickli üyemize sakinliğinden dolayı teşekkür ederiz bu forumda belli bir saygı çerçevesini koruyan tüm üyelerimizede teşekkür ederiz.
    **************************I*********************** *******

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler