Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

8 bin YTL'lik Hint otomobili Nano

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    tabiki bu fiyata illa bu platformda bir şey alınıcaksa bu markada bir araç alınıcağına ikinci elden çok güzel bir ford ka yada twingo tarzı bir şey alına bilir hiç olmassa bilindik araçlar bilindik modeller..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    hah gelsede utmaz bu araba aslında ben aaba sınıfına koymak istemiyorum ama adamlar yabmış işte motorun iki tekeri varya adlar bunun yanına iki teker daha koymuş o kadar fazlasını niye bekiliyorsunuzki bide hava atmışlar bilmem kaç mühendis bilmem kaç zaman düşünmümşmüş neydi ney bide 350 milyon doalr falan diyolar bu zaman zarfında harcadıkları finansman hava yabmışlar admalar bence tutmazgelsede alanın elinde 2 yılda hurda olur zaten benim 14 yaşın da koreli var kia onun kadar bile para
    etmez iken ondan daha fazla ömrü var gerisi bana vız gelir

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    hahaha bunla 100 km/h çıkacaksın otobanda ilk başta tekerlekteki janp kapakları çıkıcak sonra kaporta dağılmaya başlayacak yavaş yavaş koltuklar felan derken tekerleklerde kopucak en son elinde direksiyonla poponun üzerinde giderken bulacaksın kendini zuhauahuhaa
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Tata will sell the most basic version of its new car at 100,000 rupees, or $2,500 (not including taxes and the cost of transporting it to the showrooms)
    Hindistanda vergileri hariç 25oo dolara satışa sunulacakmış tabi en standart modeli ;no klima ,no kapı otomatigi vs..

Motosikleti
    Artık Yok...
    hindistanda 2500$ bile çok pahalı sonuçda dünyanın en fakir ülkesi meşhur hint fakiri kavramını duymayan yokdur

Rakun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-F 2006 Siyah Kırmızı
    Alıntı showdownKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arabayı ben haftasonu yaparım
    adam hindistandakileri motordan kurtarmak için alternatif yapmış yani kapalı motosiklet bu aarabaysa bende uzay aracıyım
    İşte yorum budur abicim

Yahu zaten 2 silindir rtampa yukarı kalkıyomu bu? kalkmasını geçtim kaptırıp gelsem pendik dolayobaya çıkarmı?

Kaza yapsam NANO teknolojik mikroskopla parçalarım bulunabilirmi?

Buna 8 bin ytl vericeme 95 model Renault Broadway alırım (hayatta en son alıcam markadır renault düşünün artık )

nissan opel gibi markaların 96-96 yıllarında ürettiği o minik arabaları hepimiz biliyoruz 8 bin ytl ye 10 yaşını aşmış bir tane alabilirsiniz sizce hangisi mantıklı?

Bunu tasarlamak için bilmem kaç yıl çalışan mühendisler varsa o mühendislere acilen IQ testi Allah yakınlarına sabır, çevresindekilerede görmezden gelme gücü versin. 350milyon $ harcadnı söyleyen büyük patronada acil şifalar ve soğuk su tavsiye ederim.

Ama tabi parayı bol bulan vatandaşım bundada satın alır elvet
    34 ZK 9442 ER6-F 2006 AKA "Sonic" & 34 RB 1940 Kia Carnival 2002 Nam-ı diğer "Nigga"
    Kartal/İstanbul

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    hiçte ucuz değil bu arabaya göre...8 liraya 2 el ne sağlam arabalar bulursun ya...motosikletin kapalı hali yağmur almaz o kadar....

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Tek özelliği 4 tekerlekli olması sanırım.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler