Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Sizinde hiç hayattan zevk almadığınız günler oluyormu???

Motovento
    REKLAM ALANI
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkeze teşekkür ederim yorumlar içn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze teşekkür ederim yorumlar içn
    en çokta bana
    önemli deil
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bu konuda dertlesmek ısterım ama burda sayfa sayfa yer tutar sonra mıllet zaten krizde bıde mıllti biz krıze sokmayalımbildiğim iki şey var buna inanın insanı hayata bağlayan sebepler cok bir kafanda bol bol yorum yap olayların kıyaslamasını yap mesela mustafa fılmini izledım nedense eve gıdıp cocuklarıma sarılasım geldi kıymetlı oldukları gıbı kıymetlı olduklarını daha cok hıssettım ve mucadeleye devam dedım. iki ben motora bınınce cıdden rahatlıyorum inincede cok şükür dıye rahatlıyorum yanı biraz caba durumu kurtarıyor .Anam sağ babam sağ 3 cocuk ve esım ama kendımı yalnız hıssettığım oluyor. uzun ya hemde cok uzun

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur öyle. İki bira çak geçer.
    Biz arkadaşlarla her hafta sonu buluşuyoruz bir iki tane tonajlı çakıyoruz(Marmara Gold)Dalgasına içiyoruz ama tadı güzel
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    Nacizane tavsiyem, en yakın zamanda işinin ehli bir psikiyatristle görüşün. Depresyonda olabilirsiniz.

Not:Amaaannn depresyonda neymiş canım.Ne alakası var benle demeyin. Depresyon gayet ciddiye alınması gereken bir hastalık,rahatsızlıktır. Tedavisi de biraz can sıkıcı olsa da gayet kolaydır.

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boş kaldığın bir zaman bütün sorumluluklarının olmadığını düşün ve hayal kurmaya başla bu seni rahatlatacaktır.Eğer Bu işe yaramazsa hayatın anlamını sana his ettirecek aktiviteler veya gezilerde bulun.

Şimdi nikimden de anlaşıldığı gibi 3 saat te yakın hayal kurma yeteneğine sahibim
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı erdemd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşık olsa =)
    aşık olmadan nasıl evlenecek zaten şapşik maksadımız o zaten
    aşık ol da bak kendini hatta adını bile unutursun

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie

Arkadaşım senin durumun vahim

Nedenine gelince hayattan zevk almama olayını 2 senedir diyorsun.
    Yani 1-2 saat değil, 1-2 hafta değil yada 1-2 ay değil.
    2 sene çok uzun bir süre..
    Benimde yer yer öyle düşüncelere kapıldığım olur ama 1 gün bile sürmez.
    Hemen bir meşguliyet bularak bu durumdan kurtulurum.
    Seninde bunun nedenlerini iyice araştırman gerekir çevrendeki dostların-arkadaşların sana yardımcı olmalıdır.
    Biz buradan ne yazsak boş..
    Bu durumdan kurtulmak senin elinde..
    Umarım bir an önce bu tuhaf duygudan sıyrılıp hayatın her şeye rağmen yaşanılır olduğunu kavrarsın.
    Kolay gelsin.

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşık olmadan nasıl evlenecek zaten şapşik maksadımız o zaten
    aşık ol da bak kendini hatta adını bile unutursun
    benden bahsediyorsun hehe

ben kimim neciyim felan demeye başlar
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Herkeze teşekkür ederim tekrar tekrar...

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    sen gınalı kuzunu sat sonra hayattan zevk almaya çalış olmaz,önce kınalı kuzu alcen sonraq eğer varsa yengeyi terkine atçen sona çıkcen şöle manzarası güzel dragos tepesi olur şile olur diyecenki ne alaka,çok alaka bulunduğun yerden kopacaksın vizörü açıp iyotlu yosun kokulu havayı soluyacaksın sonra çıkcen kuytu bir yere, meyve suyu,cola aspirin pardon soda diyecektim yudumlayacaksın sonra eşinle yada can yoldaşınla dertlerini paylaşacaksın sıkıntılarını paylaşacaksın,baktın olmadı yüksek yerden atla gitsin

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen gınalı kuzunu sat sonra hayattan zevk almaya çalış olmaz,önce kınalı kuzu alcen sonraq eğer varsa yengeyi terkine atçen sona çıkcen şöle manzarası güzel dragos tepesi olur şile olur diyecenki ne alaka,çok alaka bulunduğun yerden kopacaksın vizörü açıp iyotlu yosun kokulu havayı soluyacaksın sonra çıkcen kuytu bir yere, meyve suyu,cola aspirin pardon soda diyecektim yudumlayacaksın sonra eşinle yada can yoldaşınla dertlerini paylaşacaksın sıkıntılarını paylaşacaksın,baktın olmadı yüksek yerden atla gitsin
    Çok enterasan bi cvp... Saol güldürdün beni...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sanirsam bu hayattan zevk almama nedenleri birkaçtane var bunlari siraliyalim sonrada çaresine bakalim.

1 Yalnizlik , arkadas dost çok önemli tam kafa dengi biri olmayinca

2 Sevgili yada es bazende herkesin kiz arkadasi var benim yok diyerek

3 Hobby yani birseye çok ilgin olmasi mesela zevkle motorunu durmadan tamir edecen yada modifye falan

4 Ortamda kimse sana sevgi ve saygi göstermemesi yani biraz sen soguk olunca kimse seninle ilgilenmez yada konusacak hiçbirsey yok

5 kendinden hoslanmamak mesela çok sismanim yada çirkinim düsünülmesi

6 Arka pilanda para sorunu , birseyler isteyip alamamak insani acaip bozar belki siddetli para sorunun yoktur ama tüm kazanilan para sadece evin giderlerine tam yetmekte ve buda yillarca devam etmekte.

7 Beceriksizlik çok seyler yapmak istersin ama yapacak yerine bozmak yada birsey ögrenmek istersin ama kapasiten el vermez.

8 Hayellerin olmamasi , insan hayel ederek yasar ,hayeller gerçek olunca yada imkansiz ,.., mesela biri çok zengin ve tüm hayelleri gerçek olmus ve olmakta onunda yasama zevki sifir olur.

9 Evlisin ve siddetli geçimsizlik

10 çok yakinin vefat etti , o zaman dersinki hersey bos ve yalan daha neden yasayalimki

Evet büyük nedenler bunlar .. arasinda illaki kendimizde buldugumuz neden vardir.

Bunlarin hepsinin dermani vardir o da ZAMAN . Her ne olursa olsun positif düsünüp ve herseyin ZAMANLA yerine oturacagini kendine sindirmak ancak bu sekil insan hayattan zevk alir.

Saygilar

(bu arada gerçekten o dediginiz hayattan zevk almiyorum kelimesi çok yabanci geldi hiç duymadim o kadar herseyler ugrasiyorumki onu düsünecek ZAMANIM yok..)

m1t0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-xt660r-mt07-fiddle2
    Sorum çok garip gelebilir. Ama ben son 2 senedir hayattan hiç zevk almıyorum. Yaşama sevincim sıfır. Sadece hayata adım uydurmaya çalışıyorum bir robot gibi sizdede hiç oluyormu ?

olmaz mı hiç? bir tane lustral atıyorum, keyfime bakıyorum...

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Sorum çok garip gelebilir. Ama ben son 2 senedir hayattan hiç zevk almıyorum. Yaşama sevincim sıfır. Sadece hayata adım uydurmaya çalışıyorum bir robot gibi sizdede hiç oluyormu ?
    ah be arkadaşım....

http://www.motosiklet.net/forum/konu...i-yasamak.html

belki derdine derman olur.. bi zamanlar ben de kendimce farkına vardığım bu konuyu buraya taşımıştım.

Alıntı kocc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanirsam bu hayattan zevk almama nedenleri birkaçtane var bunlari siraliyalim sonrada çaresine bakalim.

1 Yalnizlik , arkadas dost çok önemli tam kafa dengi biri olmayinca

2 Sevgili yada es bazende herkesin kiz arkadasi var benim yok diyerek

3 Hobby yani birseye çok ilgin olmasi mesela zevkle motorunu durmadan tamir edecen yada modifye falan

4 Ortamda kimse sana sevgi ve saygi göstermemesi yani biraz sen soguk olunca kimse seninle ilgilenmez yada konusacak hiçbirsey yok

5 kendinden hoslanmamak mesela çok sismanim yada çirkinim düsünülmesi

6 Arka pilanda para sorunu , birseyler isteyip alamamak insani acaip bozar belki siddetli para sorunun yoktur ama tüm kazanilan para sadece evin giderlerine tam yetmekte ve buda yillarca devam etmekte.

7 Beceriksizlik çok seyler yapmak istersin ama yapacak yerine bozmak yada birsey ögrenmek istersin ama kapasiten el vermez.

8 Hayellerin olmamasi , insan hayel ederek yasar ,hayeller gerçek olunca yada imkansiz ,.., mesela biri çok zengin ve tüm hayelleri gerçek olmus ve olmakta onunda yasama zevki sifir olur.

9 Evlisin ve siddetli geçimsizlik

10 çok yakinin vefat etti , o zaman dersinki hersey bos ve yalan daha neden yasayalimki

Evet büyük nedenler bunlar .. arasinda illaki kendimizde buldugumuz neden vardir.

Bunlarin hepsinin dermani vardir o da ZAMAN . Her ne olursa olsun positif düsünüp ve herseyin ZAMANLA yerine oturacagini kendine sindirmak ancak bu sekil insan hayattan zevk alir.

Saygilar

(bu arada gerçekten o dediginiz hayattan zevk almiyorum kelimesi çok yabanci geldi hiç duymadim o kadar herseyler ugrasiyorumki onu düsünecek ZAMANIM yok..)

Çok teşekkür ederim Cvplarınız için...

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    vah canım vah yalnız lık kötü dicem ama sen beni tanıyorsun boşta olduğun zaman gel bi dükkanada sana biraz terapi yapalım derdin belli seninde burda yerim dar biraz
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vah canım vah yalnız lık kötü dicem ama sen beni tanıyorsun boşta olduğun zaman gel bi dükkanada sana biraz terapi yapalım derdin belli seninde burda yerim dar biraz
    Sen yeterki gel de abim çıkmam ordan

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Sen yeterki gel de abim çıkmam ordan
    zaten o cüsseyle girdiğin yerden zor cıkarsın koçum
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)