Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kız tavlama taktikleri (dr.kazanova taktikleri)

Motovento
    REKLAM ALANI
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Kızda tavlanmayı isterse tavlarsın yoksa ne kadar uğraşsan boş..
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Ulan şu zamanda kendinize manita yapamiyorsani ölün bence :D

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı qıp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aöçmflaksfnşsdkmalsf

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Valla ben hiç deli gibi aşık olamadım. Lakin her ay farklı hatunlar ile birlikte oldum. Ve şuan 3 tane hatunu idare ediyorum. Bakınız sevgili değiliz. Fck partner ;)

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    foolish casanova

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    güncel yapalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

arkadaşlar bi kız var her gün görüyorum,tatil yapmak için cbf ile bana bakma olasılığı kaç ??

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güncel yapalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

arkadaşlar bi kız var her gün görüyorum,tatil yapmak için cbf ile bana bakma olasılığı kaç ??
    Tatil yapmak için sana bakma olasılığı derken?
    Sende benim gibisin.
    Bende facebook da bir ortak arkadaşımız olan bir kız gördüm. Tanıyor olabileceğini kişilerde çıktı kızı ilk defa o zaman gördüm. Birde geçenlerde öğretmen olarak atanınca sağlık raporu almaya gittiğimde gördüm. Kahretsin eve gelince kızı nerden tanıfıpım aklıma geldi. Kızla orda konuştuk nereye tayini çıktığını falan sordum. Oda benim nereye çıktığını sordu hayırlı olsun dedik. Yalnız ileri gidemedim. Bu kızın faceden bi kaç fotosunu beğendim. Arkadaşa sorup kız eylülde göreve başlamadan bi kaç yerde karşısına mı çıksam diyorum. 160bin nüfuslu ilçede nerde bulacam onuda bilmiyorum ayrı konu.
    snappy x bunu beğendi.

Seviyosanız gidin konuşun bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Seviyorsanız gidip konuşmayın, önce bi yoklayın, mimiklerinden anlayın ışık yeşilmi sarı mı kırmızı mı 😃

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    güncel yapalım

Özgüven ve samimiyet yoksa istersen H2 sahibi ol nafile..

Mutevazi ol,herşey nasip kismet.
    snappy x bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk mesajın hepsini okudum da yoruldum wallahi.

arkadaşlar, kadınları anlamak zor. bir gün iyi olurlar, sonraki bir hafta çok fena davranırlar; ne oluyor yahu demeye kalmadan yine iyi olurlar. aşırı dalgalı ruh halleri var. biz erkekler gibi stabil bir ruh haline sahip değiller.

yeni başlayanlar için tavsiyem odur ki; bir kızı tavlamak için şekilden şekile girmeye gerek yok. sadece ilgilendiğinizi hissettirin ona. kendiniz olun yeter.
    fatih.met bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tatil yapmak için sana bakma olasılığı derken?
    Sende benim gibisin.
    Bende facebook da bir ortak arkadaşımız olan bir kız gördüm. Tanıyor olabileceğini kişilerde çıktı kızı ilk defa o zaman gördüm. Birde geçenlerde öğretmen olarak atanınca sağlık raporu almaya gittiğimde gördüm. Kahretsin eve gelince kızı nerden tanıfıpım aklıma geldi. Kızla orda konuştuk nereye tayini çıktığını falan sordum. Oda benim nereye çıktığını sordu hayırlı olsun dedik. Yalnız ileri gidemedim. Bu kızın faceden bi kaç fotosunu beğendim. Arkadaşa sorup kız eylülde göreve başlamadan bi kaç yerde karşısına mı çıksam diyorum. 160bin nüfuslu ilçede nerde bulacam onuda bilmiyorum ayrı konu.
    pardon hocam,dün akşam düğün vardı va biraz içince kafam gitmiş.kız tatil yapmak için köye gelmiş,ben normalde akşamları yürüyüş yaparken görüyordum motorla geçerken göz göze geliyoruz,dün akşam da düğünde görünce bayağı bi bakıştık,ama cesaretim olmadığı için gidip konuşamadım.ama karar verdim bir daha görürsem konuşacağım.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    yaptığımız en büyük hatalardan birisini söylemek istiyorum;

genlerimiz gereği kızlar ve erkekler birbirlerine ilgi duyarlar, bu ilgi kişi tarafından yanlış değerlendirilir yani karşı cinsten hoşlandığını sanar ve öyle yada böyle kısa sürede onu tavlamayı ve onunla beraber olmayı başarır.

fakat atladığı nokta şudur ki cinsel duygular tıpkı miğdemiz gibi doyar ve bir süre acıkmaz. cinsel arzular doyduğu zaman karşımızdakine karşı doğal olmaya yani kendimiz olmaya başlarız ve bu noktada aslında uyumlu olmayan bir çift seçtiğimizi fark ederiz yavaş yavaş ve aynı şeyi karşıdaki de düşünebilir.

yani kendimize uymayan birini seçtiğimiz için artık hep anlaşmazlıklar ortaya çıkmaya başlar ve belli bir noktadan sonra ayrılıklar olur.

