Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

boyle araba kullananın ustunden 7 mahalle gecsın!!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    arkadaslar bugun uzucu bı kaza yasadım.artık kazamı desem terormu desem bılmıyom sız karar verın.ben mustakıl evlerden olusan bı sıtede oturuyom.ve av merakım dolayısıyla kopegım var.bugun tuvaleını yapması ıcın bıraktıgım zaman bıraz oynadık ve dellendı benım hayvan.sonra ben koseye oturdum ve ızlemeye basladım.sokaga bı servıs mınıbusu gırdı.benım kopek mınıbusu kovaladı bıraz.sıtenın ıcınden gecen mahalleye baglanan yola ınınce nerden geldıgını anlamadıgım bı arabanın altında kaldı bı anda.arabanın suratı en az 70 dıyom daha fazla belkı.hemen kopegı gıttım kenara cektım.ayak derısı yırtılmıs ve resmen yuzulmus gıbıydı.komsularında yardımıyla yarasını sardık ve kanamasını az da olsa kesmeye calıstık.tam bu sırada arabayı kullanan ve mahalleden ahlıyetsız oldugunu bıldıgım cocuk benım arabanın masrafı nolcak kım bunun sahıbı dıye yanımıza gelınce dayanamadım zıpladım ustune. aazını burnunu kırdım 2 sn de.zor aldılar elımden.serefsıze bak yaaa.hem ehlıyetsız hem de onune bakmıyo.orda calısan ıscılerın soyledıgıne gore o hızla gelırken kosede dıkılen kızlara bakmaya ugrasıyomus camdan arkasına donup.fren yapsa carpmazdı dedıler.sen dovmesen ben dovcektım dedı ıclerınden bırı.neyse cocuu bıraktım oylece kapegı attım arabaya hayvan hastanesıne goturdum.bacagına 23 dıkıs atıldı ve 2 yerden kırık var kemıklerı paramparca olmus topal kalıcak bu yuzden.1 saat once geldım.tam 6 saat hastanede kaldık.geldıgımde komsular cocugun babama ode arabanın parasını yanınıza bırakmam dıye tehdıtler savurarak arabasına bınerken bı kere daha dayak yedıgını soyledıler.hıcte acımadım dogrusu.sordum babama bıde ben dovdum dedı.gercekten delı gıbıyım bugun.cok sınırlıyım.ozelıkle.araba carpmasından dolayı 2. kopegımı kaybetmeye yaklastıgım ıcın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun ama 2 posta yetmez ona arada bi kırmak lazım sağını solunu onun arabanın masrafı ha çağırsaydın bi ekip te bassalardı cezayı bağlasalardı arabayı 1 teklikte ödeseydi dayağın üstüne salak
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    saol BBRR abi.walla abı ben o ara kopegın derdıne dustugum ıcın polıs aklıma bıle gelmedı.ama keske babam cagırsaymıs.ıyı olurdu walla bıde ceza kacardı bıtaraflarına

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    _Si_BeMoL_, köpeğine cok geçmiş olsun. Benim de köpeğim olduğu için nasıl bir acı yaşadığını tahmin edebiliyorum. Daha önce ben de bir kopegimi kaybetmiştim. Trafik kazası değildi ama acısını bilirim. Köpeğine arabayla carpıp bir de hasarın parasını isteyen şerefsizi taksim'de sallandırıp uygun yerlerini de sokak köpeklerine yedireceksin orda hem karınları doyar.. Ne adi insanlar var ya dünyada..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Kardeş hayvan sevigisini bilirim öncelikle köpeğin için üzüldüm Geçmiş olsun...

Düşünmeden edemiyorumda böyle sürücüler hiç bir zaman bitmeyecek malesef ya çarptıgı bir insan olsaydı ozaman mahkemelere kadar giderdi olay ama anlamıyorum işte köpeğe carpıca utanmadan birde Araba masraflarını istiyorlar.

Benimde sokaktan bulup da büyüttügüm bir kedim vardı araba carpması sonucu cenesi kırılmıstı...

Tekrar geçmiş olsun
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

GEÇMİŞ OLSUN kardeş.
    İnsan 7 yaşında öküzse , 70 yaşında da öküzdür.
    Yani eğer ehliyet yokken çarparsa , ehliyet varken de çarpar.
    Ben Eskişehirdeki ; ehliyetsiz sürücüler hakkında kırmızı bülten çıkardım.
    Onlar hakkında iyi şeyler düşündüğüm söylenemez.

matadorsaban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    + Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    Konu dışı , tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karsi, şiddet, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrimina yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanicilarini küçümser davranislar sergilemek , dini , siyasi ve politik yazilar yasaktir. Attığınız her mesajda IP adresinizin kayıt edildiğini lütfen göz önünde bulundurun. Bu anlaşmanın iptali halinde IP adresiniz vasıtasıyla forum alanından uzaklaştırılacağınız gibi, herhangi bir hukuksal durumda da ISP'nize ulaşılacaktır. Bu durum ancak bu anlaşmanın ciddi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda geçerlidir. Forum ortamina kisisel problemler, anlasmazliklar tasinamazlar.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************I*********************

10_uR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    _Si_BeMoL_, çok geçmiş olsun Ayrıca köpeğin içinde üzüldüm
    DURUŞUNA KIZLAR, GİDİŞİNE YOLLAR HAYRAN !!!!!!!!!!!!!

\"AYAR İYİMİ\"

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun...Umarım bir an önce sağlığına kavuşur köpeğin.Ama o çarpan bide haksızken haklıyım muhabbeti yapan ib.enin ruh sağlığı kolay kolay düzelmez...Daha çooook dayak yer En güzeli dediğin gibi yapacaktın, gel kardeşim senin arabanın masrafını karşılayım ama önce polise haber vericez ehliyetsiz araba kullandığını ve mahalle arasında en az 70 km hızla araba kullandığını söyliyceksin sende polislere diyecektin...Yaratığa bak ya bide haklıymış gibi konuşuyo...Eline sağlık dostum bi kaç tane de bizim için yapıştırsaydın ib.eye...

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    matadorsaban, Uçmuşssunuz. Denemişssiniz.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    insanlara hava yapmak uğruna etrafa zarar veren herifleri,o hava atmaya çalıştığı insanların önünde dövmek gerek.sen o heriften köpeğin masraflarını isteseydin.nolcak şimdi o köpeğin sonu,sakat bıraktığı bi insanda olabilirdi.ozamanda paranın peşine düşecekmiydi acaba
    tutucan bu herilerin kafasını böyle yapıcan

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    + Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    + Değiştir butonu mesajınızın sağ üst köşesindedir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************I*********************

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    çok geçmiş olsun .. az bile yapmışsın .. ellerine sağlık .. dert görmesinler .. umarım köpeğin en kısa sürede sağlığına kavuşur .. aslında belki o anda köpeğini düşündüğün için yapmaya gerek duymadın ama bir polis amcayla tanıştırsaydın .. dayak üzerine eminim çok iii gelirdi .. neyse yaa bende üzüldüm çok geçmiş olsun
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

efe150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151rs-yuan cup110
    _si_bemol_ geçmiş olsun az bile yapmışınız ama böyle durumlarda polis çağırıldığı zaman haklıda olsa insan karşı tarafı dövdüğü için suçlu duruma düşürülüyor biyandan polis çağırmamanız iyi olmuş, bi yandanda keşke döğmeyip polis çağırsaydınızda hem ehliyetsizlikten ceza yerdi hemde zabıt tutulduğu için arkasından tazminat davası açma olurdu hiçbirşey yapmasan hayvan hakları derneğine tutulan zaptı versen onlar bile çarpan kişiye sizin adınıza dava açıyolar diye biliyorum inşaallah çabuk iyileşir tekrar geçmiş olsun (bide ben dövseydim şunu ne güzel olurdu ya)

Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    arkadaslar hepınız saolun.polıs cagırmak babamın ısınede gelmemıs.konusunca anladım.hem patakladık bıde karakol falan ugreasmıyalım dıye cagırmamıs.ıyıkı cagırmamıs.yedıgı dayak yeter ona.bı postada ıscıler dovcekmıs kacmasaymıs.ben hastanede ugrastıgım ıcın yenı haberım oluyo bunlardan.ya ölcek dıye cok korktum.bundan once bı kopegımı araba carpması sonucu bı kopegımıde tren carpması sonucu kaybettım.ve ıkısınede cok uzulmustum.hayvan sımdılık narkoz etkısınde.bu gece ayılmaz heralde.ellerınızden oper abılerı aplaları.

Cuseppe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üzücü :-( insana değer vermeyen bir toplum hayvana hic vermez Dayak cennetten cıkmadır iyi yapmışşın. Şiddete karşı olsamda bu insanlar başka dilden anlamaz

Motosikleti
    suzuki burgman 400
    geçmiş olsun arkadaşım inşallah çabuk ii leşir
    YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR...
    VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...

eğitim şart

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    köpegine ve sana geçmiş olsun.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

mondialci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial110FT
    aynı olay benim köpeğimin başınada geldiği için üzüntünü tahmin edebiliyorum..
    çok geçmiş olsun...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler