Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Süpermenin Günlüğü :)))

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kymco Agility City
    SÜPERMENİN GÜNLÜĞÜ

7 Ocak Perşembe

Bugün gene Klark Kent kılığında işe gittim. Bu salak Klark'ı oynamaktan bıktım artık. Sen kalk koskoca Süpermen ol, ondan sonra otobüsle, dolmuşla işe git. Otobüste sıkışık sıkışık giderken fordçunun biri arkama geçti, ağzı da leş gibi sarımsak kokuyordu. Şeytan dedi ki sok bu herifin ağzına elini, parmaklarını gözünden çıkar. Otobüsün lastiği patladı. İşin yoksa yürü babam yürü. ise de geç kaldım. Bir de üstüne fırça yedim. Kahve makinesinden kahve alırken üstüme döktüm. Luis her zamanki gibi dalga geçti. Öğle yemeğinde çorbamdan sinek çıktı. Yemekten dönerken Süpermen kılığına girip düşen bir uçağı kurtardım. Millet yine "çok yaşa Süpermen" diye bağırdı, ben de onlara şirinlik yapıp el salladım.

8 Ocak Cuma

Bıktım artık bu dünyada yaşamaktan. Yok arkadaş ben bu dünyaya alışamadım. Bugün gazetedeki arkadaşlarla beraber öğle yemeğine Meksika lokantasına gittik. Hay gitmez olaydım. Yemekte Meksika usulü kurufasulye yedik. Sen misin yiyen. Akşama kadar gazdan geberdim. Gaz mesele değil bilader, -afferdersin- ossurunca geçer. Ama ya ossuramayınca? Midemde atom bombası patlasa birşey olmaz ama bu Meksika fasulyesi acayip birşey. Süper bağırsaklarım birbirine dolandı sandım. Şimdi hafiften ossursam binalar yıkılacak, ossurmasam geberecem. Evrendeki kötü güçlerin başedemediği süper kahraman Süpermen'i bir uyduruk kurufasulye öldürecek. Tuvalette üstümü geyinip uzaya gideyim dedim, benden önce herifin biri girdi, tam iki saat çıkmadı. Ne yaptın bilader iki saat yıllık mı sıçtın. Yuh be. Sonunda Süpermen olup uzaya kaçtım. Uzayda bir güzel zangır zangır ossurdum. Ooohh bee, dünya varmış. Acayip rahatladım. Bu arada yanlışlıkla arkamı Ay'a dönüp öyle ossurmuşum, benimki süperossuruk Ay'ın yörüngesinde iki derecelik sapma meydana geldi. Neyse onu da yörüngesine oturttum. Bundan böyle kurufasulyeyi de kriptonit gibi zararlı maddeler listesine koyuyorum. İnşallah düşmanlarım bu durumu öğrenmezler.

9 Ocak Cumartesi

Bugün tatil. Deyli Planet gazetesine gitmedim, çok mutluyum. Can sıkıntısından geberdim. Sonra bizim Betmen'le Örümcek Adam aradılar. Akşama kadar ellibir, yanık, pisti falan oynadık. Okey de oynayacağız ama bilader dünyada üç tane süperkahraman var, olmuyor. Okeye dördüncü kahramanı dörtgözle bekliyoruz ama nafile. Herkes bizim gibi dünyanın derdiyle uğraşacak kadar enayi mi arkadaş.

10 Ocak Pazar

Canım sıkılınca öyle bir şehri dolanayım dedim. Çok güzel bir hatun gördüm. Süperüfürüğümle hatunun eteğini çaktırmadan havaya kaldırdım. O ne be? Meğer karı içine don giymemiş. Onu öyle görünce acayip azdım. Şu Luis'le evlensek de abazalıktan kurtulsak. Ama olmuyor bilader. Su babamın yaptığı keleği de kimse yapmadı bana. Beni dünyaya gönderirken yanıma bir de kız çocuğu koysaydı, biz de dünyada böyle sap gibi dolaşmazdık. Onunla bir güzel evlenip çoluk-çocuğa karışırdık. Peki babam ne yapmış? Yanımıza bir Kripton malı şişme bebek koymuş. O da 5 yıl önce bir azgınlık zamanımda patladı. Dünyadakilerde benim hızıma dayanamayıp eriyor. Benim kaderimi yazan eller kırılsın, ne diyeyim...

11 Ocak Pazartesi

Yine mesai başladı. Yine aynı patırtı. Yine aynı koşturmaca. Yine aynı salak Klark. Yine aynı ukela Luis. Yine aynı felaketler, Yine ayni "çok yaşa Süpermen" lafları. Yine aynı numaradan sırıtmalar. Hiç değişen birşey yok. Milletin keyfi keka. İstediğini ye-iç, istediğinle yat-kalk, kılıktan kılığa girmene hiç gerek yok. Oh ne güzel. Millet de keşke Süpermen gibi olsak der. Hadi ordan. Bu dünyada Süpermen olacağıma keşke Kripton'da çöpçü olsaydım. Ah gurbet ah. Kendi derdim yokmuş gibi bir de elalemin derdiyle uğraş. Herkesin derdine çare bulmaya mecbur muyum arkadaş? Hadi büyük felaketleri, dünyanın başına bela olan zibidilerle uğraşmayı anladık, bir de ıvır-zıvır işlerle uğraşıyoruz. Bilmem kimin köpeği kaybolmuş gel Süpermen, su borusu patlamış gel Süpermen. Gel Süpermen, git Süpermen. Babanızın uşağı mı var? Geçen gün birinin kıçında sivilce çıkmış bana şunu bi patlat diyor. Bu insanlarla iyice yüz-göz olduk bilader, suç bizde. Bunlara bu kadar yüz vermeyecektik. Bak Betmen'e, adamın yanına kimse yaklaşamıyor. Hem de acayip zengin. Biz de karın tokluğuna kahramanlık yapıyoruz. Dünyayı kurtaran adammışız. Hay sıçıyım dünyanızın içine.

12 Ocak Salı

Bu gün çok kötüyüm. Bir-iki gündür kabız olmuştum. Bu kabızlık da benim için herşey gibi büyük dert. Zaten bu dünyada bana rahat-rahat sıçmak bile haram arkadaş. Çocukken köyde idare ediyorduk. Orası geniş arazi. Pek farkedilmiyor. Ama ya koca Metropolis'te. Şehrin göbeğinde olmuyor. Mesela Arizona krateri aslında benim marifetimdir. Metropolis'e ilk geldiğimde normal insanlar gibi ben de tuvalete gitmiştim. Biraz zorlayınca benim Süperbok tuvaletin betonunu delip dünyanın öbür tarafından çıkmıştı. Zaten boşuna dememişler "azimle sıçan betonu deler" diye. O zaman büyük olay oldu. Ama kimse bunun benim marifetim olduğunu anlamadı. Bu azimli bir vatandaşın işidir deyip olayı kapattılar. Zaten o zamanlar böyle meşhur da değildim. O zamandan bu yana rahatlamak için uzaya çıkıyorum. İlk başlarda iyi oluyordu. Rahat rahat işimizi görüyorduk. Bu uzay araştırmaları falan çıktığından bu yana artık uzayda da rahat yok arkadaş. Zaten dunyanın yörüngesinde -afferdersin- boktan bir uydu yapmıştım. Bu insanlar beni burada da rahat bırakmadılar. Ben de Ay'ı tuvalet olarak kullanmaya başladım. Ay yüzeyindeki bir çok krater benim eserimdir. Ama ne çare, insanlar oraya da gelmeye başlayınca bu sefer Mars'a gitmeye başladım çok iyi oluyordu. Hem orası kayalık da bir yer. Kıçımızı taslara siliyorduk. Çok iyi günlerdi onlar. Sonra insanlar oraya da uydu bilmem ne göndermeye başladılar. Oranında tadı kaçtı. Bir gün Mars'ta rahat rahat işimi görürken birden bir şeyin kıçımı yokladığını hissetim. Benim bildiğim Mars'ta hayat yok, arkama baktım insanların dünyadan gönderdiği robot kıçımı inceliyor. Tabii aynen yamulttum robotu. Üzüldüm ama ne yapalım bilader bizim de kendimize göre bir imajımız var. Ondan sonra butun dünyaya "işte Supermen'in supergötü" diye yayınlayacaklar. Dünyanın maskarası olacağız. Daha önceden de dünyanın yörüngesine sıçarken NASA astronotları bilmeden fotoğraflarımı çekmişlerdi. Onları NASA'dan rica edip almıştım. O olay öylece kapanmıştı. Bu sefer herifler Internetten canlı yayın yapıyor arkadaş. Sonra diğer gezegenlere, Jupitere, Saturn'e gitmeye başladım. Bu insanlar orada da rahat bırakmadılar. Güneş sisteminin her yerini uydularla doldurdular. Nereye gitsem karşıma ya bir uydu, ya da bir sonda falan çıkıyor. Bir sefer güneşe gidiyim dedim, az daha kestaneyi kebap yapıyordum. Ben de artık Güneş Sistemi'nin en uzak gezegeni Pluton'a gidiyorum. Orası da çok soğuk, adamın şeyi donuyor ama ne yaparsın işte, gurbetlik. İşte neyse geçen gün acayip kabız olmuşum. İyileşeyim diye 10 kilo müshil aldım. Vay sen misin alan. Bu sefer de ishal oldum. Bu ishal beni mahvetti. Mesela gazetede çalışıyorum, zart, kriz geliyor. Hemen tuvalete gidip kılık değiştiriyorum ondan sonra ver götünü -pardon- elini Plüton. Bir güzel rahatlıyorum. tekrar donup yerime oturuyorum, iki dakika sonra bir kriz daha. Hadi bir daha aynı şeyler. Tam 1643 defa Plüton'a gittim geldim. Bir iki seferde Plüton'a varamadan donumuza ettik. Pelerin-melerin hepsi battı. Allahtan Plüton'da bir miktar buz var. Buzları süpergözlerimle eritip üstümü başımı yıkadım

hueueue arkadaş yollamış mailime saolsun bende sizle paylaşmak istedim bi kaç tane daha var onnarıda yaziim bari
    :bestmt:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Supermenin işi cidden çok zor... E super adam olmak kolay değil..
    Allah kolaylık versin ona... freewind diğerlerini yollamayacakmısın? bu arada
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    valla ne güldüm ya bunlar kimin aklına geliyorda yazıyorlar ya. yazanlarında işi zor calışmıyorlar etmiyorlar akıllarına abuk subuk ne geliyorsa kenara köşeye not ediyolar valla... iyi yazmış ama kabızlık meselesini...
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

Motosikleti
    Kymco Agility City
    alın bakalım dahası

INTERNETİ TURKLER BULSAYDI!....
    1- AD SOYAD GİRİN
    2- SİFRENİZİ GİRİN
    3- IKAMETGAH GİRİN
    4- NÜFUS SURETİ GİRİN
    5- ANNENİZİN GENÇ KİZLİK SOYADİNİ GİRİN

INTERNETTE GİDECEGİNİZ ADRESİ YAZDİKTAN SONRA EKRANA GELEN MESAJLAR:

1- EMİN MİSİNİZ?
    2- CİDDİ MİSİNİZ?
    3- BAK SON DEFA SORUYORUM!
    4- GUNAH BENDEN GİTTİ, BAGLİYORUM.

E -MAIL ALMAK İCİN YAPILMASI GEREKLİ İŞLEMLER:

1. NUFUS CUZDANİ ASLİ VE NOTER TASTİKLİ FOTOKOPİSİ
    2. IKAMETGAH SENEDİ –
    3. SAVCİLİKTAN İYİ HAL KAGİDİ –
    4. 6 FOTOGRAF
    5. SON 3 AY İÇİNDE ALİNMİS İSME TESCİLLİ - ELEKTRİK,SU,DOGALGAZ FATURASİ (ÖDENMİS OLACAK) –
    6. ERKEK KULLANİCİLARİN ASKERLİKLE İLİSKİLERİ OLMADİGİNA DAİR TECİL BELGESİ VEYA TESKERE BELGESİNİN NOTER TASDİKLİ SURETİ.
    7. 18 YASİNİ DOLDURMAMİS KULLANİCİLARDA VELİLERİNİN YAZİLİ İZİN BELGESİ...
    NOT: INTERNET E-MAİL KULLANİM DEPOZİTOSU 400$ OLUP AYLİK 50 MİLYON KULLANİM
    UCRETİ ALİNACAKTİR FATURASİNİ ODEMEYEN ABONENİN E.MAİLİ KESİLİR...
    (NOT: INTERNET ISLERİ GENEL MÜDÜRLÜGÜ, HİÇBİR TEBLİGAT YAPMADAN ABONENİN
    E-MAİL ADRESİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEDEN KAPATMA VEYA DEGİSTİRME HAKKİNA
    SAHİPTİR)

BAGLANAMAMA MESAJLARI:

1- BU SİTEYE GİRİS INTERNET YUKSEK KONSEYİ TARAFİNDAN ,YASAKLANMİSTİR. 2
    2- RTUK BU SİTEYİ,ÇOCUKLARİN ZİHİNSEL GELİSİMİNİ ENGELLEDİGİNDEN DOLAYİ BİR (1) GÜN SÜRE İLE KAPATMİSTİR.
    3- ARADİGİNİZ ADRES ANAYASA’YA AYKİRİ BULUNMUSTUR.
    4- SİTE BORCUNDAN DOLAYİ KAPATİLMİSTİR

BAGLANMA MESAJLARI:

1- SİTEMİZİ SECTİGİNİZ İCİN TESEKKÜR EDERİZ, SİTEMİZE GİRMEKLE ARTİK SADECE
    BİZİM SİTEMİZE GELECEGİNİZE VE BASKA HİC BİR ADRESE GİTMEYECEGİNİZE DAİR BİR
    ANLASMAYİ KABUL ETMİS OLUYORSUNUZ. BU DURUMU KABUL EDİYORSANİZ “EVET”,
    ETMİYORSANİZ “EVET” TUSUNA BASİN. IHTİLAF HALİNDE ISTANBUL MAHKEMELERİ
    GECERLİ OLACAKTİR.

HATA MESAJLARI:

1- ULASMAYA ÇALİSTİGİNİZ BİLGİSAYARİN MAHALLESİNDE ELEKTRİKLER KESİK OLDUGUNDAN BAGLANTİ KURULAMİYOR
    2- EKSİK TUSA BASTİNİZ, LUTFEN TEKRAR DENEYİN.
    3- “Q” HARFİNE BASTİNİZ, BU DURUMUN BİR YANLİSLİK SONUCU OLDUGUNA
    İNANİYORUZ. BİR KEZ DAHA “Q” HARFİNE BASMANİZ HALİNDE BİLGİSAYARİNİZ TAKİBE
    ALİNACAKTİR. - HATASİZ BİLGİSAYAR OLMAZ. - KİME SİKAYET EDERSENİZ EDİN

Kim Korkar İngilizce'den

My mother to be my wife : Anam avradım olsun
    Airplane out of the fart,say hi to that sweetheart : Osuruktan teyyare selam söyle o yare

Leave those feet : Bırak bu ayakları

Come with ball my brother Come with ball : Topla gel abicim topla gel

Chicken translation : Piliç çevirme

Leave the door december : Kapıyı aralık bırak

Where is this waiter who I put : Nerede bu kodumunun garsonu ! ...

Clean family girl : Temiz aile kızı

Your hand is on the job your eye is on playing : Elin işte gözün oynaşta

Urinate quickly,satan mixes : Acele işe şeytan karışır

Man doesn't become from you : Senden adam olmaz

There is no saturation to her observations : Onun gözlemelerine doyum olmaz

Enter the desk : Sıraya gir

Look my ram, I'm an Anatolion child, If I put, you sit : Bak koçum,ben Anadolu çocuğuyum, bir koyarsam oturursun

Master ! do something burning-turning in the middle : Usta ! Ortaya yanar-döner bişi yapsana

Exploded Egypt has escaped to my bosphorus : Boğazıma patlamış mısır kaçtı

In every job there is a no : Her işte bir hayır vardır

She is such a mothers eye girl : Çok anasının gözü bir kız

Don't make me number : Bana numara yapma

Reha Muhtar

Haber: Bir yüzücü 350 Tonluk gemiyi ceker
    R. M. : - Nasıl çekiyorsunuz gemiyi?
    -Inanc meselesi, içinizde bunu hissetmeniz gerekir
    R.M. : - Neyi hissetmem gerekir? Gemiyi mi?

Haber : Mahkumlar tünel kazarak kaçar...
    R .M. : Mahkumlar kaçmak için mi tünel kazdılar?

Haber : Bir okul müdürü cinsel tacizle suçlanır...
    R. M. : Sen benim sözümü bile kestiğine göre kim bilir daha neler yapmışsındır.

Haber : Harika Avcı kürtaj yaptırmıştır.
    R.M. : Peki, Bebek şimdi nerede?

Alparslan Türkeş'in cenaze töreninin olduğu gün sevgili Reha Muhtar Show Haber'de şöyle konuşur:
    -Cenaze töreninde sayıları on binin üzerinde yedi bin güvenlik görevlisi vardı

Reha Muhtar karısını boğarak öldüren adamı programına çıkarıyor.
    İlk sözü: - Efenim, başınız sağ olsun.

Haber: Cenk Koray'ın oglu DEMİR CAMA(!) kafa atar ve vefat eder..
    R.M. : - Peki Sayın Cenk Korayoğlunuz daha önce de sık sık cama kapıya kafa atar mıydı

Reha Muhtar anlamakta bazen güçlük çeker:
    - Doğuştan kör olduğunuzu anladım da beyefendi, küçükken de gözleriniz görmüyor muydu onu soruyorum?

Efenim, bir gun daha boyle gecti, efenim. İyi günler, Türkiye! Her Nerde yaşanıyor veya yaşatılıyorsa...!!!

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    koptum yaa...
    zaten şu internet olayı bitirdi beniiii :tongue:

Chaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tuning
    Reha muhtarın karizma cevapları
    puhaha.. Nası Tv ye cıkarıolar ki bu adamı..
    - Chaos -

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Allah tan türkler bulmamış.. Birde bizim teknoloji neden geri diyorlar.. e ileri olsa idi ne olacaktı. işte böyle
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

Motosikleti
    Kymco Agility City
    niye olum bizim teknoloji gelişiyo dünya microchip üretiminde türkiye ilk 10. sırada bunu biliyomuydunuz

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    bilmez olurmuyum... pekı sen bunları bılıyormu ıdın..

- Newton'un Londra Sosyetesine girmeden once bir halda calistigini ve
    ve bir arabadan tezgaha karpuz tasima zincirinde calisirken bir karpuzun
    basina duserek yarildigini, daha sonra unlu olunca gecmisinden utanan
    Newton'un olayi, bir gun kirda oturuken basima elma dusmustu seklinde
    lanse ettigini,

- Bilim adamlarinin 62'den tavsan yapmayi kesfetmeden once
    11111111111111111111'den kirkayak yapmaya calistiklarini,

- Macellanin dunyanin lazimlik seklinde oldugunu iddia ettigini ve hatta
    o unlu gezisine lazimligin kulpunu bulmak icin ciktigini,

- Tavsanlarin parlak isigi gorduklerinde durmalarinin sebebinin, onlarin
    iclerinde yatan assolist olma istegi oldugunu, bu yuzden ilk onceleri
    pek cok tavsanin, seni assolist yapacagiz yalaniyla kandirilarak
    kotu yola dusurulduklerini

- "Bes tunc tas has hosaf" sozunun gunumuzdeki haline gelmeden once
    "Seksensekiz sade sarimsakli maydanozlu salyangoz" oldugu, ama bunu pek turk
    lezzetine uymuyacagini dusunen Mengenli ahcilarin yaptiklari bir kongre
    sonucu bu sozu degistirme karari aldiklarini

- Kizilderililerin gonderdigi ilk duman mesajinin "Koyumuz yaniyor" oldugunu,

- Arslan payi lafini ilk telaffuz eden kisinin Aristo oldugunu, ve
    payin paydadan buyuk oldugu kesirlerde, paya Arslan payi, paydaya da
    Kaplan paydasi adini koydugunu

Biliyor muydunuz ?

Degerli bilimsel arastirma komitesi elemanlari

Col Geyigi
    Olu At
    Killanan Geyuk

Motosikleti
    Kymco Agility City
    ALLAAM BEN NE DİYOM SEN NE DİYON YAW

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    o kadar bilmişlik tasladın..
    bende dedım herhalde bunlarıda bilir

Motosikleti
    Kymco Agility City
    uheue olum sen harbiden arızalısın seni kendi halinde bırakiim en iyisi

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Alıntı FreeWind adlı üyeden alıntı
    uheue olum sen harbiden arızalısın seni kendi halinde bırakiim en iyisi
    senın baska ısın yokmu.
    arıza tespıtınden baska

leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    muhahahahahaha
    ikinizede doktordan tastikli rapor alınır be
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

Motosikleti
    2013 Cbf 150

Alıntı FreeWind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SÜPERMENİN GÜNLÜĞÜ

7 Ocak Perşembe

Bugün gene Klark Kent kılığında işe gittim. Bu salak Klark'ı oynamaktan bıktım artık. Sen kalk koskoca Süpermen ol, ondan sonra otobüsle, dolmuşla işe git. Otobüste sıkışık sıkışık giderken fordçunun biri arkama geçti, ağzı da leş gibi sarımsak kokuyordu. Şeytan dedi ki sok bu herifin ağzına elini, parmaklarını gözünden çıkar. Otobüsün lastiği patladı. İşin yoksa yürü babam yürü. ise de geç kaldım. Bir de üstüne fırça yedim. Kahve makinesinden kahve alırken üstüme döktüm. Luis her zamanki gibi dalga geçti. Öğle yemeğinde çorbamdan sinek çıktı. Yemekten dönerken Süpermen kılığına girip düşen bir uçağı kurtardım. Millet yine "çok yaşa Süpermen" diye bağırdı, ben de onlara şirinlik yapıp el salladım.

8 Ocak Cuma

Bıktım artık bu dünyada yaşamaktan. Yok arkadaş ben bu dünyaya alışamadım. Bugün gazetedeki arkadaşlarla beraber öğle yemeğine Meksika lokantasına gittik. Hay gitmez olaydım. Yemekte Meksika usulü kurufasulye yedik. Sen misin yiyen. Akşama kadar gazdan geberdim. Gaz mesele değil bilader, -afferdersin- ossurunca geçer. Ama ya ossuramayınca? Midemde atom bombası patlasa birşey olmaz ama bu Meksika fasulyesi acayip birşey. Süper bağırsaklarım birbirine dolandı sandım. Şimdi hafiften ossursam binalar yıkılacak, ossurmasam geberecem. Evrendeki kötü güçlerin başedemediği süper kahraman Süpermen'i bir uyduruk kurufasulye öldürecek. Tuvalette üstümü geyinip uzaya gideyim dedim, benden önce herifin biri girdi, tam iki saat çıkmadı. Ne yaptın bilader iki saat yıllık mı sıçtın. Yuh be. Sonunda Süpermen olup uzaya kaçtım. Uzayda bir güzel zangır zangır ossurdum. Ooohh bee, dünya varmış. Acayip rahatladım. Bu arada yanlışlıkla arkamı Ay'a dönüp öyle ossurmuşum, benimki süperossuruk Ay'ın yörüngesinde iki derecelik sapma meydana geldi. Neyse onu da yörüngesine oturttum. Bundan böyle kurufasulyeyi de kriptonit gibi zararlı maddeler listesine koyuyorum. İnşallah düşmanlarım bu durumu öğrenmezler.

9 Ocak Cumartesi

Bugün tatil. Deyli Planet gazetesine gitmedim, çok mutluyum. Can sıkıntısından geberdim. Sonra bizim Betmen'le Örümcek Adam aradılar. Akşama kadar ellibir, yanık, pisti falan oynadık. Okey de oynayacağız ama bilader dünyada üç tane süperkahraman var, olmuyor. Okeye dördüncü kahramanı dörtgözle bekliyoruz ama nafile. Herkes bizim gibi dünyanın derdiyle uğraşacak kadar enayi mi arkadaş.

10 Ocak Pazar

Canım sıkılınca öyle bir şehri dolanayım dedim. Çok güzel bir hatun gördüm. Süperüfürüğümle hatunun eteğini çaktırmadan havaya kaldırdım. O ne be? Meğer karı içine don giymemiş. Onu öyle görünce acayip azdım. Şu Luis'le evlensek de abazalıktan kurtulsak. Ama olmuyor bilader. Su babamın yaptığı keleği de kimse yapmadı bana. Beni dünyaya gönderirken yanıma bir de kız çocuğu koysaydı, biz de dünyada böyle sap gibi dolaşmazdık. Onunla bir güzel evlenip çoluk-çocuğa karışırdık. Peki babam ne yapmış? Yanımıza bir Kripton malı şişme bebek koymuş. O da 5 yıl önce bir azgınlık zamanımda patladı. Dünyadakilerde benim hızıma dayanamayıp eriyor. Benim kaderimi yazan eller kırılsın, ne diyeyim...

11 Ocak Pazartesi

Yine mesai başladı. Yine aynı patırtı. Yine aynı koşturmaca. Yine aynı salak Klark. Yine aynı ukela Luis. Yine aynı felaketler, Yine ayni "çok yaşa Süpermen" lafları. Yine aynı numaradan sırıtmalar. Hiç değişen birşey yok. Milletin keyfi keka. İstediğini ye-iç, istediğinle yat-kalk, kılıktan kılığa girmene hiç gerek yok. Oh ne güzel. Millet de keşke Süpermen gibi olsak der. Hadi ordan. Bu dünyada Süpermen olacağıma keşke Kripton'da çöpçü olsaydım. Ah gurbet ah. Kendi derdim yokmuş gibi bir de elalemin derdiyle uğraş. Herkesin derdine çare bulmaya mecbur muyum arkadaş? Hadi büyük felaketleri, dünyanın başına bela olan zibidilerle uğraşmayı anladık, bir de ıvır-zıvır işlerle uğraşıyoruz. Bilmem kimin köpeği kaybolmuş gel Süpermen, su borusu patlamış gel Süpermen. Gel Süpermen, git Süpermen. Babanızın uşağı mı var? Geçen gün birinin kıçında sivilce çıkmış bana şunu bi patlat diyor. Bu insanlarla iyice yüz-göz olduk bilader, suç bizde. Bunlara bu kadar yüz vermeyecektik. Bak Betmen'e, adamın yanına kimse yaklaşamıyor. Hem de acayip zengin. Biz de karın tokluğuna kahramanlık yapıyoruz. Dünyayı kurtaran adammışız. Hay sıçıyım dünyanızın içine.

12 Ocak Salı

Bu gün çok kötüyüm. Bir-iki gündür kabız olmuştum. Bu kabızlık da benim için herşey gibi büyük dert. Zaten bu dünyada bana rahat-rahat sıçmak bile haram arkadaş. Çocukken köyde idare ediyorduk. Orası geniş arazi. Pek farkedilmiyor. Ama ya koca Metropolis'te. Şehrin göbeğinde olmuyor. Mesela Arizona krateri aslında benim marifetimdir. Metropolis'e ilk geldiğimde normal insanlar gibi ben de tuvalete gitmiştim. Biraz zorlayınca benim Süperbok tuvaletin betonunu delip dünyanın öbür tarafından çıkmıştı. Zaten boşuna dememişler "azimle sıçan betonu deler" diye. O zaman büyük olay oldu. Ama kimse bunun benim marifetim olduğunu anlamadı. Bu azimli bir vatandaşın işidir deyip olayı kapattılar. Zaten o zamanlar böyle meşhur da değildim. O zamandan bu yana rahatlamak için uzaya çıkıyorum. İlk başlarda iyi oluyordu. Rahat rahat işimizi görüyorduk. Bu uzay araştırmaları falan çıktığından bu yana artık uzayda da rahat yok arkadaş. Zaten dunyanın yörüngesinde -afferdersin- boktan bir uydu yapmıştım. Bu insanlar beni burada da rahat bırakmadılar. Ben de Ay'ı tuvalet olarak kullanmaya başladım. Ay yüzeyindeki bir çok krater benim eserimdir. Ama ne çare, insanlar oraya da gelmeye başlayınca bu sefer Mars'a gitmeye başladım çok iyi oluyordu. Hem orası kayalık da bir yer. Kıçımızı taslara siliyorduk. Çok iyi günlerdi onlar. Sonra insanlar oraya da uydu bilmem ne göndermeye başladılar. Oranında tadı kaçtı. Bir gün Mars'ta rahat rahat işimi görürken birden bir şeyin kıçımı yokladığını hissetim. Benim bildiğim Mars'ta hayat yok, arkama baktım insanların dünyadan gönderdiği robot kıçımı inceliyor. Tabii aynen yamulttum robotu. Üzüldüm ama ne yapalım bilader bizim de kendimize göre bir imajımız var. Ondan sonra butun dünyaya "işte Supermen'in supergötü" diye yayınlayacaklar. Dünyanın maskarası olacağız. Daha önceden de dünyanın yörüngesine sıçarken NASA astronotları bilmeden fotoğraflarımı çekmişlerdi. Onları NASA'dan rica edip almıştım. O olay öylece kapanmıştı. Bu sefer herifler Internetten canlı yayın yapıyor arkadaş. Sonra diğer gezegenlere, Jupitere, Saturn'e gitmeye başladım. Bu insanlar orada da rahat bırakmadılar. Güneş sisteminin her yerini uydularla doldurdular. Nereye gitsem karşıma ya bir uydu, ya da bir sonda falan çıkıyor. Bir sefer güneşe gidiyim dedim, az daha kestaneyi kebap yapıyordum. Ben de artık Güneş Sistemi'nin en uzak gezegeni Pluton'a gidiyorum. Orası da çok soğuk, adamın şeyi donuyor ama ne yaparsın işte, gurbetlik. İşte neyse geçen gün acayip kabız olmuşum. İyileşeyim diye 10 kilo müshil aldım. Vay sen misin alan. Bu sefer de ishal oldum. Bu ishal beni mahvetti. Mesela gazetede çalışıyorum, zart, kriz geliyor. Hemen tuvalete gidip kılık değiştiriyorum ondan sonra ver götünü -pardon- elini Plüton. Bir güzel rahatlıyorum. tekrar donup yerime oturuyorum, iki dakika sonra bir kriz daha. Hadi bir daha aynı şeyler. Tam 1643 defa Plüton'a gittim geldim. Bir iki seferde Plüton'a varamadan donumuza ettik. Pelerin-melerin hepsi battı. Allahtan Plüton'da bir miktar buz var. Buzları süpergözlerimle eritip üstümü başımı yıkadım
    Ya 2 seneki onceki konu ama gezinirken okudum.Forumdaki hiç bi konuda bu kadar gülmemiştim cok sağol

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Ufakken hep superman olmak istemistim ama iyiki olmamisim
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    "Airplane out of the fart,say hi to that sweetheart : Osuruktan teyyare selam söyle o yare"

ugrasmis, bulmus adamlar:D kafiyeli de olmus
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Başlıkları hortlatmayınız

Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Yeni konu bulamayınca eskileri hortlatıyoz
    Kapıstırakmı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler