Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

:::Babam Ve Oğlum:::

Motovento
    REKLAM ALANI
    baadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight 150 (sonunda:)
    merhab arkadaşlar, Çağan Irmağın yönettiği bu muhteşem filmi hepinizin izlemesini tavsiye ediyorum hatta can-ı gönülden arzuluyorum.

eğer bu filmi izleyen arkadaşlar varsa aramızda lütfen bu foruma yorumlarınızla destek verin ki zaten zar zor ilerleyen Türk sinemasına ufak bir destek te biz verelim.

bu arada martın sonuna kadar bütün sinemalarda gencturkcell lilere bir bilet alana bir bilet bedava kampanyası varmış. eğer bir öğrenci biletini ortalama 8 ytl den hesaplarsak kişi başı 4 ytl gibi bir ücrete geliyo ki bence bu sinema severler için kaçırılmaz bir fırsat.

hadi arkadaşlar nasıl motosiklet sahibi olmadan ayakta duramaz ise sinema da izleyicisi olmadan ayakta duramaz. (ayrıca günümüz dünyasında sadece ayakta durmak hiç bir işe yaramamaktadır)
    hadi zaten ayakta gururla durmaya çalışan sinemamızı daha iyi yerlere gelmesi için destekleyelim.

bu arada duyduğuma göre " Gönül Yarası" EN İYİ YABANCI FİLM dalında oskar adayıymış. bunun ne kadar doğru olduğun bilmiyorum ama gazete de okuduğum anda bütün tüylerim diken diken oldu bir anda.

hepinize saygılar ve sevgiler

bu arada ya sitenin saati yada benim saatim yanlış. birisi sayın mod a bunu iletebilirse... ( düzeltilmiş )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    + Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    + Değiştir butonu mesajınızın sağ üst köşesindedir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************I*********************

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    bu arada duyduğuma göre " Gönül Yarası" EN İYİ YABANCI FİLM dalında oskar adayıymış. bunun ne kadar doğru olduğun bilmiyorum
    Şu an aday adayı, hatta New York ta başka bi festivalde en iyi film ödülünü aldı
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ilk fırsatta gideceğim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    mete_han, senin kızın var ama olsun sen yine de git....
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Motosikleti
    arkadaşlar bu filmi izleyen hiç kimse yok mu yaw i: i:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler