Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hiç Bu Kadar Islanmamıştım...

Motovento
    REKLAM ALANI

akşam vakti yıldızdan dönerken (yıldız benim ev arası 9-10 km) haliyle yağmura yakalandık. hiç bu kadar ıslanmamıştım bugüne kadar. 29 ekimde yağmurda 25-30 km yaptığım halde bu kadar ıslanmamıştım. afedersiniz orama kadar ıslandım. neyse efendim yıldızdan köprüye bağlandığım yerde e-5 tarafından gelen büyük bir cruiser gördüm. o an "bu yagmurda sadece ben kullanmıyormuşum böyle tipte bir motoru" dedim ve motora bir baktım harley. adam yagmurda kullandığına göre kıyafetleri vardır herhalde dedim ve kıyafetlerine bakmak için adamın yanına yaklaştığımda bi de ne göreyim. camsız kask,harley mont, blue jean ve altındada sivri burunlu bir kösele ayakkabı...
    Allah her ikimize de en kısa zamanda gerekli kıyafetleri almayı ve giymeyi nasip etsin...

Bu arada hiç beğenmediğim igrenc ötesi dunlop lastiklerim (ki lastiklerim de bitti) yağmurda canavar kesildi. kuru zeminde 90 le giderken gaza bastığımda yanlayan motor ıslak zeminde bi kere bile kaymadı. hayret ettim doğrusu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Yağmurda motor kullanmanın ne demek olduğunu çok iyi bilirim çünkü bugün gene o nefis duyguyu iliklerime kadar hissettim .. Yağmurda tabii gerekli kıyafet giymen gerekli doğrudur ama colakoglu açıkçası ben sadece mont kullanıyorum hepsi bu
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    sorma bende cuma günü acayip ıslandım.zamanında işyerinden çıkamadım.sonrada sağanak yağmura yakalandım.acayip ıslandım.
    ..:: KEEWAY ARN 125cc ::..
    Weight:105KG-Single Cylinder,4Strokes,Air Cooling-Compression Ratio:9.5:1-Power:6.2 KW/7500R/MIN 8,4 hp-Ignition Mode : CDI-Clutch:Dry Shoe,Acentric-Front:Disk/ABS,Rear:Disc/Drum-Alarm, Foldable remote Control

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    Arkadaşlar sormayın ben de aynen ben de acaip ıslandım öyle ki ıslak elbiselerimden dolayı çekişi bile düştü motorun.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende Perşembe günü yolda kaldım yağmur yüzünden(izmir) motor stop etti çalışmadı saatlerce yağmurun altında onla uğraştım sırılsıklam oldum yandan gelen arabalarda sağolsun su fırlatmayı ihmal etmediler...Sinirden bi ara kendimi kaybedip üstümdekileride çıkardım yağmurluğu,montumu falan...Sonra diz kapaklarıma kadar gelen yağmur suyunun içinde bi müddet motoru ittirerek götürmek zorunda kaldım.Daha sonra karşımdaki güzel yokuştan heryerimden ter akarcasına zorlanarak motoru ittirerek çıkardım.Motoru ittirerek götürdüğüm mesafe 1 km den fazladır...Ondan sonra motoru bi yere bıraktım ki sormayın o da ayrı bi hikaye bir sürü muhabbet oldu...Ondan sonra gecenin bi saati eve nerden,nasıl,ne halde geldim o da ayrı bi hikaye(saat gece 4 e geliyodu)...Ertesi gün motoru oradan getirmek için olanlar ayrı bi hikaye (çalışmadı)...Bunları söylememin sebebi aman dikkat edin yağmurda motor kullanmanın ayrı bi güzelliği de olabilir kişiye göre ama sakın unutmayın bu güzellik durduk yerde birden kabusa dönebilir...

Cuseppe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizde Etilerden Nişantaşına gelirken, birazda trafik yüzünden feci ıslandık mont olmak artik farz oldu.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cuseppe adlı üyeden alıntı
    mont olmak artik farz oldu.
    Mont Olmak mı Nasıl yani gitt gibi bişey mi alışveriş arabası,gelin arabası falan da olabiliyomusun Büyüyünce ne olacaksın? -Mont
    Kızmamışsındır umarım

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vallaha bence takımı 1o ytl ye satılan bahçevan tulumlarından almak ben biraz daha az kilolu olsam alacam ama cüssem izin vermiyor? Allaha Şükür.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler