Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ne yediğimize dikkat ediyormuyuz domatez mi yoksa genleriyle oynanmış bitki mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    arkadaşlar bu gün yan komşumuz yemek yaparken 65 yaşında ilk defa karşılaştığı birşeyi bize de gösterdi doğramak için eline aldığı domatesi keserken farketmişki domatezin çekirdekleri kendi kendine kapalı olduğu halde yeşermeye başlamış

işte hormonlama ve bitkilerin genleriyle oynamanın sonucu

bu domates dolapta o soğukta kapalı iken yeşerip küflenebiliyorsa içimizde neler yapabilir sonra artık gelsin kanserler hastalıklar sakatlıklar
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    puuu bu nu yapanlara yaa yazik valla..gecende turkiyedeyken kavun canim cekti annem almisti bi yiyim dedim ayni kabak gibi tadiyordu sonra ogrendimki kabak asisi yapiyorlarmis kavunlara daha iyi dayansin diye..sanki uluslar arasi yolculuga cikacakta..ben moskovaya taa ozbekistandan geliyor kavunlar hicte curumuyor..valla yazik ..turkiyenin haline..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu ne yaa ; Kurtlanmış sanki.. Aman aman en iisi kendi bahcende yetiştirmek...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    malesef yok ama inş.olcakkk
    yediğiiz herşeyin içinden birşey çıkıyor meyve ve sebzeler dayansın die iğneler şekerlere boyalar yoğurtlarda raf ömrü uzasın die süt tozu ve başka şeyler katmalar yazık hepimize neler yiyoruz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)