yani bana soracak olur iseniz eğer birini tavlamak için çok çaba gösterdiyseniz bence o kişi size uygun biri değil çünkü sizden hoşlanan biri zaten sizin yaşam tarzınızı benimsediği için hoşlanıyordur.

bakın insanlar ister kendi cinsi olsun ister karşı cins olsun genelde ortak yanları çok olan kişilerden hoşlanırlar, düşünsenize yüksek ses müzik seviyorsunuz ve arkadaşınızda öyle, bisiklete binmeyi seviyorsunuz ve arkadaşınızda öyle, denize girmeyi seviyorsunuz ve arkadaşınızda öyle, lüks mekanlardan hoşlanmıyorsunuz ve arkadaşınızda öyle.

bu arkadaşınız karşı cins ise muhtemelen evleneceksiniz veyahut aynı cins iseniz o zaman samimi arkadaşınız olacak ve yıllarca irtibatı kesmeyeceksiniz.

yani arkadaşlar bir kızı ne kadar çok sevseniz de kişiliğinizi unutmayın ve palyaço durumuna düşmeyin, kız ile anlaşamıyorsanız sevginizi kalbinize gömün, bir süre sonra unutursunuz yada unutmazsınız ama beraberlik olmayacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

mesela ben bu forumda çok zaman harcıyorum peki neden? çünkü en büyük tutkularımdan biri olan motosiklet sizinde tutkunuz bu yüzden ben sizlerle fikir paylaşımı yapmayı tercih ediyorum.

yoksa hiç birinizle işim olmaz ne yazınızı okurum nede size yazı yazarım.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaptığımız en büyük hatalardan birisini söylemek istiyorum;

genlerimiz gereği kızlar ve erkekler birbirlerine ilgi duyarlar, bu ilgi kişi tarafından yanlış değerlendirilir yani karşı cinsten hoşlandığını sanar ve öyle yada böyle kısa sürede onu tavlamayı ve onunla beraber olmayı başarır.

fakat atladığı nokta şudur ki cinsel duygular tıpkı miğdemiz gibi doyar ve bir süre acıkmaz. cinsel arzular doyduğu zaman karşımızdakine karşı doğal olmaya yani kendimiz olmaya başlarız ve bu noktada aslında uyumlu olmayan bir çift seçtiğimizi fark ederiz yavaş yavaş ve aynı şeyi karşıdaki de düşünebilir.

yani kendimize uymayan birini seçtiğimiz için artık hep anlaşmazlıklar ortaya çıkmaya başlar ve belli bir noktadan sonra ayrılıklar olur.

yani bana soracak olur iseniz eğer birini tavlamak için çok çaba gösterdiyseniz bence o kişi size uygun biri değil çünkü sizden hoşlanan biri zaten sizin yaşam tarzınızı benimsediği için hoşlanıyordur.

bakın insanlar ister kendi cinsi olsun ister karşı cins olsun genelde ortak yanları çok olan kişilerden hoşlanırlar, düşünsenize yüksek ses müzik seviyorsunuz ve arkadaşınızda öyle, bisiklete binmeyi seviyorsunuz ve arkadaşınızda öyle, denize girmeyi seviyorsunuz ve arkadaşınızda öyle, lüks mekanlardan hoşlanmıyorsunuz ve arkadaşınızda öyle.

bu arkadaşınız karşı cins ise muhtemelen evleneceksiniz veyahut aynı cins iseniz o zaman samimi arkadaşınız olacak ve yıllarca irtibatı kesmeyeceksiniz.

yani arkadaşlar bir kızı ne kadar çok sevseniz de kişiliğinizi unutmayın ve palyaço durumuna düşmeyin, kız ile anlaşamıyorsanız sevginizi kalbinize gömün, bir süre sonra unutursunuz yada unutmazsınız ama beraberlik olmayacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

mesela ben bu forumda çok zaman harcıyorum peki neden? çünkü en büyük tutkularımdan biri olan motosiklet sizinde tutkunuz bu yüzden ben sizlerle fikir paylaşımı yapmayı tercih ediyorum.

yoksa hiç birinizle işim olmaz ne yazınızı okurum nede size yazı yazarım.
    haklısın dostum. kızışkın dönemde erkekler hormonların etkisi ile aklı başında hareket edemiyor. kızışma geçince de "ola ne yaptım ben" diyorsun ama iş işten geçmiş oluyor. hohahahaha

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın dostum. kızışkın dönemde erkekler hormonların etkisi ile aklı başında hareket edemiyor. kızışma geçince de "ola ne yaptım ben" diyorsun ama iş işten geçmiş oluyor. hohahahaha
    hahaha :D alem adamsın vallahi doğru.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    kız gitmiş ya,evlerin önünden geçtim ne araba var ne bişey,bizde de şans olsa
    levend84 bunu beğendi.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    kız gitmiş ya,evlerin önünden geçtim ne araba var ne bişey,bizde de şans olsa
    Bu şanssızlığını kırmak için tanrılar kurban istiyor mu ne

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    babanesi burda oturuyo ona sorcam bakalım

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan şu zamanda kendinize manita yapamiyorsani ölün bence :D
    yunus abi herkes sen değil...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler