Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ÜLKEMİZİN ENDER DEĞERLERİNDEN?

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    SEZEN AKSU
    SİZCE?
    600ÜN ÜSTÜNDE BESTE
    SON KARDELEN KASETİ 250BİN SATMIŞ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Yahu ya bende bi tuhaflık var ya sizde , ne alaka şimdi bu başlık anlamıyorum ki. ??
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    bu ne yawf, bende anlamadım musti kafan mı güzel di ?
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

agonyozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza
    ?????????
    Something in the Way..!

baadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight 150 (sonunda:)
    arkadaş bu ilgisizliğin nedenini soruyo herhalde özellikle de güzel bir amaç doğrultusunda yapılmış bir harekete çok ta haklı...

ınsanlar tabıkı ılgısız olucak internetten indiriyolar olup bitiyor bi bakimada haklilar cunki insanlarin gelir durumu genellde belli ve kisitli burasi motosiklet sitesi ve burasi genelde orta direk ve ustu gelir guruplarindan insanlar bulunuyor...zardanadam diye 1 gurup var adamlarin basina yaptıkları acıklama cok hosuma gıtmıstı muzıgımızın paylasımına ve korsana karsı degılız demıslerdı cunkı ınsanların gelır durumları bellı ve 1 cd ye okadar para vermelerı ımkansız dıyerek acıklamada bulunmuslardı ıste olay bu ---south parkın bu pazarkı bolumunu seyredenler bılır seyretmıyenler ıcın tekrarlıyayyım kahramanlarımız 1 sebepten dolayı ınternetten muzık ındırmeye baslarlar metallıca vs vs anında fbı evı basar ve bunları merkeze goturur cocuklar nooldukı alt tarafı sarkı ındırcektık dedıklerı anda ya oylemı dıye fbı gorewlısı onları metallıcanın dawulcusu lars ulrıch ın malıkanesının onune goturur lars ulrıch aglamaktadır fbı gorewlısı neden aglıyor bılıyormusunuz der aglamasının sebebını anlatmaya baslar lars ulrıch korsan olarak paylasım programlarından elde edılen albumlerden dolayı malıkanesının onundekı havuza ALTIN KAPLAMA KOPEK BALIGI FISKIYESI yaptıramamıstır..ve bunun gıbı dıger sanatcılarla ılgılıde seyler vardı...bence sezen aksu bu pastadan yıyecegı kadar yedı ve yemeyede dewam edıyor ve gıderek sısıyor ) ben turkıye bu standartlarda oldugu surece korsana da sanatcıların albumlerınne olan ılgısızlıgıde asla hayır demıyorum demıcemde --basım belaya gırene kadarda dosya paylasım programlarını kullanıcam...yukarıda yazdıklarımın topıcın konusuyla alakalı olup olmadıgı muaammma ama cıdden bende baslıgı anlamadım neyyse olsun en azından gorus bıldırdım..herkese sevgıler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler